Leonardo DiCaprio ile "Tufan’dan Önce" Belgeseli

 > -

Birleşmiş Milletler Barış Elçisi Leonardo DiCaprio iklim değişikliğiyle mücadele projesi kapsamında National Geographic ile ortaklaşa yürüttüğü yeni belgeseli yayınlandı.

Belgesel; dünya insanlarını, gezegeni kurtarmak için yapılabilecek basit ama etkili çözümlerlerle ilgili bilgilendirirken iklim değişilikliğinin önlem alınması gereken bir konu olduğunun farkında olan liderleri desteklemeye teşvik ediyor. Leonardo DiCaprio, gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde toplumun her tabakasından farklı bireylerin nabızlarını tutarak Dünya’nın bugünü ve yarını ile ilgili detayları tutkulu olduğu kadar pragmatik bir pencereden servis ediyor.

‘Tufan’dan Önce’de iklim değişikliği ile ilgili görüşleri alınan ABD Başkanı Barack Obama, ABD eski Başkanı Bill Clinton, ABD Genel Sekreteri John Kerry, Birlemiş Milletler Genel Sekreteri Ban Ki-moon ve Papa Francis’in gibi ünlü figürlerin yanında NASA araştırmacıları, çevre aktivistleri, tanınmış bilim insanları, topluluk liderleri ve kendini doğayı korumaya adamış bireylerin satır arası notlarına yer veriliyor.

Filmin yapımcılığını Leonardo DiCaprio, Brett Ratner, James Packer ve Martin Scorsese üstlenirken, yönetmen koltuğunda Fisher Stevens’ı görüyoruz.

Seçeneklerden Türkçe altyazıyı açmayı unutmayın!

Onedio Video'yu Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir