League Of Legends

Gamer
1PAYLAŞIM

League Of Legends

League Of Legends

Kimine göre fazla şişirilmiş bir oyuncu, kimine gore çok yetenekli bazısı ise sadece atkılı bir şovmen olduğunu düşünüyor. Hangi fikre inanırsanız inanın Ocelote, yani tam ismi ile Carlos Rodriguez Santiago, League of Legends camiasında ismi en çok zikredilen ve tanınan oyunculardan. Bildiğiniz üzere Ocelote 2013 yılında SK Gaming’den ayrılmıştı, kendi seçiminden ziyade takımın kurucusu Müller Rodic’in bir kararı gibiydi bu, çünkü o dönem SK’nın iki Starcraft II oyuncusu da kulübün bünyesinden ayrılmıştı. En azından benim şahşi tahminim bu şekilde.

Ve sonunda Ocelote kendi takımını kurarak sahalara tekrardan Gamers 2 adı ile geri döndü. Ozone ve G2A.com’un sponsorluğunda League of Legends sahalarına geri dönecek takım Madrid’de videoda izlediğiniz evi kendilerine üs belleyip antremanlara başladı bile.

Videoda “Takım olmanın aile olduğu,” cümlesinin üstüne basılmasına ragmen Ocelote galibiyete giden yolda her dakikadan zevk alınması gerektiğini ve kazanmanın tek amaçları olduğunu söyleyerek şimdiden hırsını ortaya koymuş görünüyor.

Uzun bir deneme sürecinden sonar takım ile en iyi uyumu gösteren yetenekli oyuncuları bünyesine aldığını bildiren Ocelote, Gamers 2 League of Legends takımı kadrosunu şöyle açıkladı:

Gamers 2’nin tanıtım videosunu yazının sonunda görebilirsiniz. Challenger Serisi’nde oynamaya başlayacak takımın başarı kazanıp kazanmayacağını zaman gösterecek.

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir