Görüş Bildir

KYK Yurtları Hakkında Konuşan Twitch Yayıncısı Jahrein: ''İnsan Gibi Muamele İstemek Şımarıklık Değildir''

Anasayfa > Iq > Gamer

Twitter hesabından KYK yurtları hakkında düşüncelerini belirten Twitch yayıncısı Jahrein, gelen eleştiriler sonrasında bir açıklamada bulunda. Sevilen yayıncı, ''İnsan gibi muamele istemek şımarıklık değildir.'' dedi.

Jahrein, geçtiğimiz günlerde takipçilerinden KYK yurt fotoğrafları istemişti.

Jahrein, geçtiğimiz günlerde takipçilerinden KYK yurt fotoğrafları istemişti.
twitter.com

Twitter hesabından bir paylaşımda bulunan Jahrein, takipçilerinden kaldıkları KYK yurtlarının fotoğraflarını göndermesini istemişti.

Takipçilerinden gelen fotoğraflarının ardından ''Korkunç'' diye nitelendiren Jahrein, KYK yurtları hakkında kişisel görüşlerini takipçileri ile paylaştı.

Takipçilerinden gelen fotoğraflara baktığımız zaman KYK yurtları açıkçası iç açısı gözükmüyor. Kullanıcılar, kısa süre içerisinde KYK yurtlarının daha güzel bir yer olmasının herkes için daha sağlıklı olacağını düşünüyor.

Gelen KYK fotoğraflarını buradan bakabilirsiniz.

Jahrein: ''İnsan gibi muamele istemek şımarıklık değildir.''

Jahrein: ''İnsan gibi muamele istemek şımarıklık değildir.''

Eleştirisi üzerine gelen tepkiler hakkında açıklamada bulunan Jahrein, ''İnsan gibi muamele istemek şımarıklık değildir.''  diyerek ülkemizde bulunan bir KYK yurdu ile İsveç'teki bir hapishane hücresini karşılaştırdı.

Ayrıca 2006 yılında Almanca kursuna giderken Suriyeli arkadaşının aylık 2000 euroluk burs aldığını söyleyen Jahrein, o zaman öksüz olduğunu anladığını belirtti.

Sosyal medyadan gelen tepkiler

Sosyal medyadan gelen tepkiler

Sizce KYK yurtları yeterli seviyede mi?

Evet
Hayır

İlginizi Çekebilir

Samsung Data Code
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
65
56
18
8
3
3
2
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yenilmez

Allah aşkına hangi mal kitle bu adamın dedikleri şeylere kuduruyor.Hayır yani adam zaten fotoğraflarıyla birlikte atmış az aklı olan azıcık okumuş insan Türk... Devamını Gör

Mete Han

AKP li olan kitle

Ateist derviş

Bence bütün üniversiteleri kapatalım zaten terörist yetiştiriyorlar. Onun yerine tarikatları çoğaltalım. Tarikat yurtlarında çocukluktan itibaren "sike sike"... Devamını Gör

Mete Han

Katılıyorum üniversite de neymiş kafir yuvası halbuki ne güzel cemaat evlerimiz dergahlarımız var

fbw36

Kesinlikle insan gibi muamele istemek şımarıklık değildir. İnsan gibi iş istersin, iş beğenmiyor derler, 12 saat mesai ücretsiz köle gibi çalışanları örnek g... Devamını Gör