Kova Burçlarının Şahane İnsanlar Olduğunun Kanıtı 17 Tweet

-

Rasyonelliğin, akılcılığın, bilimin, karizmanın, özgürlüğün, gücün ve her türlü mükemmel özelliğin yanı sıra mütevazılığın da 😉 adresi olan Kova Burcu'nu şahaneliğine şahit olmuş 17 tweeti sizler için derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gulnur-arali

Kovalar candır da seviyorum onları buradan tüm kovalara kucak dolusu sevgiler (ben kova değilim) fakat genelleme yapmadan soyleyeyim sakın üzerinize alınmayın hayatımı rezil edenler bir balık ile yengeçtir beni nasıl arayıp buluyorlar ve hayatımı zindana çeviriyorlar anlamıyorum.

cilekkiz

Götüm kalktı conllsfkk

zeynp_67

Ben<3kendim :D burcumun neredeyse tum ozelliklerini tasiyorum :)))

yorgunkiz

Ben bir tane kova erkeği tanıdım lan. Lisedeyken falan bizim sınıfta bir kız vardı kızın kuzeni bana yazdı çocuk kova burcu, neyse muhabbet güzel falan, ondan sonra öğrendim ki çocuk sıra arkadaşıma da yazıyormuş. Sıra arkadaşımla çıkmaya başladılar, sonra sıra arkadaşım öğrendi ki bu çocuk sınıfta ki 2 kızla daha konuşuyormuş. Sıra arkadaşım çocuktan ayrıldı. Çocuk konuştuğu 2 kızdan biriyle çıkmaya başladı. O kızla 2 sene falan çıktı. Sonra çocuğun çocukluk arkadaşı çıkmış ortaya kızı onla aldattı. Neyse geçen sene bana yazdı kızı aldattım çok pişmanım falan, whatsapp'dan profil resmine baktım, çocuk bir acayip olmuş, bir tipsizleşmiş. Kendi kendime dedim ki ulan ucuz kurtulmuşum :D

yorgunkiz

Bu arada Hail Yay Burcu :D

cilekkiz

Çocuğun karaktersiziğini burcuna yüklemek :D

yorgunkiz

yok yaa burca yüklemiyorum sadece bir tane tanıdım o da böyle denk geldi onu diyorum :D

beyzafelan

Kova burcuyum ve saydıkları tüm özellikler var aah benim şu mükemelliğim

Görüş Bildir