Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Korktuğun Hayvanlara Göre Seni Sana Anlatıyoruz!

431PAYLAŞIM

Testimize cevap ver, sana seni anlatalım!

1. Köpeklerden korkar mısın?

Çok korkarım.
Sahipsizlerden çekiniyorum.
Türüne göre korkarım.
Hiç korkmam gider severim.

2. Kedilerden korkar mısın?

Evet.
Severim ama çekinirim.
Korkmam ama hiç sevmem.
Çok seviyorum neden korkayım.

3. Örümceklerden korkar mısın?

Korkudan evi ateşe veririm.
Bana yaklaşmadığı sürece korkmam.
Korkmam.
Beslerim bile.

4. Arılardan korkar mısın?

Sadece sesi bile korkmama yeter.
Uzaktaysa korkmam.
Sakin durursan bir şey yapmaz o yüzden korkmam.
Hiç korkmam vızırdar vızırdar gider.

5. Yarasalardan korkar mısın?

Çok korkuyorum.
Biraz korkuyorum.
Eve girmediği sürece korkmam.
Hiç korkmam çıplak elle bile tutarım.

6. Farelerden korkar mısın?

Çok korkarım.
Biraz korkarım.
Korkmam ama tiksinirim.
Hiç korkmam çok tatlı hayvanlar.

7. Güvercinlerden korkar mısın?

Korkarım.
Bir anda uçtuklarında ister istemez korkuyorum.
Korkmam.
Güvercinden korkulur mu?

8. Kertenkelelerden korkar mısın?

Evet.
Biraz korkuyorum.
Ne yapacağını kestiremediğimden hafif tırsıyorum.
Kertenkeleden korkmayı da ilk defa duyuyorum.

Çok kırılgansın!

Verdiğin cevaplara göre sen çabuk kırılan bir yapıdasın. İnsanların seninle konuşurken ya da sana karşı olan davranışlarında seni üzmemek ve kırmamak için ekstra çaba sarf etmeleri gerek. Etrafında duyduğun şeyleri kafanda çok farklı şekilde kurabiliyorsun. Bu yüzden hayal gücünün gelişmiş olduğunu tahmin ediyoruz. Sanata karşı bir merakın var diyebiliriz. Hayvanlardan bu kadar çok korkman da iyi bir işaret değil.

Temkinlisin!

Verdiğin cevaplara göre sen hayatını temkinli yaşıyorsun. Attığın adımların sağlam olduğundan emin olmak istiyorsun. Bir işe başladığın zaman da, o işi layıkıyla yapmaya özen gösteriyorsun. Hayvanlara karşı biraz daha ön yargısız yaklaşmanı diliyoruz. Çoğu kendini tehlikede hissetmediği sürece agresif davranmaz.

Hayattan keyif almayı biliyorsun!

Verdiğin cevaplara göre sen hayattan keyif almayı biliyorsun. Arkadaş ortamında gerçekten çok seviliyorsun ve esprilerinle ortama neşe katıyorsun. Yaydığın pozitif enerji sayesinde insanlar seninle takılmaya bayılıyorlar. Hayvanları sevmen de bir artı olarak hayatında yerini etmiş. Böyle mutlu yaşamaya devam etmeni diliyoruz.

Sevgi dolusun!

Verdiğin cevaplara göre sen çok duyarlı ve sevgi dolu birisin. Çevrende herhangi bir canlıya yapılan yanlışa sessiz kalamıyorsun. Bu tavrınla gerçekten çok zeki ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen biri olduğunu düşünüyoruz.Hayvanları bu kadar çok sevmen de ne kadar iyi biri olduğunu ortaya koyuyor.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ecenaz-avcioglu

Çok kırılgansın! Çok kırılgansın! Verdiğin cevaplara göre sen çabuk kırılan bir yapıdasın. İnsanların seninle konuşurken ya da sana karşı olan davranışlarında seni üzmemek ve kırmamak için ekstra çaba sarf etmeleri gerek. Etrafında duyduğun şeyleri kafanda çok farklı şekilde kurabiliyorsun. Bu yüzden hayal gücünün gelişmiş olduğunu tahmin ediyoruz. Sanata karşı bir merakın var diyebiliriz. Hayvanlardan bu kadar çok korkman da iyi bir işaret değil. her zamanki gibi yine bildin :D

Gizli Kullanıcı

Temkinlisin! Temkinlisin! Verdiğin cevaplara göre sen hayatını temkinli yaşıyorsun. Attığın adımların sağlam olduğundan emin olmak istiyorsun. Bir işe başladığın zaman da, o işi layıkıyla yapmaya özen gösteriyorsun. Hayvanlara karşı biraz daha ön yargısız yaklaşmanı diliyoruz. Çoğu kendini tehlikede hissetmediği sürece agresif davranmaz.

superstars

Sevgi dolusun! Sevgi dolusun! Verdiğin cevaplara göre sen çok duyarlı ve sevgi dolu birisin. Çevrende herhangi bir canlıya yapılan yanlışa sessiz kalamıyorsun. Bu tavrınla gerçekten çok zeki ve her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen biri olduğunu düşünüyoruz.Hayvanları bu kadar çok sevmen de ne kadar iyi biri olduğunu ortaya koyuyor.

sekerkadayif

Sevgi dolusun

hilal-bts

ÇOK KIRILGANSIN

Görüş Bildir