Komşusu Kedileri İstemedi, Belediye Sahip Çıktı: Hayvansever Kadına Pankartlı Destek

 > -

Antalya'ın Manavgat ilçesinde yaşayan Emel Dönmez adlı kadın, beslediği sokak kedisi nedeniyle komşusuyla tartıştı. Komşusunun, "apartmanın önünü kirletiyorlar, belediyeye şikayet edeceğim" demesi üzerine sinirlenen Dönmez, belediyeyi arayarak durumu izah etti. Manavgat Belediyesi de gönderdiği pankartla Dönmez'in arkasında durup hayvanlara sahip çıktı. 

Emel Dönmez adında bir hayvansever, bakımını üstlendiği sokak kedisi nedeniyle komşusuyla tartıştı.

Çanakkale'de Hayat'ta yer alan habere göre,  komşusunun “Benim misafirlerim geliyor. Apartman girişine kediler pis kemikleri, ekmekleri getirip bırakıyorlar” şeklindeki yakınması üzerine, “Kedilerin kirlettiği bir yer varsa, bana gösterin ben temizlerim” diye karşılık verdi. 

Ancak komşusunun, ‘Belediyeyi arayacağım, hepsini toplattıracağım’ sözleri üzerine Allah rızası için hayvanlara yemek verdiğini söyleyen Dönmez, hemen belediyeyi arayarak durumu anlattı.

Belediye: "Can dostlara kimse bir şey yapamaz"

Temsili fotoğraf

Belediye görevlisinin ‘Can dostlara kimse bir şey yapamaz. İstersiniz sizin apartmana da uyarıcı afişlerden asalım’ sözleri üzerine çok sevindi. Bir süre sonra da belediye ekipleri göründü.

Apartmanın girişine asılan afiş Emel Dönmez ile hayvanseverleri son derece memnun ederken, Dönmez belediye yetkililerine duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür etti ☺️

Manavgat Belediyesi'ni güzel davranışından dolayı tebrik ediyor ve teşekkür ediyoruz! 🙏

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir