Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Komplike Olmayan, Yalın Bir Adamla Evlenmeniz İçin 11 Neden

 > 
406PAYLAŞIM

Sade, olgun bir adam her zaman en iyi arkadaş ve en iyi eş olacaktır. Çünkü bu erkek tipi küçük şeylerden keyif almasını bilen, kaygısız bir kişiliğe sahiptir. Çalışkan ve girişkendir de; ancak durup rahatlayacağı zamanı da iyi bilir. Dram yapıp kendine acındırmaya da karşıdır bu erkek.

Sadede gelmeyi çok sever; böylesine çılgın, telaşlı bir dünyada soğukkanlı oluşuyla görenleri kendine hayran bırakır. Her zaman en büyük destekçiniz ve en yakın arkadaşınız olarak kalır; ilişkinizi karmaşadan mümkün olduğunca uzak tutar. Onunla birlikte her şey daha kolay ve güvenli olmaya başlar. Böylesine yoğun ve istikrarlı bir aşk, kendinizi hiç olmadığınız kadar iyi hissettirir.

Böyle bir adamı bulduysanız gerçekten çok şanslısınız; elinizden kayıp gitmesine asla izin vermeyin. İşte bu oldukça sade ama olgun erkekle evlenmeniz için sizlere 11 neden:

Kaynak: http://elitedaily.com/dating/reasons-mar...

1. Gizli saklı defterleri yoktur.

Niyeti her zaman saftır. Bir şey söylediğinde ne demek istediğini hemen anlayabilirsiniz; adeta açık bir kitaptır. Bu adam size yalan söylemeye gerek duymaz; dürüst, güvenilir ve onurlu bir kişiliği vardır. Hiçbir zaman sorgulamak zorunda kalmazsınız; çünkü bunun için size asla bir sebep vermez.

2. Kalbinizi asla kırmaz.

İçi dışı bir ve samimi bir erkektir. Sizinle asla oyun oynamayacak ve sizi kırmamak için elinden geleni yapacaktır. Güvenli bir omuz arıyorsanız doğru yerdesiniz.

3. Ön planda olmanıza memnuniyetle izin verir.

Kanatlarınızın altında olamayı umursamaz; hatta bundan keyif bile alır. Size hayranlık duyar ve yaptığınız her işte sizinle gurur duyar.

4. Oldukça uysaldır.

Acıtasyonu hiç sevmediği gibi sadece ortalığı karıştırmak için kavga çıkarmaz. Memnun edilmesi zor bir insan değildir.

5. Sadece sizi mutlu etmek ister.

Konu ilişkiye geldiğinde, tek amacı sizi olabildiğince mutlu etmektir. İlişkinizi güçlendirmek için ne yapması gerekiyorsa yapacak ve size hak ettiğiniz şekilde davranacaktır. Çünkü bu adamda bencillikten eser yoktur.

6. Size düşkün olmaktan çok memnun.

Özgür ruhlu olmanızı çok seviyor ve sizi mutlu edecek ufak sürprizler yapmaktan gerçekten hoşlanıyor. Arada sırada çiçeklerle sürpriz yapmak ya da yorgun olduğunuzda sizi rahatlatıp masaj yapmak tam da ona göre. 

Bir yandan da sizin için yaptıklarının ve sizi ne kadar sevdiğinin farkında olmanızı istiyor.

7. Kendinizi öyle hissetmeseniz bile her zaman güzel olduğunuzu düşünüyor.

Şanslısınız ki, en kötü hissettiğiniz günlerinizde bile bu adam gözlerini sizden alamıyor. Akşamdan kalma makyajınızla uyandığınızda, aklından geçen sadece size sarılmak; çünkü şanslı bir erkek olduğunun farkında.

8. O sizin en yakın arkadaşınız.

Arkadaşlığınızı her şeyin üstünde tutuyor ve sizi diğer yarısı olarak görüyor. Her şeyi konuşup paylaşabilir, en güzel ve anlamlı dakikaları birlikte geçirebilirsiniz.

9. Tam da babanızın onaylayacağı tarzda biri.

Babanızın her zaman size yakıştırdığı erkek: kararlı, istikrarlı ve kızını el üstünde tutan. Tabi ki hiç kimse babasının küçük kızı için yeterince iyi olamayacak; ancak bu dürüst erkek babanızın tarifine epey yaklaşmış durumda.

10. Ayaklarınızı yere sağlam basmanızı sağlar.

Kafanız allak bullak olduğunda, mantığıyla size yol gösterir. Problemleri çözmenize yardımcı olurken, mantıklı ve gerçekçi davranarak ayaklarınızın yere basmasını sağlar.

11. Hayallerinizi gerçekleştirirken daima yanınızda yer alır.

Sırtınızı dayayabileceğiniz, her koşulda güvenebileceğiniz, sizin başarılı olacağınıza sizden çok inanan, belki de en büyük destekçiniz.

İkiniz birlikte, ayrılmaz bir bütünün iki parçasısınız.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fatihaktas

Tıpkı ben.

silan-devrim

Bulunca bana da bi tane ayırsanız?

streetkedisi

Bu sadelikten kaynaklanan değil de daha ziyade olgunluktan,hayatı tecrübe etmekten, kendini tanımaktan , bunlardan dolayı da hayatta ki yerini ve ne istediğini anlayabilmiş ve hayatı yaşamayı ıskalamamayı öğrenmiş birilerinin tarifi belki.Kadın için de aynı şekilde geçerli tabii.Ama en kötüsü her iki taraf için de geçerli olmak üzere kendini derin sanan sığlardır.

iron-fist

Ahahahahah. Uysal? Sadık? Eş mi arıyorsunuz köpek mi?

hic-iste

ve sonra biz gider zibidinin birine aşık oluruz bu adamlar dururken hadi gerçekçi olalım kimse mükemmelleri sevmez

Görüş Bildir