Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kızlarının Düğünlerinde Duygularını Saklamayan 23 Baba

 > -
Abone ol

Babalar için çocuklarının düğün günü duyguları o kadar karmaşıktır ki, bir yandan çocuğu mutlu olduğu için mutluluğu yaşarken bir yandan kızının ya da oğlunun evden gidişi, artık onun başka bir insana da baba diyecek olması hüzünü yaşamasına sebep olur. Babalar için buruk bir sevinç içerir aslında düğünler.

Hazır babalar günü de yaklaşmışken, kızlarının düğün gününde duygularını saklamayan aşırı içten ve sevimli 24 baba ve kızını paylaşalım istedik. Muhtemelen düğünlerdeki en dokunaklı fotoğraflar bunlardır. Tüm baba olanların Babalar Günü kutlu olsun ve herkesin babasının Babalar Gününün kutlu olması dileği ile!

Kaynak: http://www.huffingtonpost.com/2015/06/16...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mohammad-turkistany

arada gülen babaların resmi kaçmış

sadesadem

kücükken babama "evlenirken aglarsin ama hee" diyodum da bana " ne aglicam be para mi bitirdin cürüttün beni " diyodu. 18 oldum, okumaya giderken kendini tutamadi ve hâla aradigmda bogazi dügümlenir.. Kurban olduklarim :) acaba evlenirken ne yapacak çok merak ediyorum :) Babalarimizin kiymetini en iyi sekilde bilmeliyiz bence.

Gizli Kullanıcı

benimki ağlar da kimseye göstermez o ayrı :DD

ozcylnn

duygulandım;'(

sekosek

Az kaldı sana da az =)

ozcylnn

evet:)) Ama benim Babam ağlayınca kaçıyor zaten 2 evrede de ağladı ve kaçtı :D

anne-terligi

Sonsuz uykusuna giderken ben de tuttum babamı. Gitme dedim. Kal dedim. Oyunu bozma işte dedim. Beni bırakma dedim. Kahramanını kaybeden her kız gibiydim sonra... Yarım....

sekosek

Kalan yarıya bakılınca ne kadar mükemmel bir baba olduğu anlaşılıyor =(

anne-terligi

Annem var ya, anlatılacak gibi değil. Bildiğin süper kahramandı. Hala da öyle. Anılarıyla, bakışlarıyla, sözleriyle yanı başımda hep....

sekosek

Süper kahramanımdı sözü ne kadar güzel bir söz öyle, bizde aynı şekilde olabilirsek ne mutlu bize =)

anne-terligi

Şimdi şey diyordur kesin. " Bak ya, yine ağladı. Ben sana başını öyle önüne eğme demedim mi? "

sekosek

Sabah sabah bu yapılır mı =(

anne-terligi

Bence de konuyu kapatalım....

ozcylnn

Bana ne yaptınız şu anda bilmiyorsunuz:(

anne-terligi

Acı vermek haddimize değil. Bizim ki kendi kederimiz...

ozcylnn

Benden sana gelsin.. Hayat bize mutlu olma şansı vermedi sevgili, biz kendimizden başka herkesin üzüntüsünü üzüntümüz acısını acımız yaptık çünkü.Dünyanın öbür ucunda hiç tanımadığımız bir insanın göz yaşı bile içimizi parçaladı.Kedilere ağladık, kuşların yasını tuttuk... Yüreğimizin zayıflığı kimi zaman hayat karşısında bizi zayıf yaptı.Aslında ne güzel şeydir insanın insana yanmasi... Ne güzeldir bilmediğin birinin derdine üzülebilmek ve çare aramak. Oysa ki Yaşamak ne güzeldir... Sevinerek, severek,sevilerek, düşünerek...Ve o vaz geçilmez sancılarını duyarak hayatın..

anne-terligi

"İnsanIarın kanatIarı yok, insanIarın kanatIarı yürekIerinde…"

Görüş Bildir