Kıskanmaktan İçimiz Çıktı! Ryan Reynolds ve Blake Lively Çiftinin Hollywood'un En Beğenilen İkilisi Olmasının Nedenleri

-
Abone ol

Ryan Reynolds ve Blake Lively Hollywood aşklarına olan inancımızı geri kazandırdı. Sosyal medyada birbirlerine yaptıkları trollemeler ve saf güzellikleriyle kırmızı halıda en çok beğenilen çift oldular. Blake ve Ryan özel hayatlarını kıskanç gözler önünde yaşamaktan kaçınsalar bile arada bir yakalanıyorlar. Biz de sizler için bu mükemmel çiftin arasındaki kimyanın herkese örnek olduğu anları derledik.

1. Kimsenin mükemmel olmadığını hatırlatıyorlar.

"Evlerinde oturan kadınlar, lütfen kırmızı halıda bu hale gelebilmemiz için bir otobüs dolusu insana ihtiyacımız olduğunu unutmayın."

"Neden seni bırakamıyorum?"

Ünlülerin de bizler gibi zayıflıklarının olduğunu bilmek gerçekten çok güzel. Blake Lively zayıflıklarını kabul eden bir kadın, her sabah kırmızı halıdaki haliyle uyanmadığını, ve bunun için birçok insana ihtiyacı olduğunu dile getiriyor. Ayrıca bir kutu tatlıya tek zaafı olan da biz değilmişiz, bunu da görmüş olduk 😂

2. Çıkan dedikodularla eğlenmeyi çok ama çok iyi biliyorlar.

Her gün ünlülerin hayatlarıyla ilgili tonlarca dedikodu duyuyoruz. Bazıları sessiz kalmayı tercih ederken, diğerleri de bahaneler bulmaya çalışıyor. Ama söz konusu Ryan Reynolds olduğu zaman, dedikodulara bile gülüyoruz çünkü karısıyla ayrıldıkları konusundaki haberlerle bile çok güzel dalga geçebiliyor.

3. Açık açık konuşmanın önemini herkese gösteriyorlar.

Ünlü olmaları kıskanç olmayacaklarını göstermiyor. Blake ve Ryan bunu yaparken bile insanları gülümsetebiliyorlar.

4. İlişkide kahkahaların da paylaşılması gerektiğinin canlı bir kanıtı gibiler.

Mizah anlayışının bir ilişkiyi güçlendireceğine inanmıyorsanız, Ryan ve Blake çiftine bir bakmanızı istiyoruz. Birbirlerini güldürmeyi ve hatta kendilerine gülmeyi çok iyi biliyorlar. 2011 yılından beri birlikte olan ve 2 çocuğu olan çiftin gözlerindeki ışıltıyı bir kilometre uzaktan bile görebiliyoruz.

5. İlişkileri güzel bir arkadaşlık ile başladı.

Bilim insanlarına göre, ilişkilerde, partnerinin en yakın arkadaşı olan insanlar diğerlerine göre çok daha mutlu yaşıyorlar. Marie Claire ile yaptığı bir röportajda, Blake Lively, Ryan ile arasındaki aşkın arkadaşlık ile başladığını söyledi. Ve şunları ekledi: "Başıma gelen en güzel şeydi. Ryan'la olan arkadaşlığım gibi başka hiçbir şey bilmiyorum."

6. Birbirlerini destekliyorlar.

İlişki terapistleri bunu aslında çok uzun zamandır söylüyorlar. Uzun süren, mutlu evliliklerin en büyük sırrı duygusal destek. Destek olmak sadece zor zamanlar için geçerli değildir. Blake Lively kocası ile ne kadar gurur duyduğunu gösteriyor.

7. Zor zamanları birlikte atlattılar.

Ryan Reynolds, babası ile olan ilişkisinde çatlaklar olduğunu belirtti. Fakat Blake ona bu zor zamanlarında o kadar çok yardımcı olmuş ki, Ryan bu konuda "Hatırlamak istemediğim her şeyi bana farklı bir bakış açısı ile tekrar hatırlattı." diyor ve Blake'in en kızgın anlarında bile empati yapabildiğini söylüyor.

8. Kendilerini geliştirmeye çalışmaktan asla vazgeçmiyorlar.

Ryan'ın mükemmel bir oyuncu, eş, baba, oğul ve arkadaş olduğunu biliyoruz. Ama mükemmeliğin de bir sınırı yok, Ryan doğaya çok önem veriyor. Sürekli ağaç dikiyor ve takipçilerini de bu konuda cesaretlendiriyor.

9. Ailelerini önemsiyorlar.

Eminiz, bütün ebeveynler çocuklarını önemsiyordur. Ama hepsi kalp masajı kursuna gitmiyordur.

10. Gerçekten her hareketleri ile çok samimiler.

Bu kısım için hiçbir açıklamaya ihtiyaç olmadığını düşünüyoruz!

Bonus: Ryan'ın sosyal medya şakalarını daha çok görmek istediğinizi biliyoruz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
devillmaycry

Kendi adına konuşsana sen ? Kıskanmaktan için çıktı , bagırsakların birbirine girdi , cigerin solduysa bunu herkes üzerine genelleme yapamazsın. Ögrenin artık şu başlık atmayı.

Görüş Bildir