Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kişilik Özelliklerine Göre Hangi Dönem Makyajının Sana En Çok Yakışacağını Söylüyoruz!

641PAYLAŞIM

Moda, her dönem değişerek ve dönüşerek kadınlara sihirli değneğini bambaşka şekillerde dokunduruyor.

Her dönem farklı kıyafetleri ve ona uygun farklı makyajları trend sahnesine çıkarıyor.

Peki, senin kişiliğine en uygun olanı hangisi bilmek ister misin?

Sorularımıza cevap ver ve hangi dönemin makyajını harika taşıyacağını söyleyelim!

1. İlk olarak şuna cevap ver: Bu makyaj ürünlerinden hangisi olmazsa olmazın?

Eyeliner
Takma Kirpik
Ruj
Far
Kapatıcı
Allık

2. Bu hareketli fotoğraflardan en hoşuna gideni seç şimdi de!

3. Yüzünde en beğendiğin ve makyajla vurgulamayı en sevdiğin yeri söyle!

Gözler
Dudaklar
Elmacık Kemikleri

4. Şimdi de tarzını analiz edelim biraz; her biri birbirinden güzel bu ayakkabılardan, hangisi sana ve stiline daha uygun?

Stiletto
Babet
Mary-Jane
Mule
Sneakers
Dr. Martens

5. Peki, bu parçalardan hangisi gardırobundaki diğer parçalara rahatlıkla eşlik edebilir?

Vintage parçalar
Topuklu Botlar
Boyfriend Jean
Salopet

6. Bunlardan hangisi sana daha çok hitap etti?

Yuvarlak Camlı Gözlük
Parfüm
Sırt Çantası
Kırmızı ruj

7. Peki genel olarak saçların nasıl gezersin?

Toplu
Açık & Dağınık
Dalgalı
Düz

8. Son olarak; bir seyahat imkanın olsa bu ikisinden hangisine gitmeyi tercih edersin?

Sana en çok 1940'lı yılların makyajı yakışır!

Sen klasik zevklerin kadınısın. Trendleri takip edip, kendini şekilden şekle sokmak hiç sana göre değil. Hafif bir göz makyajı ile buğulu bakışlar elde etmeyi seversin. Ayrıca imzan haline gelmiş kırmızı rujun olsun olmazsa olmazlarından. Bu hoş ve zarafet dolu hallerine bakarak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz senin ruhun 1940'lara ait!

Sana en çok 1960'lı yılların makyajı yakışır!

Senin alamet-i farikan kesinlikle gözlerin. Haliyle gözlerini vurgulamak ve bakışlarını daha etkileyici kılmak için göz makyajına ağırlık veriyorsun. Eyeliner ve far paletin senin makyajının olmazsa olmazlarından. İşte tam da bu nedenle bedenin bu dönemde yaşasa da, sen 1960'lara aitsin!

Sana en çok 1970'li yılların makyajı yakışır!

Sen doğayı ve haliyle de doğallığı çok seviyorsun. Abartılı şeylerden de köşe bucak kaçıyorsun. Ellerinle dağıttığın doğal saçların, gözlerine hafif uyguladığın maskaran ve en çiçeklisinden parfümünle büyüleyici görünüyorsun. Eh haliyle de buram buram 1970'ler kokuyorsun!

Sana en çok 1980'li yılların makyajı yakışır!

Biri iddialı görünmekten mi bahsetti? Adresi tam olarak sensin! Yeni ve cesur şeyler denemeye bayılıyorsun. Özellikle de göz makyajında sadece siyahlar, kahveler değil; aralara daha farklı renkler katarak tarzını hemen ortaya koyuyorsun. Hem bu kadar cesur hem de bu kadar farklı olmayı başarıyorsan, senin ruhun pek tabii ki 80'lere aittir!

Sana en çok 1990'lı yılların makyajı yakışır!

Sen tam bir koyu renk tutkunusun. Bu zevkini sadece kıyafetlerinle sınırlı tutmuyor, üstüne bir de makyajına taşıyorsun. Bunda da öylesine başarılısın ki, beyaz teninle birlikte tezat oluşturan koyu renkler harika, sen ise 1990'lardan fırlamış gibi görünüyorsun!

Sana en çok 2010'lu yılların makyajı yakışır!

Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen kesinlikle modern bir kadınsın. Tam olarak yaşadığımız dönemi yansıtıyorsun. Moda denizlerinde yüzüyor, yeni çıkan her trendden hemen haberdar oluyorsun. Ancak içlerinden sadece gerçekten beğendiğini uyguluyorsun. Haliyle de hem modern görünüşün, hem de tarz duruşunla hep dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorsun!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

Sana en çok 1980'li yılların makyajı yakışır! Sana en çok 1980'li yılların makyajı yakışır! Biri iddialı görünmekten mi bahsetti? Adresi tam olarak sensin! Yeni ve cesur şeyler denemeye bayılıyorsun. Özellikle de göz makyajında sadece siyahlar, kahveler değil; aralara daha farklı renkler katarak tarzını hemen ortaya koyuyorsun. Hem bu kadar cesur hem de bu kadar farklı olmayı başarıyorsan, senin ruhun pek tabii ki 80'lere aittir!

senembaratheons

70ler 😏

duru_ozdogan

Sana en çok 2010'lu yılların makyajı yakışır! Sana en çok 2010'lu yılların makyajı yakışır! Verdiğin cevaplardan anladığımız kadarıyla sen kesinlikle modern bir kadınsın. Tam olarak yaşadığımız dönemi yansıtıyorsun. Moda denizlerinde yüzüyor, yeni çıkan her trendden hemen haberdar oluyorsun. Ancak içlerinden sadece gerçekten beğendiğini uyguluyorsun. Haliyle de hem modern görünüşün, hem de tarz duruşunla hep dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorsun! 😎

ezgisen

1970 :)

ezo-bayraktar

Sana en çok 1940'lı yılların makyajı yakışır! Sen klasik zevklerin kadınısın. Trendleri takip edip, kendini şekilden şekle sokmak hiç sana göre değil. Hafif bir göz makyajı ile buğulu bakışlar elde etmeyi seversin. Ayrıca imzan haline gelmiş kırmızı rujun olsun olmazsa olmazlarından. Bu hoş ve zarafet dolu hallerine bakarak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz senin ruhun 1940'lara ait! bu sefer bildin Onedio :)

Görüş Bildir