Kimi Çok Duygusal Kimi Çok Umursamaz! Burçların Duygularını İfade Etme Yolları

3PAYLAŞIM

Her insanın duygularını ifade etme şekli farklıdır. Kimi duygularını açık açık belli etmeyi severken, kimileri de duygularını asla belli edemez. Peki bu özelliğinizde burcunuzun da etkisi olduğunu söylesek?

Koç burcu duygularını saklama konusunda ustadır. Ancak bastırdığı duygularını öfkeli tavırlarla dışa vururlar.

Boğa burcu sabır taşı olarak bilinir. Ancak bu sabrın da bir sonu olduğunu unutmayın. Sabırları taştığında etrafta olmamak gerekir.

Rahatlığı ile bilinen İkizler aslında oldukça duygusal insanlardır. Duygularını açık açık belli edemeseler de, laf aralarına kafalarına taktıkları şeyleri itinayla yerleştirirler.

Duygusallığı ile nam salmış Yengeç burcunun duygularını saklama konusunda pek iyi olduğu söylenemez. En çok da ağlayarak duygularını dışa vurur.

Liderlik onların doğasında var ve liderler asla düşmez, duygularının esiri olmaz diyerek kendilerini doldurdukları için Aslan burçları kırılsalar da açık açık söylemezler.

Mükemmeliyetçi Başak burcu her zaman kırılacak, kendisini üzecek bir sebep bulacaktır. Bu yüzden duygularının gizlemeleri de mümkün değildir. Birini gizleseler bir diğeri kendini ele verir.

Terazi burcu, kolay kolay duygularını belli etmez. Her şeyi içinde çözmeye çalışır. Terazi burcunu kırsanız bile size bunu belli etmeyecektir.

Gizemin burcu Akrep, duygularını gülüşünün arkasına saklar. Oysaki Akrep burcunu incitmek kadar kolay bir şey yoktur yine de size asla duygularını belli etmeyecektir.

Dünya yansa umurunda olmaz tavırlarıyla tanıdığımız Yay burcu aslında kırılgan bir yapıya sahiptir. Kırıldıklarını da sessiz tavırlarıyla gösterirler.

Her zaman başkalarını düşünen, kimseyi kırmak istemeyen Oğlak burcu, canını sıkan insanlara karşı her zaman tavrını belli eder.

Kendi dünyasında yaşayan bir Kova burcunu kırmayı başardıysanız geçmiş olsun. Muhtemelen duygularını sizi yok sayarak yaşayacaktır.

En duygusal burç olarak bildiğimiz Balık duygularını saklama konusunda çok başarılı olmasa da yine de elinden geleni yapıp yoluna devam edecektir.

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Yükselen Burcuna Göre Sana En Çok Yakışacak Saç Stilini Söylüyoruz! - onedio.com
Yükselen Burcuna Göre Sana En Çok Yakışacak Saç Stilini Söylüyoruz! - onedio.com
Beyler Sizi Elbette Unutmadık! Burcuna Göre Sana En Yakışan Saç Stilini Söylüyoruz - onedio.com
Beyler Sizi Elbette Unutmadık! Burcuna Göre Sana En Yakışan Saç Stilini Söylüyoruz - onedio.com
Burcuna Göre Sana En Çok Yakışan Makyaj Tarzını Söylüyoruz! - onedio.com
Burcuna Göre Sana En Çok Yakışan Makyaj Tarzını Söylüyoruz! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir