Beyler Sizi Elbette Unutmadık! Burcuna Göre Sana En Yakışan Saç Stilini Söylüyoruz

4PAYLAŞIM

Kadınlar burçlara meraklı olur da erkekler olmaz mı? Arkadaş ortamında konuşulmasa da sizin de burçlara önem verdiğinizi biliyoruz ;) Buyurun size en yakışan saç stillerine birlikte bakalım.

Koç burcu erkeği,enerjik ve aceleci tavırlarıyla bilinir. Kendilerine güvenleri yüksektir. Otorite kurmaktan hoşlanır. Böyle bir erkeğe en çok yakışan saç modeli de "subay" tıraşı olarak da bilinen bu klasik saç modelidir. Hem uğraştırmayacağı için de oldukça kullanışlı olacaktır.

Boğa burcu erkeği ciddi ve sakin yapısıyla tanınır. Geleneksel yapılarıyla da tanınan Boğa burcu erkeği de klasik modelleri kullanmayı tercih edecektir. Bu saç modeli de Boğa erkeğine çok yakışır.

İkizler burcu erkeği, entelektüel, değişime, yeniliğe açık karakterleriyle bilinir. İlgi odağı olmayı, dikkat çekmeyi seven İkizler erkeği için uzun saç modelleri çok ideal duruyor.

Yengeç burcu erkeği, duyguların derin yaşayan bir burçtur. Ayrıca beyefendilikleriyle de bilinen Yengeç erkeği için ideal saç kesimi "undercut" adıyla da bilinen bu saç kesimidir. Ağırbaşlı, asil tavırlarına çok yakışacaktır.

Aslan burcu erkeği, bulundukları ortamda dikkatleri üzerinde toplamayı sever. Etrafa neşe saçan eğlenceli ve hareketli Aslan burcu erkeği için ideal saç modeli, "asimetrik kesim" olarak bilinen, bir tarafı uzun bir tarafı kısa saç modelidir.

Başak burcu erkeği, titiz ve seçici tavırlarıyla bilinir. Bu sebeple Başak burcu erkeği, berbere gitmek yerine saçlarını evde kendisi kesmeyi tercih eder. Hata yapmaktan korkan Başak erkeği saçlarını kazıtarak karizmalarını ortaya çıkarır.

Terazi burcu erkeği, asaletleriyle insanları etkiler. İnce ruhlu, centilmen Terazi erkeği için saçları da çok önemlidir. Dış görünüme fazlasıyla önem verir ve yenilikleri de takip edip kendilerine en uygun saç modelini tercih eder. Bu model de Terazi erkeği için oldukça uygun bir model olabilir.

Akrep burcu erkeği, cazibeli tavırlarıyla bilinir. Derin duyguları olan Akrep erkeği, risk almayı sever, cesurdur. Saç konusunda da yeniliklere açık olan Akrep burcu erkeği, yanlarını kazıtıp, üstlerin daha uzun olduğu saç modelini severek kullanacaktır.

Yay burcu erkeği, kibar ve beyefendi tavırlarıyla bilinir. Hareketli bir hayatı sever. Enerjik ve renkli kişilikleriyle tanınır. Sevecen Yay erkeği için son dönemlerde moda olan bu saç modeli onun renkli karakteriyle çok örtüşecek ve yakışacaktır.

Oğlak burcu erkeği, çekingen ve duygusaldır. Güvenilir, aklı başında yapılarıyla bilinir. Sakin ve gelenekseldir. Sadeliği seven Oğlak erkeği için klasik saç modellerinden olan "3 numara" saç kesimi çok yakışır.

Kova burcu erkeği, zeki ve akıllıdır. Bazen anlaşılması zor bir insan olabilir. Ayrıntılara önem verir. Pratik, cesur ve rahat tavırları ile bilinen Kova burcu erkeği için ideal saç modeli uzun saç modelidir. Bu saçı kendi pratikliğine göre istedikleri şekilde kullanacaktır.

Balık burcu erkeği, duygusal ve romantiktir. Hayalperesttir, duygularını derinlerde yaşar. Sakin bir yapıları olmasına rağmen zaman zaman dengesiz tavırlarıyla da karşılaşılabilir. Balık burcu erkeği için ideal saç modeli kahküllü olarak kullanacakları bu saç modelidir. Romantik karakterlerine de çok yakışacaktır.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
brazian

19 yaşında saçlarım döküldü. Avize burcu dahi olsam ya sıfır numara yada dazlak :) hem temiz kelle oh mis.

theodosius

Türkiye tip ortalamasının üstündeki adamlara yakışır 🤣 adamın kafasının arkası dümdüz ona kısa saç sana yakışır desen sana söver fkfkfk

countess-rain

Beyler yapmayın, apaçi gibi olursunuz.

barneypalney

demek ki benim kafam ayrı burç bedenim ayrı burç :)

ordekkac

Beğendiği erkek için burada olan kadınlar, buradasınız biliyorum gkjffgdlk (Cümle çok kötü oldu ama olsun.)

Görüş Bildir