Kim Haklı Testine Göre Nasıl Bir Karaktere Sahipsin?

İlişki Testleri-
Abone ol

Sana bazı durumlar vereceğiz ve sen de kimin haklı olduğunu belirleyeceksin. Biz de verdiğin cevaplara göre karakterini yorumlayacağız! 

Testi çöz ve öğren! 

1. Öncelikle cinsiyetini öğrenelim!

2. Yaşını da!

3. Sinema salonunda filmin başından beri patlamış mısırı hart hurt yiyen birine bir izleyici tepki gösteriyor ve yemeye devam edecekse dışarı çıkmasını söylüyor. Bunun üzerine de kavga çıkıyor. Sence kim haklı?

Mısır yiyen
Mısır yiyene tepki gösteren
İkisi de haklı
İkisi de haksız

4. Bir erkek, "Etrafımda daha güzel insanlar var. Bu yüzden ayrılmak istiyorum." diyerek sevgilisinden ayrılıyor ve bunun üzerine sevgilisi de erkek arkadaşının tüm kirli çamaşırlarını ortaya seriyor. Sence haklı olan kim?

Ayrılmak isteyen haklı
Kirli çamaşırları ortaya seren haklı
İkisi de haklı
İkisi de haksız

5. Yeni evli bir erkek eve geldiğinde şu şekilde çaylara şapka takılıp servis edildiğini görüyor. Bir daha yapmaması konusunda eşini uyarıyor fakat eş, sevdiğini ve yapmaya devam edeceğini söylüyor. Bunun üzerine tartışıyorlar. Sence kim haklı?

Erkek haklı
Servisi yapan haklı
İkisi de haklı
İkisi de haksız

6. Sorunlu bir müdürle çalışan ve işe geç kaldığı için sıraya aldırmadan otobüse binen birine yolcular karşı çıkıyor ve tartışma yaşanıyor. Bu kişi durumunu açıklasa da herkes yaptığının yanlış olduğunu söylüyor. Sence kim haklı?

İşe yetişmeye çalışan
Yolcular
İki taraf da haklı
İki taraf da haksız

7. Aralarındaki samimiyete dayanarak arkadaşına el kol şakası yapan biri arkadaşının uyarılarına rağmen şakalarına devam ediyor. Bir gün arkadaşı çok sert bir şekilde yapmaması konusunda uyarıyor. Şaka yapmayı seven arkadaşımız da küsüp gidiyor. Sence kim haklı?

Şaka yapan haklı
Şakadan rahatsız olan haklı
İkisi de haklı
İkisi de haksız

8. Kadın, sevgilisinden ayrıldıktan sonra en yakın arkadaşı ve eski sevgilisinin birlikte olduğunu duyar. Duyduktan sonra da bu insanlarla bir araya gelerek hesap sorar ve karşı taraf da onu ilgilendirmediğini söyler. Ardından tartışma alevlenir. Sence kim haklı?

Kadın haklı
Sevgililer haklı
İkisi de haklı
İkisi de haksız

9. Evlilik hazırlığı yapan gelinin bütün alacaklarına kaynanası karışır ve bir süre sonra gelin isyan eder. Gelin, damada ailesiyle konuşması gerektiğini ve evine alacağı eşyalara kendisinin karar vermesinin doğru olacağını söyler. Damat da annesinin karışmasının doğru olduğunu söyler ve gelin yüzüğü atar. Sence kim haklı?

Gelin haklı
Damat haklı
İkisi de haklı
İkisi de haksız

10. Son olarak, erkek, sevgilisinin Instagram hesabında gördüğü bir hesabı takipten çıkarmasını ister fakat sevgilisi kabul etmez. Bunun üzerine erkek "Ya o ya ben!" diyerek ayrılır. Sevgilisi de yaptığının çocukluk olduğunu söyler. Sence haklı olan kim?

Erkek haklı
Sevgilisi haklı
İkisi de haklı
İkisi de haksız

İyi niyetli bir insansın!

Verdiğin cevaplara göre sen iyi niyetli bir insansın. Sen her ne kadar mütevazı olsan da bu bir gerçek. Her zaman kendinden önce hep başkalarını düşünüyorsun. Her şeye hoşgörü ile yaklaşıyorsun. Başkalarının mutluluğu için büyük çaba harcıyorsun. Çünkü sen bu şekilde mutlu olabiliyorsun. İnsanlar böyle olduğun için seni zayıf biri olarak görebilirler, aslında sen zayıf bir insan değilsin. Bir şeylerden feragat etmen, senin ne kadar cesur bir insan olduğunu gösterir. İçinden ne geliyorsa onu yapıyorsun. 

Aynı zamanda da arkadaşlarına, dostlarına ve en önemlisi ailesine önem veren bir insansın. Onlar senin için çok önemli. Onlar için neredeyse her şeyi yapabilirsin. Onların ağzılarından çıkan en ufak bir kelime bile senin için önemli.  onları kaybetmekten de çok korkuyorsun.

Paylaşımcı ve yaratıcı bir insansın!

Verdiğin cevaplara göre öncelikle senin paylaşımcı bir insan olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu, küçüklüğünden beri var. Yeni olan bir şey değil yani. Küçüklüğünden itibaren hep bir şeylerini paylaşmışsın. Bir ekmeğin varsa onun yarısını yanındakine vermişsin. Sen bu kadar iyiyken, elbette ki hayatın kötülükleriyle de karşılaşmışsın fakat kötülüklerle de kolayca baş edebiliyorsun. Bu senin en sevdiğin huyun.

Aynı zamanda da yaratıcısın. Yaratıcı insanların dünyaya bakış açıları çok farklı sen de onlardan birisin. Sürekli bir şeyler düşünüyorsun. Kafan da sürekli bir şeylerle meşgul. Bu senin için çok yorucu fakat bundan vazgeçemiyorsun. E tabii yorucu olduğu kadar da eğlenceli. Bu nedenle zaten zevk alıyorsun. İnsan bu kadar yaratıcı ve farklı bir zekaya sahip olunca etrafında olup biten her şeyi de sorguluyor. İçine sinene kadar her şeyi sorguluyorsun. Beynin bu şekilde çalıştığı için de fazla enerjiksin. Masa başı işler de kesinlikle sana göre değil!

Cesur ve aynı zamanda da planlı bir insansın!

Verdiğin cevaplara göre sen cesur bir insansın. Senin belli başlı değerlerin var ve bu değerler uğruna her şeyi göze alacak cesarete sahipsin. Öyle boş bir cesaretten bahsetmiyoruz. Sen tutarlı ve ne yaptığını bilen birisin. Bu cesaretine rağmen asla düşünmeden hareket etmiyorsun. Hamlelerin hep tam isabetle sonuçlanıyor. Karşına çıkan zorluklar senin başarıya olan inancının karşısında kaybolup gidiyorlar. Çevrendekilere güven veren karakterinle sen harika bir detaysın! 

Plan senin için her şey demek. Hayatında hiçbir şey rastgele olmaz. Planlarını daima önceden belirler, ona göre hareket edersin. Çünkü bazı şeylerin senin planlamadığın gibi gelişmesinden hiç hoşlanmazsın. O yüzden her gün için planın bellidir. Ve daima o planları uygularsın. Eğer farklı bir durum olduysa  da mutlaka onu halledip kendi planlarını uygularsın. Senin de karakterin böyle. Seviyorsun böyle yaşamayı.

Düşünceli ve hassas bir yapın var!

Verdiğin cevaplara göre sen düşünceli bir insansın. Bu özelliğini pek sevmiyorsun. Bu durum biraz senin canını sıkıyor. Her şeyi kafana takıyorsun. Küçük olayları kafanda çok büyütüyorsun ve bu da senin canını sıkıyor. Bana neden öyle baktı gibi gereksiz yere taktığın şeyler senin gününü kesinlikle mahvediyor. Böyle küçük şeyleri kafana taktığın için de günün çok kötü geçiyor ve bir daha kolay kolay toparlanamıyorsun. İnsanlarla da dargınlıkların oluyor elbette fakat bu dargınlıklar çok uzun sürmüyor. Sevmiyorsun küslükleri. İlk adımı haklı da haksız da olsan sen atıyorsun. Çünkü hassas noktan bu!

Aynı zamanda da hassas bir insansın sen. Arkadaşlarının yaptığı hataları kolayca affediyorsun. Bağışlayıcı bir yapın da var. Elbette ki sana yapılan kötülükleri affetmen gurursuz olduğun anlamına gelmiyor. İnsanlar öyle zannedebilir fakat öyle değil! Senin kafan onlardan çok farklı çalışıyor. Kimseyi üzmeyen, üzmekten korkan birisin. Sen bu kadar hassas olsan da başkaları elbette ki seni üzecek. Onlara karşı umursamamazlık zırhını çıkarmalısın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
alsu

Düşünceli ve hassas bir yapın var!

Gizli Kullanıcı

Düşünceli ve hassas bir yapın var! Verdiğin cevaplara göre sen düşünceli bir insansın. Bu özelliğini pek sevmiyorsun. Bu durum biraz senin canını sıkıyor. Her şeyi kafana takıyorsun. Küçük olayları kafanda çok büyütüyorsun ve bu da senin canını sıkıyor. Bana neden öyle baktı gibi gereksiz yere taktığın şeyler senin gününü kesinlikle mahvediyor. Böyle küçük şeyleri kafana taktığın için de günün çok kötü geçiyor ve bir daha kolay kolay toparlanamıyorsun. İnsanlarla da dargınlıkların oluyor elbette fakat bu dargınlıklar çok uzun sürmüyor. Sevmiyorsun küslükleri. İlk adımı haklı da haksız da olsan sen atıyorsun. Çünkü hassas noktan bu! Aynı zamanda da hassas bir insansın sen. Arkadaşlarının yaptığı hataları kolayca affediyorsun. Bağışlayıcı bir yapın da var. Elbette ki sana yapılan kötülükleri affetmen gurursuz olduğun anlamına gelmiyor. İnsanlar öyle zannedebilir fakat öyle değil! Senin kafan onlardan çok farklı çalışıyor. Kimseyi üzmeyen, üzmekten korkan birisin. Sen bu kadar hassas olsan da başkaları elbette ki seni üzecek. Onlara karşı umursamamazlık zırhını çıkarmalısın!nokta atışı👏kötülükleri affetmem,affetmiş gibi yaparım sadece.

gkhnzrsln

Verdiğin cevaplara göre öncelikle senin paylaşımcı bir insan olduğunu söylememiz gerekiyor. Bu, küçüklüğünden beri var. Yeni olan bir şey değil yani. Küçüklüğünden itibaren hep bir şeylerini paylaşmışsın. Bir ekmeğin varsa onun yarısını yanındakine vermişsin. Sen bu kadar iyiyken, elbette ki hayatın kötülükleriyle de karşılaşmışsın fakat kötülüklerle de kolayca baş edebiliyorsun. Bu senin en sevdiğin huyun. Aynı zamanda da yaratıcısın. Yaratıcı insanların dünyaya bakış açıları çok farklı sen de onlardan birisin. Sürekli bir şeyler düşünüyorsun. Kafan da sürekli bir şeylerle meşgul. Bu senin için çok yorucu fakat bundan vazgeçemiyorsun. E tabii yorucu olduğu kadar da eğlenceli. Bu nedenle zaten zevk alıyorsun. İnsan bu kadar yaratıcı ve farklı bir zekaya sahip olunca etrafında olup biten her şeyi de sorguluyor. İçine sinene kadar her şeyi sorguluyorsun. Beynin bu şekilde çalıştığı için de fazla enerjiksin. Masa başı işler de kesinlikle sana göre değil!

onur2443

Cesur ve aynı zamanda da planlı bir insansın!

gokyuzuyildizi2

Düşünceli ve hassas bir yapın var!

Görüş Bildir