Kaza Raporu Ortaya Çıktı! Alişan, Otobanda Takla Attığı Korkunç Kazanın Detaylarıyla İlgili Açıklama Yaptı

178PAYLAŞIM

Ayağında terliğiyle o kadar hız yapması... Metrelerce sürüklenmişler...

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği korkunç trafik kazasını ufak sıyrıklarla atlatan Alişan ve ailesi, herkesi epey korkutmuştu.

Kazanın neden olduğu ise henüz bilinmiyordu; aks kırılması, fazla hız, lastik parçalanması derken epey merak konusu oldu.

Size burada bahsetmiştik.👇

Alişan Trafik Kazası Geçirdi! İçinde Hamile Eşi Buse Varol ve Oğlu Burak'ın Olduğu Araç Otobanda Takla Attı - onedio.com
Alişan Trafik Kazası Geçirdi! İçinde Hamile Eşi Buse Varol ve Oğlu Burak'ın Olduğu Araç Otobanda Takla Attı - onedio.com

Kaza sonrası Alişan'dan böyle,

Eşi Buse Varol'dan da şöyle bir açıklama geldi.

www.instagram.com

Yaşadıkları korkunç anları yazdılar...

Fakat yaptıkları bu açıklamalara bu tarz yorumlar geldi.

twitter.com

Bugün de kaza raporu ortaya çıktı...

Jandarma tarafından hazırlanan raporda, Alişan'ın hız limitinin 120 olduğu yolda, 150 kilometre hızla giderken takla attığı, cipin 38 metre tavanı üzerinde sürüklenip, bariyerlere çarptığı belirtildi. Kazanın meydana geldiği yolda, 124 metre fren izi ölçüldüğü de belirtildi...

Bunun üzerine Alişan'dan kaza raporuyla ilgili de ilk açıklama geldi. 👇

twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com
twitter.com

Ne diyelim, tekrardan geçmiş olsun...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet.burma.9

Şerafettin kopçasız güzel giydirmiş, beğendim.

liar

Tek başına olsan çok şey söylenirdi ama araçta hanım, çoluk çocuk var. Geçmiş olsun deyip geçelim.

pelipeli

"Ben hatalıyım. Hız sınırının 120 olduğu yolda 140 la gidiyordum. Verilmiş sadakamız varmış. " demek yerine, "Sanki siz farklı gidiyorsunuz. Atıp tutmayın vele vele" diyip kendini haklı çıkarmaya çalışmak. Kaldı ki hamile karın ve bebeğinin olduğu arabayı kullanıyorsun. Helal olsun kafalar güzel yine.

suspicious

vele veleyi şiveli okudum.

svss2606

140 la gittiği için mi olmuş yani kaza :D 2 li kaza değil bu 140 la gitmesi hata değil trafik suçu sadece.

pelipeli

Savaş Öztekin. Siz ailenizin, hamile eşinizin, yaşı dolmamış çocuğunuzun olduğu arabayı 140 ile kullanıyor musunuz? Trafik suçu olmasının sebebi kazaya sebebiyet verme olasılığının yüksek olması zaten. Kimlere ne anlatıyoruz biz tabi.

svss2606

hayır, haklısınız lakin kazanın teknik bir sebebi var, bunu "ben hatalıyım 140 la gittim" diyerek geçiştirmesini bekleyemezsiniz. o arabaları dünyanın en iyi mühendisleri binlerce hesaplamalar, testler sonucunda üretiyorlar yani değil 140 260 ile gitse dahi böyle bir kaza mümkün değil kesinlikle teknik bir sorun var. O da sanırım lastikte olan bir problemmiş. kimlere ne anlatıyoruz diyebilecek donanım ve kültürde olduğunuzu da düşünmüyorum.

pelipeli

Otomotivde çalışan bi mühendisim ben. Böyle bir kaza ortalamanın üzeri her hızda mümkün olabilir. Teknik bir sorun olabilir ancak teknik bir sorunun sonucu aracın o anki hızına göre değişir. Hız ne kadar artarsa etrafınızdaki etmenlere o kadar az hakim olmaya başlarsınız, gözleriniz yakalayamaz ayrıntıları. Sonunda da kaza kaçınılmazdır. Bu bilimsel bir gerçek. Kimse ben 140 km/sa hızla 3 saat kesintisiz araba kullanırım bi şey olmaz diyemez bundan bahsediyorum ben.

ozan-sucullu1

o aracın düz yolda aks kırması çok olağan değil fakat aracı kullanan kişinin ayağı ile terlik arasına pedal takılması panik yaşayarak ani sağ sol manevra yaparak aracın ağırlık merkezini değiştirmesi ve sonrasında takla atması olağan bir varsayım.

ladyd

Allahın sopası var. Birisi açız diye ağlar instagramda, ertesi gün sanal konserden parayı götürüp 18 milyona saray alır .Diğeri terlikle hız yapıp profile türk bayrağı yapıştırır. Ömrümüzü çürüttünüz lan!!!

Görüş Bildir