Karantinada Erkek Arkadaşıyla Aynı Evi Paylaşan Kadın Gördüklerinden Sonra Hayatının Şokunu Yaşadı!

67PAYLAŞIM

Eğer partnerinizi yakından tanımanın bir yolu varsa, o da tam olarak çift karantinası!

Kaynak: https://www.unilad.co.uk/life/woman-make...

COVID-19 nedeniyle insanların karantinada olduğu şu günlerde, Anna Riley 8 aydır beraber olduğu erkek arkadaşına evine taşınmasını ve onunla beraber yaşamasını önerdi. Böylece birbirlerini görebileceklerdi.

Henüz ayrılmadılar lakin, Anna bu süreçte erkek arkadaşıyla ilgili birçok şey öğrendi. Aynı çatı altında geçen kısa bir sürenin ardından erkek arkadaşının yaptığı bazı şeyler Anna'yı adeta çıldırtmaya başladı. Her sabah çalan bir sürü alarm bunlardan biriydi.

"Evde kedilerim olduğu için benim evden ayrılma ihtimalim yoktu. Kendi evim de biraz daha büyük olduğu için onun benimle yaşaması mantıklı geldi. Böylece ikimize de daha fazla alan kalabilirdi." 

"Beraber yaşadığımız bu süreçte fark ettiğim ilk şey, sabah uyanmak için kurduğu bir sürü alarmdı."

"Erkek arkadaşım hala çalışmaya devam ediyor. Sabah da erken uyanmak zorunda kalıyor. Fakat her nedense, sabah 05:40'tan evvel evden çıkması gerekmemesine rağmen saat 05:00'den önce başlayan milyonlarca alarm kuruyor. Gerçekten yatakta yuvarlanıp duruyor ve zaman dolduğunda dişlerini bile fırçalamadan evden çıkıp gidiyor. O zaman neden bir sürü alarm kurarak, bu alarmlar çalarken uyumaya çalışıyor anlamıyorum."

Anna yatak odasında da yerde çöp haline gelen bir sürü kıyafet olduğunu fark etti. Anlaşılan o ki, erkek arkadaşı hiçbirini yerden toplamıyor veya yıkanması için makineye atmayı düşünmüyor.

Karantina günleri öncesinde buluştuklarında oldukça güzel giyinen erkek arkadaşının kıyafetlerinin bu kadar özensiz olduğunu hiç fark etmemişti. Ayrıca Anna'nın söylediğine göre yerlerde erkek iç çamaşırları evin vazgeçilmez bir parçası olmuş durumda.

Bir diğer sıkıntı ise erkek arkadaşının yanında getirdiği kasa kasa alkol olmuş. Anna, sevgilisinin alkole düşkün olduğunu bu nedenle de bir yere taşınırken yanında stok yaptığı alkolü de götürdüğünü söyledi.

Zamanla çöp kutusu o kadar çok dolmuş ki, komşusunun çöp kutusunu kullanmak zorunda kalmış. 

"Bira kulesinde 170 bira, 2 şişe votka var. O kadar fazla yer kaplıyorlar ki, kedilerimin mutfaktaki alanını kapattılar. Hatta kendilerine evin içinde yeni yerler bulmak zorunda kaldılar. Bir ara yerden boş şişeleri toplarken ve onları çöpe atarken buldum kendimi. İşin garip tarafı erkek arkadaşım bira şişelerini çöpün hemen yanına bırakmıştı ama hepsini çöpe atmayı nedense başaramamıştı." 

Kendini evinde hissetmek isteyen erkek arkadaş ayrıca bahçe sandalyesini ve pek sevgili televizyonunu da yanında getirmiş. Elbette Anna, bu yeni eşyalar evinin dekorasyonunu bozduğu için oldukça mutsuz.

Eskiden birbirine yemek yapmaktan keyif alan bu çiftin başka bir sorunu daha var. Anna, erkek arkadaşı onun evine taşındığı zaman düzgün bir alışveriş yapmak için bir yemek planı yapmaları gerektiğini söylemiş. Fakat erkek arkadaşı sanki daha önce asla yemek yapmamış gibi hayretler içerisinde kendisine bakakalmış.

"Bulaşık konusuna başlamayayım bile. Yine de dürüst olmak gerekirse en azından birazcık olsun yardım ediyor. Yalnız sadece yardım ederken bile o kadar çok söyleniyor ve yorulduğunu tekrarlıyor ki yapmasa daha iyi."

Bir diğer sorun ise tuvaleti kullandıktan sonra kapağı aynı şekilde açık bırakmak!

"Geçen gece tuvalete kalktım. Yarı uykulu bir haldeydim ve neredeyse kapağa çarpıyordum. Yani bir tuvalet kapağını kapatmak ne kadar zor olabilir ki?"

Anna yine de yaşadığı bu sıkıntılara rağmen, her zaman erkek arkadaşını görmenin ve sevdiği biriyle olmanın çok güzel olduğunu düşünüyor.

"Bu çılgın dünyada beraber yaşıyoruz. Bu nedenle de erkek arkadaşımı sürekli görebildiğim için kendimi şanslı sayıyorum. Bu şekilde en azından karantina boyunca birbirimizi motive edebiliyoruz. Her ne kadar alabildiğine tembel olsa da, bu kararı aldığımız için mutluyum."

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
apprentice

Aşk evlenene kadar derlermiş oda yalan çıktı :D

patavatsizmelek

Ya şutla gitsin. Ne meraklısınız erkeklerin götünü toplamaya...

hard-boiled-eccentric-hank

Bir erkek olarak katılıyorum özenliysek bari bi farkımız olsun

polat-haktanir

sağlam mal. varmış adamda

profnigga

hiç beyin yokmuş polatta

linkop

hiç biyin yikmiş pilitti

raporsuzbirdeli

Siktiri çekmemiş salak... Ben olsam yapardım... Gerçi arkadaşımı evden kovdum o konuda😁

profnigga

sağda solda aptal aptal şeyler görüp buraya içerik diye koymayın artık

Görüş Bildir