Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Karakterine Göre Sana Piercing'in En Çok Yakışacağı Noktayı Söylüyoruz!

-

Karakterine en uygun piercing noktasını öğrenmek ister misin?

Testi çöz ve sonucu gör!

1. İlk olarak sana bir içecek ikram edelim, ne istersin?

Çay
Kahve
Daha leziz bir şey yok mu ya?

2. Şimdi de seni yakından tanıyalım: Bunlardan hangisi seni en çok korkutur?

Kalabalık önünde konuşma
Örümcekler
Yükseklik
Yalnızlık

3. Peki, arkadaşların seni nasıl bir insan olarak tanımlar?

4. Şimdi de tarzından bahset biraz!

5. Aksesuarlardan en sevdiğini söyle bize!

Küpe
Kolye
Bileklik
Yüzük
Vücut Zinciri
Saç Aksesuarı

6. Şimdi de cesaretini ölçelim: Saç boyatmak demode olsaydı, yine de saçını boyatır mıydın?

7. Peki, uzun vakitler geçirdiğin odanı ne tonlarda dekore etmek istersin?

Beyaz
Gri
Renkli
Siyah

8. Son olarak, en sevdiğin müzik dönemini seç ve sonucu öğren!

Sana en çok kaş piercing'i yakışır!

Sen her şeyi içinde yaşayan bir insansın. Beynin; hayallerin, umutların ve inançlarınla resmen dolup taşıyor. İnandığın şeyler uğruna savaş vermekten bir adım geri durmuyorsun. Bunu yaparken de oldukça akılcı davranıyorsun. Bu nedenle senin kişiliğine en uygun piercing de haliyle kaşında oluyor!

Sana en çok burun piercing'i yakışır!

Sen kişiliğinde klasikle, açık görüşlü olmanın en güzel karmasını yaratmışsın! Klasiği farklılaştırarak uygulamak en iyi yaptığın şey! Ayrıca cana yakın, samimi ve kesinlikle arkadaş canlısısın. Eğlenmeyi seven biri olman, etrafında güzel dostluklar biriktirmeni sağlamış. Altıncı hissin ve duyuların da fena halde gelişmiş. Bu nedenle senin kişiliğine en uygun piercing de, haliyle burnunda oluyor!

Sana en çok septum piercing'i yakışır!

Senin alamet-i farikan kesinlikle eşsiz olman. Üstelik bunun için ekstra bir çaba harcamaman da işin güzelliği! Sen, farkında dahi olmadan, diğer insanlardan daha değişik bir yol tutturup onu takip ediyorsun. Klasik ve kalıplaşmış şeylerden de köşe bucak kaçıyorsun. Bu nedenle senin kişiliğine en uygun piercing kesinlikle septum olanlar!

Sana en çok dudak piercing'i yakışır!

Sen fazlasıyla tutkulu birisin. İşini, aşkını, özetle her şeyini aşkla yapıyorsun. Etrafında olup da etkin altına girmemek neredeyse mümkün değil. Bu durum seni şımarık değil, aksine ayakları yere basan biri haline getirmiş. Bu nedenle senin kişiliğine en uygun piercing kesinlikle dudağında olanlar!

Sana en çok dil piercing'i yakışır!

Sen görüp görebileceğimiz en sosyal insanlardan birisin. Konuşmayı ve hep iletişim halinde olmayı çok seviyorsun. Çevrenin bu derece geniş olmasına da şaşmamak gerek. Ayrıca ikna kabiliyetin de en az bir politikacı kadar iyi bizden söylemesi. Bu nedenle senin kişiliğine en uygun piercing de haliyle dilinde oluyor!

Sana en çok tragus piercing'i yakışır!

Sen kesinlikle maceraperest kelimesinin vücut bulmuş halisin! Yaşamayı da, yaşadığın her andan keyif almayı da çok iyi biliyorsun. Trendleri takip etmek yerine, takip edilesi trendler yaratan bir zevk anlayışın var. Bu da büyük ihtimal sanatçı ruhundan ileri geliyor. Bu nedenle senin kişiliğine en uygun piercing tragus oluyor!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gupse-bat

septum çıktı

ayerr

Sana en çok septum piercing'i yakışır!

buse-deniz-talan

Tragus piercingi çıktı. Neden olmasın :)

birgul-sert

Kaş piercingi çıktı -,-

melisa-luleci

dudak

Görüş Bildir