Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kara Şövalye Filminin Yalnızca Bir Çizgi Roman Uyarlaması Olmadığının Kanıtı 10 Replik

Sanat-

Kara Şövalye filminin yalnızca bir çizgi romandan uyarlandığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. İşte Kara Şövalye filminin yalnızca bir çizgi roman uyarlaması olmadığının kanıtı olan 10 replik...

1. ''Benim inandığım şeye göre insanı öldürmeyen şey tuhaflaştırır.''

2. ''Ya kahraman olarak ölürsün, ya da kötüye dönüşmeni izleyecek kadar uzun yaşarsın.''

3. ''Bazı insanlar para gibi mantıklı şeylerin peşinde değildir. Satın almak, korkutmak, anlaşmak ya da pazarlık etmek mümkün değildir. Bazı insanlar sadece dünyanın yandığını seyretmek ister.''

4. ''Biliyor musun neyi fark ettim? Her şey plana göre gittiğinde kimse paniklemiyor. Plan korkunç olsa bile..."

"...Yarın basına, bir çete üyesi vurulacak, bir kamyon dolusu asker havaya uçacak desem kimse paniklemez. Çünkü plana uygun olur. Ama küçük bir belediye reisi ölecek desem herkes kafayı yiyor. Biraz anarşi. Mevcut düzeni sarsınca her şey kaosa dönüyor. Ben kaosun elçisiyim.''

5. ''Gecenin en karanlık anı, şafaktan hemen öncedir.''

6. ''Onlardan biriymiş gibi konuşma. Değilsin. Olmak istesen bile değilsin. Onlar için bir ucubesin. Tıpkı benim gibi..."

"...Şu anda sana ihtiyaçları var ama olmadığında cüzzamlı gibi dışlarlar seni. Onların ahlakı, yasaları kötü bir espri gibi. İlk sorun belirtisinde def edildin. Ancak dünyanın izin verdiği kadar iyiler. Sana göstereceğim. İşler yolunda gitmediğinde, şu medeni insanlar birbirlerini yer. Yani ben canavar değilim. Sadece herkesten öndeyim.''

7. ''Buna ben mi neden oldum? İyiliğe ilham verecektim, delilik ve ölüme değil.''

8. ''Delilik yer çekimi gibidir. Sadece hafifçe itmek gerekir.''

9. ''Ne kanıtlamaya çalışıyorsun? Herkesin içten içe senin kadar kötü olduğunu mu? Sen yalnızsın.''

10. ''O, Gotham'ın hak ettiği kahraman, fakat şu anda ihtiyacı olan değil. Onu kovalayacağız, çünkü buna dayanabiliyor..."

"...Çünkü o bir kahraman değil, sessiz bir nöbetçi, tetikte bir koruma. O bir Kara Şövalye.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
andeo-smrti

şu jokeri ne hale getirdiniz halen joker deyince üsteki abimiz aklıma gelir.

mfthdeniz

jokeri bu kadar iyi oynayan biri daha olur mu acaba?

arda-yigitt

suicide squadın extended editionı çıksın o zman kıyaslarsın ama Heath Ledger bayaa bi iyiydi tabi

animeci-bir-zeynep

Çıkarmayacaklarmış.

sherlockwho

Muazzam bir seriydi. Şüphesiz, DC'nin yaptığı en başarılı işti. Benim 10 yaşından beri okumaya başladığım Batman buydu işte, BvS'de saçma sapan yazarların gazabına uğrayan Batman değil.

cem-gunduz

Kesinlikle en muazzam seriydi . Batman in neden en muhteşem kahraman olduğunu kanıtlayan seridir bence tamamiyle gerçekçi . BvS filmi Batman in animasyon filmlerinin yanına bile yaklaşamaz .

Görüş Bildir