Kaosun ve Kalabalığın Başkenti İstanbul Hakkındaki Tespitleriyle Güldüren 19 Kişi

-
Abone ol

Çok kalabalık çok...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ecem.seymen.1

Bence İstanbul'da yaşamanın zor olmasının tek bir nedeni var o da çok kalabalık bir şehir olması ve bunu düzgün yönetebilecek yöneticilerinin olmaması. Kalabalık bir şehirde düzgün yönetilmediği zaman ulaşım da,eğitim de,sağlık da sorun olur ama şöyle de bir şey var Türkiye'nin bütün iş,sanat,spor,eğitim vb alanında olanakları İstanbul'da. Diğer illerde şimdi şimdi biraz gelişmeler var ama yeterli değil doğal olarak da insanlar sürekli oraya gidiyor sonra da bu olanaklardan vazgeçmek istemedikleri için de dönmek istemiyorlar.noluyo bu sefer bir ülke büyüklüğünde insanlar bir şehire sığmaya çalışıyor en son da üst üste yaşamak zorunda kalıyorlar.Halbuki diğer 80 ilde İstanbul gibi bir şehir olsa niye o 16 milyon insan bir şehre tıkılıp kalmak istesin ki.. Demek istediğim eğer bir ülke bir şehrini diğer şehirlerinden daha çok önemserse daha çok imkan tanırsa diğer illere amiyane tabirle üvey evlat muamelesi yaparsa o şehirde 16 milyon insan da olur 20 milyon insanda

umut-ipek3

Kariyerim için İstanbula gitmem gerekmişti .... Sonra hayatta kalabilmek için İzmir e dönmem gerekmişti.

muhalif-kursad-zafer

Sanırım sevdiğimiz değil de doğma-büyüme bağımlısı olduğumuz için yaşıyoruz burada..

coldhearted

Şair, İstanbula bakıp şiir yazıyor. Geçim derdinde ki vatandaş aynı İstanbula bakıp 'Sen mi büyüksün ben mi ananı s*kicem senin' diyor. Farklı duyguların birleşimidir İstanbul.

Gizli Kullanıcı

Cem Yılmaz'dan alırım diyorsun :D

muhalif-kursad-zafer

Cem Yılmaz mizahı acâyip bi' şey.. Başka biri yapınca hayvanat bahçesinde ziyâretçilere bakıp osbir çeken maymun gibi duruyor..

coldhearted

Aynen selim, adam mizahın dalağını yarmış ben de yazıyorum öyle sevdiğim repliklerini. Yapılmış yoruma peçetede kalmış sperm tadında yorum yapan sığırlar da belki insanca yorum yapmayı öğrenir bir gün.

asliaslie

Lestat ahahhhaaaa :D

Gizli Kullanıcı

Gerçekten Cem Yılmaz muhteşem bir adam abi, ama ikinci cümlen bana mıydı yoksa benim altımda yorum yapana mı anlamadım :)

gaye-celik3

sonra niye buraya katlaniyon ankara daha guzel gel rahat et diyoz ama denizi var diyo... sanarsin her gun bogazi yuzerek gecmezse rahat edemiyor...

Görüş Bildir