Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kanserle Savaşıyordu: Ünlü Oyuncu Hande Erçel'in Annesi Aylin Erçel Hayatını Kaybetti

-

Ünlü oyuncu Hande Erçel'in kanserle savaşan ve tedavi gören annesi Aylin Erçel, maalesef ki dün akşam saat 10 sularında hayatını kaybetti. 😥

Bir süredir hastanede kanser tedavisi gören annesi için geçtiğimiz haftalarda muhabirlerin sorusunu yanıtlayan Hande Erçel, "Aileyle olmak çok güzel bir şey. En güzel şey aile" demişti.

2 gün önce durumu ağırlaşan Aylin Erçel'in bu sabaha karşı hayatını kaybettiği öğrenildi.

Hande Erçel'in geçtiğimiz ayda Sinem Vural'a verdiği röportajda annesine donör olacağını açıklamıştı.

"İnşallah bir aksilik olmazsa donör olacağım. Maalesef ülkemizde kök hücre naklindeki en önemli sorunlardan biri akraba dışı vericilerinin sayısının yetersiz, bağış oranının ise 10 binde 3 olmasıdır. O kadar zor bir şey ki hayatının bağlı olduğu, bir yerlerde bulunduğunu bildiğin bir şeyi beklemek..." 

Hande'nin annesiyle ilgili yaptığı paylaşım ise şöyle... Gerçekten son derece zor bir durum.

Sosyal medyadan da Hande Erçel'e başsağlığı mesajları yağdı.

😥

Ünlü oyuncu Tolga Sarıtaş'ın annesi de Erçel'e destek vermek için yanına gitti.👏👏

Biz de buradan Aylin Erçel'e Allah'tan rahmet diliyoruz. Başın sağ olsun Hande. 😥

Mekanın cennet olsun güzel insan... 😥

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hacer-tamir

kadın, kötü yorumları okudu,nefreti gördü ve vefat etti. Bunun vebalini nasıl ödeyecekler çok merak ediyorum. Kırılarak ölmüş bir kadının kalbini nasıl kazanıcaksınız? MEKANIN CENNET OLSUN GÜZEL ANNE .

emre_akdag

Handeyi sevmem ama üzüldüm yinede Allah rahmet eyleni başı sağolsun

she__ra_

Dün haberi ilk okuduğumda kalbimdeki acıyı tarif edemem, çocuklarının acısını düşünemiyorum bile :( Allah düşmanıma bile ana -baba acısı yaşatmasın

arya.stark

Ölen her Anne yanan bir kitaplıktır. Allah kimseyi annesiz bırakmasın. Çok acı.

Gizli Kullanıcı

Başı sağ olsun. Anne babanın yeri çok başka. Aile önemli gerçekten. Allah sabır versin. Ve umuyorum ki artık incitmezler bu kızı. Tamam oyunculuğu çok iyi olmayabilir. Ama başarı deneyimle ve eğitimle bir şekilde kazanılıyor. Açık kapatılabiliyor. İnsanı asıl görüntüyle, şekille vurmak çok çirkin bir şey. Umarım bunu yapmaktan vazgeçerler artık.

Görüş Bildir