Kalbinin Sahibi Seni Ne Zaman Bulacak?

İlişki Testleri
560PAYLAŞIM

Herkesin hayalini kurduğu kalbinin sahibi şu anda bir yerlerde hayatını sürdürüyor. Evet, ikiniz de birbirinizden habersiz farklı şeylerle uğraşıyorsunuz. Belki sen şu anda çok mutluyken o hayatının en kötü gününü yaşıyordur. İçten içe merak ediyor ve karşına ne zaman çıkacağını bekliyorsun, değil mi? Biz sana bunu söyleyeceğiz! Eğer merak ediyorsan;

Haydi testi çözmeye başlayalım! 

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. Söyle bakalım, ilk bakışta aşka inanır mısın?

Evet, tabii ki de inanıyorum.
Daha önce hiç yaşamadım ama böyle bir şey olabilir.
Hayır asla inanmıyorum.

4. Peki hangi mevsimde aşık olmayı dilerdin?

5. İlişkilerinde en önem verdiğin şey genelde bunlardan hangisidir?

Saygı
Güven
Aşk
Dürüstlük

6. Sevgilin hangi burcun insanı olmalı?

Balık
Akrep
Koç
Terazi
Yengeç
Oğlak
İkizler
Kova
Boğa
Yay
Aslan
Başak

7. Peki hayatında en önemli olan şey bunlardan hangisidir?

Aşk
Kariyer
Eğlenmek
Seyahat

8. Ve son olarak, ilişkide bu ikisinden hangisine daha çok değer verirsin?

2 ya da 3 hafta sonra kalbinin sahibine kavuşacaksın!

Kalbinin sahibiyle kavuşmana o kadar az kalmış ki tahmin bile edemezsin. İki üç hafta bilemedin bir ay sonra hayatının aşkıyla karşılaşacaksın. Ve o anda anlayacaksın ki ruh ikizin tam da karşında duruyor. Bundan sonra hayatını bu insanla geçireceğini ve ona adayacağını hissedeceksin. Daha önce hiç hissetmediğin bir şeyi hissedeceksin. Ayakların yerden kesilecek ve öylece kalacaksın. Resmen onun karşısında dilin tutulacak. Tüm bunları yaşamana çok ama  çok az kaldı. Haberin olsun. :) Keşke herkes senin gibi şanslı olabilse. Çok ama çok az bir zaman sonra bunca zamandır aradığın aşkı bulacaksın. O kadar heyecan verici bir durum ki bu o gün geldiğinde bunu çok daha iyi anlayacaksın. Neyse iki üç hafta sonra seni bekliyoruz. Bol şanslar. :)

2 ay sonra kalbinin sahibine kavuşacaksın!

Kalbinin sahibiyle tam olarak iki ay sonra karşılaşacaksın. Ne kadar fazla zaman var gibi gözükse de aslında çok ama çok az bir zaman kalmış. Hem sayılı gün çabuk geçer derler. Bilirsin :)  Tam olarak karşına çıktığında ne olduğunu anlamayacaksın. Ama şöyle söyleyelim, onu gördüğünde içinde kıpır kıpır olan bir şeyler olacak. Ve onu taa derinden hissedeceksin. Sen duygulara değer veren ve onları yaşatmak için elinden geleni yapan bir insansın. Bu aşkı yaşatmak için elinden geleni yapacaksın. Çünkü daha önce rastlanmamış bir aşkın kapını çaldığını fark edeceksin. Herhalde bu inanılmaz bir duygu.Ve bunu iliklerine kadar yaşayıp, karşındaki insana hissettireceksin. Gerçekten harikasın ve 2 ay sonunda mutluluktan havalara uçacaksın. Bol şanslar. :)

6 ay sonra kalbinin sahibine kavuşacaksın!

Kalbinin sahibi ile kavuşmana tamı tamına altı ay kalmış. Bu inanılmaz bir şey. Düşünsene göz açıp kapayıncaya kadar geçecek. Ve sen hiç fark etmeden onunla karşılaşacaksın. Belki bir iş yerinde, belki bir gece yarısı sokakta... Ama nerede olursa olsun bu senin için çok ama çok değerli bir an olacak. Çünkü bunca zamandır yaşadığın duyguların aslında gerçek olmadığını ve boşa harcanan bir zaman olduğunu düşünüyordun. Artık tüm bunlar geride kaldı. Seni tekrar hayata katacak ve duygularının yeşermesini sağlayacak kişi çok yakında karşına çıkacak. Kendini bu duruma hazırlarsan çok iyi olur. Çünkü kalbinin yerinden çıkmasına, ayaklarının yerden kesilmesine çok az bir zaman kaldı. Hem de altı ay kadar bir zaman. Bol şans diliyoruz. :)

1 sene sonra kalbinin sahibine kavuşacaksın!

Kalbinin sahibine kavuşmana tamı tamına bir sene kadar var. Daha önce yaşadığın ilişkilerde büyük hayal kırıklığına uğramış ve bir daha aşık olabileceğine inanmamışsın. Ve hala içten içe böyle düşündüğünü söyleyebiliriz. Ama şunu söylememiz gerekir ki gerçek aşkı bulmanın yolu oldukça uzundur. Sen de bunca zamandır o yollardan geçen bir insan olarak doğruya ulaşmana çok az kaldı. O yüzden biraz daha sabretmeli ve beklemelisin. Sonrasında seni muhteşem bir aşk ve hayat bekliyor. Bizden söylemesi.:) Şunun şurasında bir sene kalmış. Bir sene nedir ki göz açıp kapayana kadar geçer. Bol şanslar. :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sema-celik14

2 3 hafta sonra diyo gençler 2 3 hafta sonra gelicem bakılım doğru mu

sema-celik14

2 3 hafta oldu hala söylemedi biri

nisa-kara6

umarım öyle olur yoksa olay çıkar kuruyorum sevgisizlikten

hulya-yakisilier

1 sene sonra kalbinin sahibine kavuşacaksın diyor

imanpower-girl

6 ay cidden mi jdjejs

gorkem-gunal

2 ya da 3 hafta sonra kalbinin sahibine kavuşacaksın! Kalbinin sahibiyle kavuşmana o kadar az kalmış ki tahmin bile edemezsin. İki üç hafta bilemedin bir ay sonra hayatının aşkıyla karşılaşacaksın. Ve o anda anlayacaksın ki ruh ikizin tam da karşında duruyor. Bundan sonra hayatını bu insanla geçireceğini ve ona adayacağını hissedeceksin. Daha önce hiç hissetmediğin bir şeyi hissedeceksin. Ayakların yerden kesilecek ve öylece kalacaksın. Resmen onun karşısında dilin tutulacak. Tüm bunları yaşamana çok ama çok az kaldı. Haberin olsun. :) Keşke herkes senin gibi şanslı olabilse. Çok ama çok az bir zaman sonra bunca zamandır aradığın aşkı bulacaksın. O kadar heyecan verici bir durum ki bu o gün geldiğinde bunu çok daha iyi anlayacaksın. Neyse iki üç hafta sonra seni bekliyoruz. Bol şanslar. :)

Görüş Bildir