Görüş Bildir
Haberler
Kağıthane'de Yol Çöktü, Vinç 15 Metrelik İnşaat Alanına Uçtu

Kağıthane'de Yol Çöktü, Vinç 15 Metrelik İnşaat Alanına Uçtu

Onedio Medya
13.10.2015 - 14:12

Kağıthane'de, bir inşaatın temel kazma çalışması sırasında meydana gelen göçük nedeniyle, vinç 15 metrelik inşaat alanına uçtu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Geniş bir alandaki inşaatın temel kazma çalışması sırasında göçük meydana geldi. Bu sırada, bir vinç, yaklaşık 15 metre yükseklikten inşaat alanına uçtu.

İnşaatta bulunan bir kepçenin üzerine düşen vincin şoförü, sarsıntıyı önceden fark ettiği için, son anda kendini vinçten atarak kazayı yara almadan atlattı.

Yol kenarında bulunan bir otomobil ise aşağıya uçmaktan son anda kurtuldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

OTOMOBİL VİNÇLE ÇEKİLDİ

İnşaat alanındaki göçüğün devam etmesi korku ve paniğe neden oldu. Yol kenarındaki otomobil ise vinçle çekilerek inşaat alanına düşmekten kurtarıldı.

'DEPREM OLDU ZANNETTİK'

Göçüğün meydana geldiği yerin yan tarafında oturan Adalet Samikıran da, “Biz burada korkuyoruz. Her kepçe darbesinde bina sallanıyor. Bu 1 yıldır böyle sürüyor. Artık canımızdan korkuyoruz. Göçük meydana gelince ben deprem oldu zannettim. Komşularıma haber vererek çığlık çığlığa dışarı çıktım. Buna karşı bir önlem alınmasını istiyoruz diye konuştu.

'BELEDİYE BİZE 'İNŞAAT KONTROL EDİLİYOR' DEDİ'

İnşaatın başlamasından sonra sokakta çatlakların meydana geldiğini dile getiren Erdoğan Gündüz ise “Biz bu inşaat için belediyeye dilekçe verdik. Belediyeden bize 'Bu inşaat kontrol ediliyor. Bir sıkıntı yok' dediler. Ama durumu görüyorsunuz. Evlerde ve yolda çatlaklar var. Bu nasıl bir belediye anlayışı?' dedi.

Taner YENER - Hasan YILDIRIM /  DHA ve AHT/Yusuf DOĞAN

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
2
1
0
0
0
0
0