Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Kafanızdaki Illüminati Gizemini Katbekat Arttıracak Saklı Kalmış 20 Ayin Fotoğrafı

-

İllüminati.

Hakkında belki de en çok konuşulan fakat hakkında en az şey bilinen gizli bir örgüt.

İllüminati ile alakalı belki de en çok konuşulan konulardan birisi de, düzenledikleri gizli ayinler...

1972 yılının Aralık ayında ünlü Rothschild ailesine mensup Marie-Hélène de Rothschild, Fransa’da bulunan şatolarında bir parti düzenledi.

Partinin davetiyesi ise oldukça garipti çünkü metinler tersten yazılmıştı ve okumak için aynaya tutulması ve okunması gerekiyordu.

1. Partiye katılmak için gerekli olan şartlar da oldukça sadeydi, erkekler için siyah kıravat yahut papyon, kadınlar içinse uzun elbise.

2. Fakat bu parti, tahmin edeceğiniz üzere sıradan bir partiden çok, aynı kafadan olan insanları bir araya getirmek, örgütsel bağları güçlendirmek amacıyla toplanmış bir ayin tadındaydı.

3. Örgüt, o dönemlerde çok da kabul görmeyen fakat eylemlerini gizli bir şekilde de olsa devam ettiren, İllüminati.

4. Evet, pek çok yerde duyarız bu örgütün adını.

5. Üyeleri arasında oldukça ünlü isimlerin olduğu hep konuşulur, Salvador Dali gibi örneğin..

6. Çok insan zikreder İllüminati örgütünü fakat pek az kişi bilir kim olduklarını, amaçlarını ya da izledikleri yolu.

7. Şeytana taptıkları söylenir çok kez, kanlı ayinler düzenledikleri.

8. Fakat gerçek çoğu zaman pek de böyle değildir, şeytana ya da başka herhangi bir dini figüre tapmazlar, kanlı ayinler de düzenlemezler.

9. Tek bildiğimiz şey, cinselliği temel aldıkları ayinler düzenledikleri ve kendileriyle aynı zihin algısına sahip insanları bu ayinlere davet ettikleri.

10. Örgüt dış dünyaya bu kadar kapalı olmasından ötürü hakkında pek çok söylenti dolanmakta...

11. Ya da belki de söylentiden öte olan şeyler, gerçekler...

12. Örgüt, bugüne kadar John F. Kennedy suikasti, Waterloo Savaşı ve Fransız İhtilali gibi pek çok tarihi olaydan sorumlu tutulmuştur.

13. Örgüt üyelerinin Salvador Dali gibi bu denli ünlü insanlardan olması, örgüt hakkındaki dedikoduları da en üst seviyeye çekmiş haliyle.

14. Örgütün elinde bulundurduğu maddi kaynaklar ve güç, örgütün büyümesini ve gizli kalma çabasını da açıklar nitelikte aslında.

15. Bu fotoğrafta, partinin ev sahipliğini yapan Marie-Hélène, kafasına giydiği canavar maskesi ve üzerindeki mücevherle yer almış bu partide.

16. Hatta konu üzerinde çalışan bazı isimler, 11 Eylül saldırılarının ardında da İlluminati'nin parmağının olduğunu ve George W. Bush'un örgütün üyelerinden biri olduğunu iddia etmişlerdir.

17. Örneğin burada da Audrey Hepburn'ü görüyoruz, Rotschild Kafesi olarak bilinen bir düzeneğin içinde.

18. Sonuç olarak, örgüt hakkında ortaya atılan iddialardan hangileri gerçek hangileri gerçek dışı maalesef bilmiyoruz.

19. Bu denli gizli bir örgüt hakkında da doğru ve kesin bilgiler edinmek de neredeyse imkansız yakın.

20. Tek bildiğimiz bu örgütün tüm planlarını ve örgüt içi ayinlerini büyük bir gizlilikle yaptığı ve ara ara da olsa bu gibi çıkan fotoğraflar sayesinde bu tarihe tanıklık ettiğimiz...

Onedio IQ'yu Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
nobutada

Dünyada tesadüf diye bir şey yoktur !

utku-bayram1

Ulan açıklayın artık kimliğinizi sizde rahatlayın bizde be kardeşim..

enk-capital

Hiçbi şeye tapmıyolar mı emin misin? Paraya ve iktidara tapmaları yeterli. Ortalığı mahvetmek için, hiçbi kural, yasa, norm tanımadan her şeyi yapabilmek için bu kadarı kesinlikle yeterli.

burak-altun4

KİMİLERİ DİYORKİ BU ÖRGÜT EGER GÜÇLÜ Bİ ÖRGÜT OLSA İFŞA OLMAZDI FELAN ONLARA ŞÖYLE BİR ÖRNEK VERMEK İSTİYORUM FETO/PDY ÖRGÜTÜDE KENDİNİ GÖSTERE GÖSTERE DEVLLETİN İÇİNE SIZMIŞTI BİZ HALK OLARAK HEPİMİZ BİLİYORDUK ONLARI NERDEYSE HEPİMİZ MAHALLESİNDE BUNLARIN ABİLERİ VARDI VE BUGÜN TBMMYİ BOMBALADILAR ORTALIGI KARIŞTIRDILAR NERDEYSE TÜRKİYE TEKRAR BATACAKTI HA TABİKİ BUNLAR FETOYLE KIYASLANMAZ DAHA BÜYÜKLER AMA KENDİNİ GÖSTERMELERİ BUNLARIN SIRADAN BİR ÖRGÜT OLMASI YA DA ZARARSIZ OLDUKLARINI GÖSTERMEZ YANİ HER AN HER ŞEY OLABİLİR

salimalifalitiko

Biz neden korkalım ki ? Sıradan insanlarız ne onlar gibi büyük planlarımız hedeflerimiz ne de yönettikleri trilyonlarca dolarımız var. Ne bok yerlerse zaten yerler değiştirecek gücümüzde yok .bugün oynadıkları oyunları anlamak için ömrümüz yetmez .. siktir et illuminatiyi bilmem neyi bir kere geliyoruz dünyaya yaşa gitsin işte amk

Görüş Bildir