Kadınlar Buraya! Günlük Makyajını Yap Nasıl Biri Olduğunu Öğren!

-
Abone ol

Evvvet! Her makyaj kişinin kendisini yansıtır. Renk seçimlerinden tonlamaya kadar karakterinin dışa vurumu makyajda gizlidir. Biz de bu sırrı seninle paylaşmak istedik, kullandığın makyaj yöntemlerinden renklere kadar sorulan sorulara cevap ver, nasıl biri olduğunu öğren! 😉

1. Makyaja başlıyoruz... Günlük makyajında primer kullanıyor musun?

Evet
Hayır
Bazen

2. Peki, günlük makyajında eyeliner tercih eder misin?

Evet
Hayır
Bazen

3. Sıra ruja geldi, nasıl bir tarzın var söyle bakalım...

Mattan şaşmam!
Ne kadar ışıltı o kadar iyi
Renkli lipstick kafi canlarım.

4. Hangisi olmazsa olmazın?

Highlighter
Allık
Bronzer
Kaş Kalemi

5. Devam ediyoruz... Günlük makyajında nasıl bir fondoten tercih ediyorsun?

Mat bitişli
Aydınlık
Yoğun kapatıcılı
Renkli Nemlendirici

6. Göz makyajın nasıl?

Hafif rimel yeterli
Nude tonlardan şaşmam
O zaman renk!!

7. Aşağıdaki ruj renklerinden birini seç!

Kırmızı
Nude şeftali
Bordo
Kahverengi

8. Peki, son olarak günlük hayatında hangi saç şeklini sıklıkla kullanıyorsun?

Kırık Maşa
Düz, küt kahküllü
Kıvırcık
Düz ve uzun

Özgüvenin dışarıdan bile belli oluyor. Bu nasıl aura?!

Günlük makyajını tamamladın ve sonunda bu sonuçla mı karşılaştın? O halde, sana söyleyecek bir kaç şeyim var. Birincisi, sen gerçekten kendine güvenen ve kendine olan güvenini insanlara da hissettiren dominant bir karaktersin. Arkadaş ortamında ya da iş ortamında, yer, mekan fark etmeksizin girdiğin her ortama kendi benliğini bırakıyorsun. Makyaj tamam güzel şey, ama yapmasan da güzel olduğunu biliyorsun... Çok da övmeyelim, zaten kişi kendini bilir. ;)

Girdiği ortama güzelliğiyle damga vuran alfa çıktın!

Sen var ya sen... Yere bakan yürek yakan, ilk defa duymuşçasına şaşırma! Makyajından saçına, saçından kıyafetine kadar ilmik ilmik dokuyup en ince ayrıntısına kadar düşünüyorsun. Adeta makyajına başlamadan tüm gün içerisinde yaşayabileceğin durumları değerlendirip buna göre makyaj yapıyorsun. Yaptığın makyaj ile birlikte etkileyemeyeceğin kimse yok, olmadığını o kadar iyi biliyorsun ki... Ah ah!

Konu eğlenmekse baş aktör sensin! Eğlenmeyi, gece dışarı çıkmayı seviyoruz değil mi?

Yaptığın makyaj ile gün içerisinde bile eğlenmeyi, iş çıkışında arkadaşlarla stres atmayı pek seviyor gibisin? Ne, nerede, ne zaman fark etmez. Eğer bir şekilde o gün bir etkinlik yapılacaksa en çok eğlenen sen olacaksın. Hangi ortam olursa olsun yaptığın makyajla arkadaşlarına aynen şu mesajı vereceksin; Açılın bakalım, mekanın sahibi geldi! ;)

Başkalarının onayı olmadan yaşamayı bilen bir kraliçe misin acaba?

Canın ne isterse onu yapıyorsun, başkalarının söyledikleri bir kulağından giriyor diğer kulağından çıkıyor. Biri beni beğendi mi? Saçım bugün nasıl oldu? Peh, bunlar kimin umrunda? Sen kendini beğenip sevdikten sonra insanların ne düşündüğünün ne önemi var? Kızların ufak kıskançlıkları ile sana kıl olmaları da normal, o kadar uğraşın arasında bu şekilde güzel olmayı başaran tek sen varsın canım.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sudenaz-kurt1

başkalarının onayını olmadan yaşamayı bilen bir kralice misin acaba ba ba.neyse

banu2019

Özgüvenin dışarıdan bile belli oluyor. Bu nasıl aura?! Thanks))

alsu

Özgüvenin dışarıdan bile belli oluyor. Bu nasıl aura?!

gzm-ynklr

Başkalarının onayı olmadan yaşamayı bilen bir kraliçe misin acaba? Canın ne isterse onu yapıyorsun, başkalarının söyledikleri bir kulağından giriyor diğer kulağından çıkıyor. Biri beni beğendi mi? Saçım bugün nasıl oldu? Peh, bunlar kimin umrunda? Sen kendini beğenip sevdikten sonra insanların ne düşündüğünün ne önemi var? Kızların ufak kıskançlıkları ile sana kıl olmaları da ormal, o kadar uğraşın arasında bu şeklde güzel olmayı başaran tek sen varsın canım.

Görüş Bildir