Kadına Şiddet Görüntüleri Verilen Sefirin Kızı Dizisinin Fragmanı Tepkilerin Odağında

301PAYLAŞIM

Başrollerini Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun paylaştığı Sefirin Kızı ekranın en çok izlenen dizilerinden biri. Ancak dizinin yayınlanan son fragmanı şimşekleri üzerine çekmeye yetti.

Fragman şu şekilde 👇

Fragmandaki şiddet görüntüleri kadar “Seni sevmekten başka ne yaptım?” repliği de tepkilerin başka bir nedeni.

Böyle bir sahnenin yayınlanması tepkileri de peşinde getirdi.

Genel İzleyici Kitlesi ibaresi de eleştirildi.

Tepkilerin büyük kısmı senaristlereydi.

Videonun başlığı da aslında yıllardır şahit olduğumuz diyaloglardan.

👇

👇

👇

Diziyi izleyenlerin bir kısmı sahneyi savunsa da bazı izleyiciler de duruma öfkelendi.

Tabii işin bir de RTÜK ayağı var.

Sizin de düşüncelerinizi merak ediyoruz. Yorumlara bırakabilirsiniz 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

adam öldürmek de yanlış hadi bundan sonra hiçbir dizide adam öldürülmesin

galatacimbm1905

Abi bu ne Allah rızası için? Sigaraya sansuru bastıran RTUK neden bu tarz sahnelere üç maymunu oynuyor? Bu dizi başladığı günden beri rezillikler ve yanlışlıklarla dolu. Şimdi de cinayet güzellemesi. Gerçekten eline her kalemi alan senarist olup dizi yazmasın. Rezilsiniz, igrencsiniz. Neslihan Atagul de bu boktan dizi ile sıçtı batırdı kariyerine. Bu ya? Gerçekten BU NE?! Senaristin de bu diziye ağzının suları akarak bakan izleyiciler de oyuncular da, yapımcı vs kim varsa hepsinin tedavi olması şart.

cengizkhan

Bu tür dizileri, ve özellikle gündüz kuşağı programları özellikle halkın genel ahlak yapısını bozmak, kavgacı yavşAK bir millet yaratmak için yaptıklarına eminim ama ispatlayamam. Özellikle o gündüz kuşağı programlar nedir arkadaş. Sözde yemek programı yemeğe dair tek bir şey yok toplamışlar üç beş orospuyu, kayınvalidesini vs ya da moda programları, sürekli bir gerginlik, sürekli aşağılama, sürekli karşısındakini küçümseme, sürekli bir kavga ortamı, ağzını yüzünü siktiğimin cırtlak sesli bir kaltağın car car bağırması , ne kadar olumsuz örnek varsa hepsi var. Acunun kiralık maymunlar ile yaptığı programlarını hiç söylemiyorum bile. Bu programları ailesiyle beraber çocuklar da izliyor. Ve bu programlardan çok etkileniyorlar.

Gizli Kullanıcı

istenilen davranış ve düşünceyi aşılamak için kullanıldığını ben de okumuştum hatta halkın bölünmesine ve parçalanmasına ve daha kolay yönetilmesine olanak sağlıyormuş müzik klipleri falan da varmış işin içinde çok şaşırmıştım

barneypalney

"en güzel an" tagi nedir orda. o da güzelmiş. bıçaklanıyorum ooohhh hashtag #EnGüzelAn! ölüyorumm ooohhh hashtag #harika_dakikalar

ladyd

Neslihan Atagül'e Kadir Doğulu'nun aforizmalarını sormak yerine böyle kadın düşmanı boktan bir dizide yer almaktan utanç duymuyor musunuz diye de sorsun magazinciler.Sonra burada tekrar Kadirdoğuluneslihanatagül romansı yaşarsınız yine.

Görüş Bildir