Kaç Yaşında Evleneceğini Öğrenmek İstiyorsan Önce Düğününü Planla!

441PAYLAŞIM

Çöz ve kaç yaşında evleneceğini öğren!

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. İlk olarak, düğününü bu mekanlardan hangisinde yapmayı istersin?

3. Şimdi de düğündeki masaların nasıl olması gerektiğini seç bakalım.

4. Eeee düğün pastasız olmaz değil mi? Sen hangisini seçerdin?

5. Şimdi de gelin ve damat masasını seçer misin?

6. Şimdi de kendine gelinlik/damatlık seç bakalım.

7. Davetiyesiz düğün olmaz. Hadi düğün davetiyeni seç bakalım.

8. Son olarak, düğün arabanı da seç testimizi bitirelim.

29 Yaşında!

Sen 29 yaşında evleneceksin. Bunun ötesinde şunu diyebiliriz ki, yapacağın evlilikte, her ne kadar zor zamanlar geçirsen de birbirinizi hiç tüketmeyeceksiniz. Kavgalarınız olacak evet ama bir noktada hep duracaksınız; çünkü senin için o, onun için de sen doğru kişilersiniz...

22 Yaşında!

Sen 22 yaşında evleneceksin! Hani bir kıyafeti beğenirsin; ama alışverişin daha başında olduğun için, diğer alternatiflere bakarsın da sonunda gidip yine o ilk kıyafeti alırsın ya, hayat da aslında bir yönüyle bu örneğe benzer. Aşık oldun mu evleneceksin; ardını önünü, gerisi berisini düşünmeyecek, anı yaşayacaksın. Diğer türlü vakit kaybından bir şey olmuyor ve en acısı da her taraf hayatını yaşayamayan pişmanlıklarla dolu. 22 çok erken diyenlere aldırma sen yani ;)

33 Yaşında!

Sen 33 yaşında evleneceksin. 33 yaş, galiba evlenmek için en süper yaştır. Kafa oturmuş, iş-güç de düzene oturmuş... Hayattan, eşinden ne istediğini de biliyorsun; ama her şeyden önemlisi kendini tanıyorsun. Toy değilsin, yaşlı da değilsin. Oh miss!..

48 Yaşında!

Senin evleneceğin yaş: 48! Armudun sapı, üzümün çöpü diye diye bu yaşlara kadar geleceksin. Çünkü sen mükemmeliyetçi birisin ve mükemmel insan daha karşına çıkmadı. İşte o mükemmel insanı bulacağın yaştır 48!..

56 Yaşında!!

Evet, onu biraz geç bulacaksın; ama geç olsun güç olmasın demişler. Zaten saçma sapan insanlarla bir ömrü heba etmektense beklemek en mantıklısı. Bir yandan da bir insanın 50'li yaşlarda yanlış karar verme olasılığı daha azdır. Kısaca ben 50'de evleneceğim diye kendini boş yere üzme, çünkü şu kısacık hayatta temel gaye mutlu olmak değildir de nedir? Allah sizi bir yastıkta kocatsın diyeceğiz; ama çoktan kocamış olacaksınız :)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
narcissa122

he he tabi seneye evleniyom ve daha 24 um 29 ne alaka

ergec

56 nedir ya iyice depresyona soktu beni!

it.hurts.until.it.does.not

22 Yaşında! Sen 22 yaşında evleneceksin! Hani bir kıyafeti beğenirsin; ama alışverişin daha başında olduğun için, diğer alternatiflere bakarsın da sonunda gidip yine o ilk kıyafeti alırsın ya, hayat da aslında bir yönüyle bu örneğe benzer. Aşık oldun mu evleneceksin; ardını önünü, gerisi berisini düşünmeyecek, anı yaşayacaksın. Diğer türlü vakit kaybından bir şey olmuyor ve en acısı da her taraf hayatını yaşayamayan pişmanlıklarla dolu. 22 çok erken diyenlere aldırma sen yani ;)

it.hurts.until.it.does.not

İki şık arasında kaldığım bir soruda diğer şıkkı seçtiğimde ise: 29 Yaşında! Sen 29 yaşında evleneceksin. Bunun ötesinde şunu diyebiliriz ki, yapacağın evlilikte, her ne kadar zor zamanlar geçirsen de birbirinizi hiç tüketmeyeceksiniz. Kavgalarınız olacak evet ama bir noktada hep duracaksınız; çünkü senin için o, onun için de sen doğru kişilersiniz... dsjhfghghsdfjghghg evet aralarında kaldığım şıkları deniyorum.

melis_cankurtaran

22 yasinda mi evlenecegim? Coktan evlenip coluga cocuga bile karismisim haberim yokmus 😂

Gizli Kullanıcı

29 diyorsun da ben daha 29 olalı iki gün oldu

Görüş Bildir