Kabataş Yalanı Mimarlarından Olan AKP'li Halime Kökçe'den Anlam Veremeyeceğiniz Görsel Karşılaştırması

394PAYLAŞIM

Uykulu uykulu paylaştı sanırım.

Geçtiğimiz gün İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Twitter hesabından halka yönelik hizmetlerini gösteren bir görsel paylaştı.

"Kabataş'ta türbanlı bir kadının bir grup erkek tarafından dövüldüğü" iddiasının mimarlarından Halime Kökçe de beton yığınına dönüşen Taksim'den bir görseli İmamoğlu'nun paylaştığı görselle karşılaştırdı.

AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Kökçe'nin övündüğü hizmetler bunlar;

İmamoğlu'nun övündüğü hizmetler de bunlar...

Bu anlamsız karşılaştırmayı da sosyal medya kullanıcıları yorumsuz bırakmadı.

Yanlışlıkla CHP propagandası yapmış resmen... Peki siz hangisiyle övünürdünüz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
arif-ali

Vizyon şu: Cami! ouww ne Müslüman ama. Salda Gölü talan edilmiş ama kimin umrunda. Çünkü orada MESCİD yaptılar. Allah Allah yahu! Cami Mescid hep beton yığını ama mübarek. Neden? E çünkü cami!! Dünyalıklarını zaten kurtardılar, hepimizin malumu. İki cami üç mescid ile ahiret de tamam. Yani kendi inanışlarına, şeyhlerine, mürşidlerine göre. Ama Islam'a göre şansları pek yok. Bir kitle nasıl oluyor da YEŞİl yerine Gri'yi tercih edebiliyor? Ah pardon, şimdi gördüm ince zekayı.. DOLAR YEŞİLİ var işin ucunda.. tabi ya! Onlar da yeşil sever arkadaşlar.

artankara

Betonperest kitle bu beton yığınına bakıp titreye titreye kendinden geçecektir o bakımdan bu iki fotoğraf arasindaki farkı anlamalarını beklemek yanlış olur çünkü bu güruh için gençlik gelecek doğa gibi kavramlar bir şey ifade etmiyor. Ağızlarından maneviyatı düşürmeyen bu kitlenin tek değer kıstasının maddiyat olması ne büyük ironi.

dr_geyik

İki resmi karşılaştırınca sadece CHP lehine sonuçlar çıkıyor. Beton ve cami belediyeciliğinden pragmatik, insancı ve çevreci belediyeciliğe geçişin resmi olmuş.

65tentavsan

Halime üstüne miişediler yne kız

reshontheway

Ah ah ama işte bizim millet eeeeeeeeen büyük, eeeeeeeeeen uzun kelimelerini daha çok sevdiği ve inşaat izleme gibi bir ata sporumuz olduğu için sosyal konuların önemini anlayamıyorlar. Onların gözünde 1 milyon TL'ye yapılan İnşaat 1 milyon TL'ye mal olan bir sosyal yardımdan daha kıymetlidir.

Görüş Bildir