Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İşte 2018 Yılının Bağımlılık Yapan Mobil Oyunları

0PAYLAŞIM

Cep telefonları ve mobil oyunlar hayatımızın parçası haline geldi. Hepimizin çevresinde mobil oyunlara bağımlı arkadaşlarımız var. İşte sıkılmayacağınız mobil oyunlar!

1010! basit, sürükleyici ve eğlenceli bir mobil bilmece oyunudur. Kolayca öğrenip, eğlenerek ustalaşacaksınız. 

Bağımlılık yaratan oyunda basitçe parçaları yerleştirip ekranda yatay ve dikey sıralar oluşturarak sıraları yok edin, her yok ettiğiniz sıra size yeni alanlar açacak ve ekranın dolmasını engelleyecek.

Google Play  /  App Store

Dots & Co

Bulmacalar ve macera arayışı içinde vahşi ufukları keşfederken Emily ve Arkadaşlarına katılın. İşte başından ayrılamayacağınız başka bir Dots oyunu!

Google PlayAppstore

Mekorama

50 şaşırtıcı mekanik diorama yayılan minik bir robotun hedefine ulaşmasına yardım edin.

Google Play  /  Appstore

Rise Up

Balonunuz yükselirken onu kalkanınız ile koruyun. Engellere dikkat edin.
Balonunuzu korumak için kalkanınızı tek parmakla hareket ettirin. Yükseldikçe yolunuzu temizleyin.

Google Play

Holder Man: Head Ball Shot

Amacınız oyuncuyu sürükleyip topu hava da tutarak yüksek skor yapmak Bunu yapmak kolay ama toplar alakasız yerden sekmesi oldukça sinir bozucu!

Google Play

Six!

Oyunda; üzerinde altıgen bir blok duran ve farklı şekilli tuğlalardan oluşmuş bir kule bloğuyla etkileşime geçme göreviniz var. Amacınız ise puan kazanabilmek için altıgen bloğu kule bloğundan aşağı indirmek. Bu adımı da tuğlaların üzerine dokunma ile onları yok ederek ve altında açılan boşluğa altıgeni indirerek başarıyorsunuz.

Google Play /Appstore

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir