Görüş Bildir

İstanbul'a Sis Çöktü; Deniz Seferleri ve Trafik Durdu!

Anasayfa > Gündem

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün uyarılarının ardından İstanbul'a akşam saatlerinde sis çöktü. Sis nedeniyle trafikte uzun kuyruklar oluştu, boğazdaki gemi trafiği askıya alındı. İstanbullular ise sis fotoğraflarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Meteoroloji'nin 'Sarı Kod' ile yaptığı uyarının ardından İstanbul Boğazı'nın çevresindeki Beşiktaş, Sarıyer, Üsküdar ve Kadıköy başta olmak üzere Beylikdüzü, Büyükçekmece, Esenyurt, Zeytinburnu ile Bakırköy gibi ilçelerde yoğun sis görüldü.

Sis ile beraber haftanın son iş gününün bitmesinin ardından trafik yoğunluğu oluştu, şehir hatları seferleri iptal edildi.

Sis ile beraber haftanın son iş gününün bitmesinin ardından trafik yoğunluğu oluştu, şehir hatları seferleri iptal edildi.

İstanbullular ise kente çöken sisin fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
22
6
4
4
4
1
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Tilbe Gündüz

Yine bir şeyler dramatize edilmiş. Göz gözü görmüyor diye paylaşılmış fotoğrafta mesela 500 metre öteye kadar açık. Ne drama queen'siniz arkadaş.

U Efekent

ulen istanbullular:) 200 metre ötesi görünüyo yoğun sis diyosunuz. yoğun sis dediğin bulutun içindeymişsin gibi olur. 5 metre ötedeki insanı bile göremezsin.

Barney

buna sis diyenler demekki kışın bolu dağına falan çıksalar dünyaları şaşacak.