Görüş Bildir
Haberler
İrem Derici ve Kalben'in Efsane Menajerimi Ara Performansı Ortalığı Yıktı: "Lütfen Kadroya Girsin!"

İrem Derici ve Kalben'in Efsane Menajerimi Ara Performansı Ortalığı Yıktı: "Lütfen Kadroya Girsin!"

Menajerimi Ara'da her bölüm birbirinden ünlü oyuncuları, şarkıcıları konuk olarak gördük. Ama galiba hiçbirine İrem Derici ve Kalben kadar iyi bir konuk - hikaye ilişkisi kurulmamıştı. Kalben'in kafayı enerjiyle yemiş hali ve İrem Derici'nin mizah şovu seyirciyi gülme krizine soktu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Geçen hafta bütün ajans saplar partisinde Serdar Ortaç'ın Dansöz şarkısıyla eğlenirken, bir anda Dicle ve Barış'ın öpüştükleri fotoğraf ekrana yansımıştı.

Tam şarkı bizi ayağa kaldırıp oynatırken girdi ya şu fotoğraf, yazıklar olsun Beren...

Herkes papiçülo gibi eğlenirken bir anda tadımız tuzumuz kaçmış ve Beren'e sövmüştük. Bu bölümden beklentimiz de kesinlikle eğlenmek değildi.

Ammaaaaan, şimdi bu cenazeyi kim kaldıracak diye düşünürken imdadımıza gelmiş geçmiş en şahane iki konuk yetişti!

Şu kız üzülüyor ya, bizim içimiz kıyılıyor. Bu senenin en iyi ship'inin peşini bırak artık vicdan yoksunu Beren :(

İrem Derici diziye üçüncü kez konuk oluyor. Her defasında konuşulmayı ve kendini aşmayı başarıyor. Bu bölümkü derdi şuydu: "ADAM YOK!"

'Bin yıl oldu şu güzellim ellere erkek eli değmeyeli. Sandıklarda bekleyen bin yıllık çeyizlere döndüm Dicle! Naftalin at üstüme naftalin at, çok kötü durumdayım!'

Zaten şahane komik, eğlenceli ve kompleksiz bir kadın İrem Derici. Bölüme de bir türlü sevgili bulamaması ve Dicle'den yardım istemesi hikayesiyle konuk oldu.

İçeriğin Devamı Aşağıda

O siyahları çekmiş ağır abileri, para babası magandaları anlatışı yok mu... Ahsen Eroğlu nasıl dayanamayıp defalarca güldüyse, biz de patladık buraya.

Bu sahnelerin ne kadarı senaryo ne kadar doğaçlama, gerçekten açıklansın istiyoruz.

Her sahnesi ve her anı şahaneydi. Kitapçıda gerçekleştirmeye çalıştığı Notting Hill sahnesi ve başarısızlığı, 'entel' etkinlikte yaşadığı kriz de şahaneydi.

Daha ne izleyeceğiz, zaten anlattın demeyin. İzleyin.

İrem Derici'ye zaten alıştık. Bu bölüm bambaşka bir şey keşfettik, Kalben inanılmaz iyi bir oyuncu ve inanılmaz komik bir kadınmış.

Kalben'i yakından takip edenler aslında bambaşka, yumuşak kalbinin sakinliğiyle demdeğişik bir mizahı olduğunu bilir gerçi.

Her şeye evet diyen, olumlamanın tadını kaçıran, enerji işlerine fazlasıyla sarmış bir şekilde çıktı karşımıza. Durum o kadar vahim ki, Çınar el koymak zorunda kaldı.

'

İçeriğin Devamı Aşağıda

Herhalde Kalben konuk olacak deseler biz de daha iyi bir tema bulamazdık. Gülmekten şiştik. Kök çakrana da içsel yürüyüşüne de sevgiler saygılar, inanılmazdın Kalben!

Ne desek anlatamayız, izlemeniz lazım...

Sosyal medyada en çok konuşulan ve en büyük hayran gruplarına sahip dizilerden biri Menajerimi Ara. Bu konuk kalitesi ve hikayelerin eğlencesine bayıldık. Aynen devam!

Sosyal medyada en çok konuşulan ve en büyük hayran gruplarına sahip dizilerden biri Menajerimi Ara. Bu konuk kalitesi ve hikayelerin eğlencesine bayıldık. Aynen devam!

Editörün favorisi nasıl olsa.

Doğal olarak yine sosyal medyada büyük hayranlık topladılar. Gerçekten en iyi konuk - hikaye eşleşmeleri idi bu bölümdekiler.

İçeriğin Devamı Aşağıda

İmza kampanyası yok mu 100 tane atalım?

Kalben'i de unutmayalım.

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
64
29
19
10
3
3
1
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Sumru Kızılkaya

valla çok komikti çok güldüm ikisinde de 😂😂

Pasif Kullanıcı

irem dericinin sahnesini orjinalinde Monica Belluci oynuyor.yorum bu kadar