Görüş Bildir
Haberler
iPhone 7’de Samsung’un OLED Ekranı Kullanılabilir

iPhone 7’de Samsung’un OLED Ekranı Kullanılabilir

Onedio Medya
29.10.2015 - 10:07

İlk iPhone’dan bu yana LCD ekran kullanmaya devam eden Apple, hem tasarım hem de donanım anlamında büyük değişiklerle gelmesi beklenen iPhone 7’de farklı bir ekran kullanmaya hazırlanıyor. İddialar doğruysa Apple için işlemci üreten Samsung, yeni nesil iPhone’ların ekranlarını da geliştirecek gibi görünüyor.

İçeriğin Devamı Aşağıda

Söylenenlere göre Apple Samsung’un geliştirdiği OLED ekran örneklerini inceleme altına almış durumda. Böylece Apple, LCD ve OLED ekran arasında tercih yaparak iPhone 7’de hangisini kullanacağına karar verecek. Ayrıca aktarılan bilgilere göre Apple Watch’un ekran üreticileri arasına Samsung da dahil olacak. Bu zamana kadar Apple Watch’un ekranını yalnızca LG geliştiriyordu ancak yakında bu durum değişecek gibi. Apple veya Samsung’dan konuyla ilgili herhangi bir açıklama gelmiş değil ancak iPhone 7’de farklı bir ekran görürsek şaşırmamak gerek.

LOG

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
42
11
8
6
6
4
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
Pasif Kullanıcı

Omo somsong bo opplo olomoz... O çok övündüğünüz uğruna kavga ettiğiniz firmalar bile birbirleriyle ortaklık içerisinde ya biz Bu işin neresindeyiz ?