Instagram Üzerinden Satış Yapan Butikten Kadın Müşterisine İğrenç Taciz

1.4bPAYLAŞIM

Instagram üzerinden satış yapan butik sayısı giderek artıyor. Özellikle kadınlar, daha kolay bir satın alma yöntemi olduğu için bu şekilde alış veriş yapmayı tercih ediyor. Ancak son zamanlarda Instagram üzerinden satış yapan bazı markaların, müşterilerine olan yaklaşımları son derece rahatsız edici. Daha önce de bu şekilde alış veriş yapan bir müşteri, butik tarafından yazılı taciz ve tehdit edilmişti. 

Şimdi ise Twitter'da alizeoubakar adlı kullanıcının yaşadığı, kabul edilemez iğrençlikte bir taciz vakası var. Müşterinin yayınladığı ve butik hesabından yazılan taciz mesajları gerçekten şok edici!

Daha önce de Instagram üzerinden satış yapan bir butik, müşterisini Watsapp yazışmalarıyla tehdit etmişti

Instagram'daki Alışveriş Hesaplarını Dikkatle Seçmeniz Gerektiğini Gösteren Tehdit Olayı - onedio.com
Instagram'daki Alışveriş Hesaplarını Dikkatle Seçmeniz Gerektiğini Gösteren Tehdit Olayı - onedio.com

Müşteri sipariş ettiği ürünleri daha çabuk alabilmek için parayı havale ile gönderiyor ama buna rağmen yeniden kapıda ödeme isteniyor.

Kapıda ödemeyi yapmadığı için de kurye ile ürünü geri gönderiyor ve karışıklığın çözülüp siparişlerin eline geçmesini bekliyor.

Bu noktadan sonra ise olay çığrından çıkmış bir halde tacize dönüşüyor.

Bu iğrenç taciz devam ederken müşteri butiği telefonla arayarak kendilerinden şikayetçi olacağını söylüyor. İddiaya göre butikten "İstediğini yapabilirsin elinde delil yok, bana bir bok olmaz" şeklinde cevap geliyor.

Yine müşterinin iddiasına göre "Siz her müşterinize böyle mi davranıyorsunuz?" sorusuna ise butik "Hayır sana denk geldi, canım seni istedi" gibi bir cevapla karşılık veriyor.

Müşterinin arkadaşı, twitter üzerinden butiğe bir mesaj gönderiyor ve tacizin boyutu giderek daha da iğrençleşiyor.

Butik hesabından, müşterinin kız arkadaşına bir penis fotoğrafı gönderiliyor. Evet yanlış okumadınız!

Müşterinin bir başka arkadaşı ile temasa geçen butik sahibinin, olayın mahkemeye taşınmasından çekindiği görülüyor.

Son olarak söz konusu butik, Instagram hesabından böyle bir açıklama yayınlıyor. İkna olmak okuyanın tercihine kalmış...

Onedio Yaşam'ı Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
silacil97

Bu kadın bu kadar hakarete rağmen nasıl böyle sakin kalabiliyor ve nasıl hala yazmaya devam edebiliyor? İlk hareketinde gidecekti mahkemeye... Kurgu gibi geldi, umarım öyledir de...

beril-ozgun

Alttaki iğrenç mahluklar gibi haksızlığa uğrananı suçlayan insanlar olduğu sürece düzelmez bu ülke.

sekerkadayif

Kadında da suç var yani niye yazışmışki onunla?

azrasalur10

Al işte

seray-sibel

İnstgram üzerinden para kazanmanın kitabı Instagram üzerinden para kazanmanın tüm metotları, butik açmak, satış yapmak, takipçi artırmak, 4 ayrı kazanç metodu. Herkese hitap eden yöntemler, sürekli güncellenen tedarikçiler, hepsi 3'lü kitap setinde. Instakitap seti #instakitap #instagram #instagrambutik #instagrambutikaçmak #instagramkazançları #ekiş #internettenparakazanmak #internetkazançları #mobilreklam #evdenyapılabilecekişler #ekgelir

Görüş Bildir