Görüş Bildir

Instagram'da En Fazla Takipçisi Olan 35 Türk Ünlü

Haberler
> Instagram'da En Fazla Takipçisi Olan 35 Türk Ünlü

Bu ilk 35 isimden en az 10 tanesini takip etmek Instagram'da farzmış.

35. Buğra Gülsoy (749k takipçi)

35. Buğra Gülsoy (749k takipçi)

Buğra Gülsoy (@bgphotographs)

34. Özge Gürel (753k takipçi)

34. Özge Gürel (753k takipçi)

Özge Gürel Official (@ozgecangurelofficial)

33. Çağatay Ulusoy (766k takipçi)

33. Çağatay Ulusoy (766k takipçi)

Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy)

32. Hazar Ergüçlü (799k takipçi)

32. Hazar Ergüçlü (799k takipçi)

Hazar (@hazarergucluu)

31. Kıvanç Tatlıtuğ (814k takipçi)

31. Kıvanç Tatlıtuğ (814k takipçi)

Kivanc Tatlitug (@tatkvnc)

30. Hande Erçel (840k takipçi)

30. Hande Erçel (840k takipçi)

Hande Erçel (@handemiyy)

29. Kemal Doğulu (857k takipçi)

29. Kemal Doğulu (857k takipçi)

Kemal Dogulu (@kemaldogulu)

28. Serkan Çayoğlu (944k takipçi)

28. Serkan Çayoğlu (944k takipçi)

Serkan Cayoglu (@serkancayoglu)

27. Murat Dalkılıç (947k takipçi)

27. Murat Dalkılıç (947k takipçi)

@muratdalkilic

26. Nur Yerlitaş (999k takipçi)

26. Nur Yerlitaş (999k takipçi)

Nur (@nuryerlitas) 

25. Buse Terim (1m takipçi)

25. Buse Terim (1m takipçi)

Buse Terim Bahçekapılı (@buseterim)

24. Beren Saat (1m takipçi)

24. Beren Saat (1m takipçi)

Beren Saat (@berenn_saat) 

23. Barış Arduç (1m takipçi)

23. Barış Arduç (1m takipçi)

Barış Arduç (@arducbrs)

22. Elçin Sangu (1m takipçi)

22. Elçin Sangu (1m takipçi)

ELÇİN SANGU (@elcinsangu)

21. Ece Erken (1.1m takipçi)

21. Ece Erken (1.1m takipçi)

Ece Erken (@eceerken)

20. Merve Boluğur (1.1m takipçi)

20. Merve Boluğur (1.1m takipçi)

Merve Boluğur (@merveeebolugur)

19. Burak Özçivit (1.2m takipçi)

19. Burak Özçivit (1.2m takipçi)

Burak Özçivit (@burakozcivit) 

18. Meryem Uzerli (1.2m takipçi)

18. Meryem Uzerli (1.2m takipçi)

@meryemuzerlimeryem

17. Özge Özpirinççi (1.2m takipçi)

17. Özge Özpirinççi (1.2m takipçi)

Ozge Ozpirincci (@ozpirincci)

16. Fahriye Evcen (1.2m takipçi)

16. Fahriye Evcen (1.2m takipçi)

Fahriye Evcen (@evcenf)

15. Esra Erol (1.3m takipçi)

15. Esra Erol (1.3m takipçi)

Esra EROL OZBIR (@esraerol23)

14. Mustafa Ceceli (1.4m takipçi)

14. Mustafa Ceceli (1.4m takipçi)

Mustafa Ceceli (@mustafaceceli)

13. Ivana Sert (1.5m takipçi)

13. Ivana Sert (1.5m takipçi)

Ivana (@ivanasertivana) 

12. Hülya Avşar (1.5m takipçi)

12. Hülya Avşar (1.5m takipçi)

Hülya Avşar (@hulyavsr) 

11. Ebru Gündeş (1.6m takipçi)

11. Ebru Gündeş (1.6m takipçi)

Ebru Gündeş (@ebrugundes) 

10. Hadise (1.6m takipçi)

10. Hadise (1.6m takipçi)

HADISE ACIKGOZ (@hadise)

9. Ezgi Mola (1.7m takipçi)

9. Ezgi Mola (1.7m takipçi)

ezgi mola (@ezomola)

8. İrem Derici (1.8m takipçi)

8. İrem Derici (1.8m takipçi)

İrem Derici Esendemir (@iremderici) 

7. Sinem Kobal (1.9m takipçi)

7. Sinem Kobal (1.9m takipçi)

Sinem Kobal (@sinemkobal) 

6. Arda Turan (2m takipçi)

6. Arda Turan (2m takipçi)

Arda Turan (@ardaturan10line) 

5. Gülben Ergen (2.1m takipçi)

5. Gülben Ergen (2.1m takipçi)

Gülben Ergen Çelik (@gulben123) 

4. Burcu Esmersoy (2.1m takipçi)

4. Burcu Esmersoy (2.1m takipçi)

burcu esmersoy (@burcues) 

3. Serenay Sarıkaya (2.2m takipçi)

3. Serenay Sarıkaya (2.2m takipçi)

@serenayss

2. Murat Boz (2.5m takipçi)

2. Murat Boz (2.5m takipçi)

Murat Boz (@muratboz) 

1. Demet Akalın (3m takipçi)

1. Demet Akalın (3m takipçi)

DEMET AKALIN (@demetakalin)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
212
128
73
67
51
40
39
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
iclal.

Bunlardan birini bile takip etmiyorum. Yaşasın azınlıkların gücü!

Yasemin İçen

Lan bu malların nasıl bu kadar takipçisi var ya!? İrem Derici nedir Allasen

Baran Fersoy

evet nur yerlitaş adlı korku filmi figüranı ve demet akalın adındaki görgüsüzlük abidesinden de anlayacağımız üzere Aziz Nesin haklıymış ..!