Instagram'da En Fazla Takipçisi Olan 35 Türk Ünlü

 > -
3 dakikada okuyabilirsiniz

Bu ilk 35 isimden en az 10 tanesini takip etmek Instagram'da farzmış.

35. Buğra Gülsoy (749k takipçi)

Buğra Gülsoy (@bgphotographs)

34. Özge Gürel (753k takipçi)

Özge Gürel Official (@ozgecangurelofficial)

33. Çağatay Ulusoy (766k takipçi)

Cagatay Ulusoy (@cagatayulusoy)

32. Hazar Ergüçlü (799k takipçi)

Hazar (@hazarergucluu)

31. Kıvanç Tatlıtuğ (814k takipçi)

Kivanc Tatlitug (@tatkvnc)

30. Hande Erçel (840k takipçi)

Hande Erçel (@handemiyy)

29. Kemal Doğulu (857k takipçi)

Kemal Dogulu (@kemaldogulu)

28. Serkan Çayoğlu (944k takipçi)

Serkan Cayoglu (@serkancayoglu)

27. Murat Dalkılıç (947k takipçi)

@muratdalkilic

26. Nur Yerlitaş (999k takipçi)

Nur (@nuryerlitas) 

25. Buse Terim (1m takipçi)

Buse Terim Bahçekapılı (@buseterim)

24. Beren Saat (1m takipçi)

Beren Saat (@berenn_saat) 

23. Barış Arduç (1m takipçi)

Barış Arduç (@arducbrs)

22. Elçin Sangu (1m takipçi)

ELÇİN SANGU (@elcinsangu)

21. Ece Erken (1.1m takipçi)

Ece Erken (@eceerken)

20. Merve Boluğur (1.1m takipçi)

Merve Boluğur (@merveeebolugur)

19. Burak Özçivit (1.2m takipçi)

Burak Özçivit (@burakozcivit) 

18. Meryem Uzerli (1.2m takipçi)

@meryemuzerlimeryem

17. Özge Özpirinççi (1.2m takipçi)

Ozge Ozpirincci (@ozpirincci)

16. Fahriye Evcen (1.2m takipçi)

Fahriye Evcen (@evcenf)

15. Esra Erol (1.3m takipçi)

Esra EROL OZBIR (@esraerol23)

14. Mustafa Ceceli (1.4m takipçi)

Mustafa Ceceli (@mustafaceceli)

13. Ivana Sert (1.5m takipçi)

Ivana (@ivanasertivana) 

12. Hülya Avşar (1.5m takipçi)

Hülya Avşar (@hulyavsr) 

11. Ebru Gündeş (1.6m takipçi)

Ebru Gündeş (@ebrugundes) 

10. Hadise (1.6m takipçi)

HADISE ACIKGOZ (@hadise)

9. Ezgi Mola (1.7m takipçi)

ezgi mola (@ezomola)

8. İrem Derici (1.8m takipçi)

İrem Derici Esendemir (@iremderici) 

7. Sinem Kobal (1.9m takipçi)

Sinem Kobal (@sinemkobal) 

6. Arda Turan (2m takipçi)

Arda Turan (@ardaturan10line) 

5. Gülben Ergen (2.1m takipçi)

Gülben Ergen Çelik (@gulben123) 

4. Burcu Esmersoy (2.1m takipçi)

burcu esmersoy (@burcues) 

3. Serenay Sarıkaya (2.2m takipçi)

@serenayss

2. Murat Boz (2.5m takipçi)

Murat Boz (@muratboz) 

1. Demet Akalın (3m takipçi)

DEMET AKALIN (@demetakalin)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

FACEBOOK YORUMLARI

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sanaya-barun-sobti

Şu an da en fazla tkpçsi olan 1. ünlü Murat Boz 2. ünlü Demet Akalın.

semiha-durmus

Ama şuan Demet Akalın 5,4m Murat boz 6,3m

thearchitect__

demet akalın hala yaşıyor muymuş :)))

leyla-cakar

merhaba kendı evımde yanlız yasıyorum bana sahıp cıkacak bı beyle ta nısmak ıstıyorum

mervedeniz

Çogunda fake takipci var, para bol olunca sosyaldepo.com gibi sitelerden satın alıyorlar. Hiç birini takip etmiyorum

Başlıklar

Arda TuranBarış ArduçBeren saatÇağatay UlusoyDemet AkalınEbru GündeşElçin SanguGülben ErgenHadiseHande ErçelInstagramİrem DericiIvana SertKıvanç TatlıtuğMeryem UzerliSerenay Sarıkayaburak özçivitmurat boz
Görüş Bildir