Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

İnsanlar Aptal Diyen Goril Koko'dan Türkiye Üzerine 15 Tespit

 > 
4.5bPAYLAŞIM

Dünyanın en ünlü primatlarından Goril Koko işaret diliyle 'İnsanlar Aptal, Dünyayı Kurtarın' mesajı vermişti. Peki Goril Koko'nun Türkiye hakkındaki düşünceleri nasıl? Bu içerikte gorilin Türkiye mesajlarını derledik.

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
zumrut-eren

bizden zeki bir goril.insanların yaptıkları hataları anlayabiliyor.o zaman neden onu dinlemektense dalga geçiyorsunuz? yaptığı hatayı anlayamayıp pişman bile olmayan bir insana aptal demesi çok doğru.Bir de bu cümleleri bir insandan değil farklı bir varlıktan duymak çok güzel.insanlardan akıllı.onunla dalga geçmeyin.çünkü sizden akıllı.

belgesel

Gülmedim

ozge.varli1

''İnsanlara aptal diyen goril'' diye başlıyorsa başlık zaten sıkıntı var. Dikkat çekilmesi gereken nokta Koko'nun insanlara aptal demesinden çok (ki bu konuda da çok haksız sayılmaz) dünyanın kötüye gittiğinin bir goril tarafından söylenmiş olması. İnsanlar tarafından söylenip klişe haline gelen bu cümleleri insan dışından bir varlıktan duymak sizce de bir şeylerin gerçekten kötüye gittiğinin habercisi değil mi?

klinikpsikolog

Ya olaydan çok uzağım ya da gerçekten komik değil.

birbeneksiktim

bence de çok uzaksın çünkü friends 11 yıl önce bitti

hasomotikom

2016 'da yeniden yayınlanacak

klinikpsikolog

Thug life. :D

klinikpsikolog

Hayır onun trol olduğunu biliyorum, bana verdiğiniz cevaba thug life demiştim, zaten o yüzden sizin yazdığınız yorumun yanıtla kısmına cevap verdim. -_-

Görüş Bildir