İlk Buluşmayı 4 Kelimeyle Mahvet Akımından Bol Mizahlı 15 Paylaşım

-

Dışardan ithal akımımızda "ilk buluşmayı dört kelimeyle mahvet" diye sorulan soruya oldukça zeki esprili cevap veren twitter fenomenlerimiz güldürdü. İyi eğlenceler diliyoruz :)

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

Daha fazla mizah için Onedio Goygoy sayfasını Facebook'tan takip etmeyi unutmayın

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sevdecan6

"youtube da video gördüm" üm nesi itici

marvel_1william

4 hiç hoş değil tavuk dönerin nesi var ki? Herkesin geliri iyi olmak zorunda değil

sbl-kskc

şu ticket olayını neden bu kadar abartırlar anlamam ya adamın ticketi var neden nakit ödesin ki para kolay mı kazanılıyo bun devirde :D

kajmeran

Ticket para değil mi ?

dnz-krg

aqmun herifi bir kadınla yemeğe gelirken azıcık para koysun cebine 2-3 milyarlık telefon alıyor, her boka parası var, kadınla yemeğe çıkarken ticket. o ticketı götüne soksun.

sbl-kskc

Sakin ol şampiyon. Tickette para gibi ödeme yapıyo kötülenmesi tu kaka denmesi küçümsenmesi niye bende bunu anlamıyorum. sadece telefonu 1TL nin altında edenler mi kullanabilir nedir yani

dnz-krg

henüz şehirleşememiş beyninin bunu anlamaması çok normal. senin gibi bir şehirleşmemiş erkek bul birbirinize ticket verir, simit sarayında düğün yemeği yersiniz. bu da bir yaşam şekli itirazımız yok. ama şehirli hayat diyorsan bu geçerli olmaz.

sbl-kskc

''henüz şehirleşmemiş beyninin bunu anlamaması çok normal'' güzel cümleymiş çok düşündün mü ? birde şu küçümsemelere bak simit sarayıyla ticketla . Senin şehirleşmiş beyninin ( artık nasıl oluyosa beynin şehirleşmesi) düşünce yapısı ve değerleride entresanmış doğrusu . Şehirleşmiş beyninle şehirli hayatında şehirli insanlarla ticketin geçerli olduğu mekanlara hiç ama hiç denk gelmeyeceğin kadar şehirli günler yaşaman dileğiyle sayın şehirleşmiş Dnz Krg

dnz-krg

evet maalesef aşırı şehirleşmiş olabilirim zira ailemin bir kısmı yunan bir kısmı fransız. yani ikisi de kapitalizme türkiye'den daha evvel geçmiş ülkeler. otomatik olarak köylü olamıyor paris ve atina'dan gelen insanlar. simit sarayı'nı küçümsemem simit de alır yerim ama kız arkadaşımı ilk buluşmada simit sarayına götürmem. bunun farkını bile anlamıyorsun. ilk buluşma senin neyine? görücü usulü ile evlen. ağanın oğlu bekar bak: ))

duygu-eylul

Zekasıyla, karakteriyle karşısındakini etkileyemeyen parasına güvenen narsist lümpen.

dnz-krg

bu cümleyi kendi beyninle mi kurdun gerçekten? kimseye engel olmuyorum ki git sana ticketla çay ısmarlayan erkeklerle çık. sorun yok sana çıkma teklif etmediğime göre. ama bu bir görgüdür. sevdiğin kadın için para harcarsın, paranı biriktirip ona bir şeyler alırsın. o da senin için alır. bunlar bir ilişkide olan şeyler. ama kalkıp ilk buluşmada hanzo gibi ticket koymazsın ortaya. centilmen olmak bunu gerektirir. tabi sizin gibiler centilmenlik kavramından uzak olduğunu için karşı tarafın her türlü görgüsüzlüğünü paylaşıyorsunuz.

hicviye-naziri

Bu akşam halamın doğum günü varmış, yetişmem gerek.

mekanikdesign

çaylaklar :D

Görüş Bildir