İlişki Yaşarken Nasıl Birine Dönüşüyorsun?

İlişki Testleri
1.3bPAYLAŞIM

Tek tabanca olduğun zaman her şey kolay, asıl karakterin kendini hemen belli eder. Ama işin içine sevgili faktörü girdi mi, durumlar anında değişir hiç şaşmaz! Peki, sen sevgilin olduğunda nasıl biri olup çıkıyorsun? Cevabı öğrenmek için doğru teste!

1. İlk olarak cinsiyetini öğrenelim.

2. Şimdi de yaşını söyle lütfen.

3. Bir düğüne katıldığında aklından geçen ilk cümle ne oluyor?

Ayy resmen hayatlarının hatasını yapıyorlar!
Birbirlerine nasıl da yakışmışlar…
İnşallah evlilik öncesi sözleşmesi falan yapmışlardır.
Demek ki biz faniler için aşktan yana hala umut var.

4. Biriyle flört etmeye başladığında ona ne sıklıkla mesaj atarsın?

Günde 1, hadi bilemedin 2 kere.
Günde 4-5 kere mesaj atarım.
Herhalde 10'u geçmez.
Sabahtan akşama kadar mesaj atarım.

5. Sevgilinin annesine mi daha yakın olursun, yoksa babasına mı?

Annesine. Kaleyi içten fethetmek benim işim!
Babasına. Kaynana korkusu hep baskın geliyor.
Hepsine aynı mesafede olurum, özellikle birini seçmem.

6. Bugüne kadar kaç ciddi ilişki yaşadın?

Hiç.
1-2
3'ten fazla.

7. Eski sevgilin seni öğle yemeğine davet etti ama bu arkadaşça bir davet, arkasında bir art niyet olmadığından eminsin...

Şu an birlikte olduğum kişiye haber vermeden eski sevgilimle yemeğe çıkarım.
Sevgilime, eski sevgilimle yemeğe çıkacağımı söyler, öyle giderim.
Sevgilime sorarım, o izin vermezse gitmem.
Eski sevgilime teklifi için teşekkür ederim ve yemeğe gitmem. Ne gerek var?

8. Geldik son soruya! Sevgilin iş için 3 aylığına yurt dışına gidiyor...

Peşine takılırım, onunla birlikte 3 ay dönmem.
Gözü başkasına kayarsa gözlerini oyacağımı söyleyip öyle yollarım.
Beni hep yanında hissetmesi için ona özel bir hediye veririm.
Hemen arkadaşlarla plan yapmaya başlar, o yokken özgürlüğün tadını çıkarırım.

Bu testler de ilgini çekebilir:

Sen bağımsızlığına çok düşkün bir sevgilisin!

İlişkilerinde hiçbir zaman günümün her saatini sevgilimle geçireyim, yanından ayrılmayayım diyen birisi olmamışsın. Bağımsızlığına düşkünsün ve sağlıklı bir ilişkinin ayrı ayrı vakit geçirmeyi becerebilmekte yattığını düşünüyorsun. Haksız da sayılmazsın ama aradaki dengeyi koruman lazım. Bağımsızlığa olan düşkünlüğün sana bir sevgilin olduğunu unutturmasın!

Sen sevgilisine zamk gibi yapışan türden birisin!

Bir ilişkinin olması çok güzel bir şey elbette ama sen ilişkilerini adeta iliklerinde hissediyorsun. Fırsatın olsa bütün vaktini sevgilinle geçirir, yanından bir adım bile ayrılmazsın. Tamam, sevmek ve sevilmek istemene sözümüz yok ama tek başına bir birey olduğunu da hatırlamalısın. Hayatının merkezine ilişkini oturtursan bu kez sen kaybolup gidersin, aradaki dengeyi tutturmaya bak!

Sen ilişkide sözünü geçiren taraf oluyorsun!

Maşallah, ilişkide senin kadar eli maşalısını da görmemiştik. Sevgilin olduğunda o ilişkideki sözü geçen taraf otomatikman sen oluyorsun. Baskın bir kişiliğin var ve bu ilişkilerinde de anında kendini belli ediyor. İsteklerini gerçekleştiriyor olman çok güzel tabii, arada bir sevgiline de fırsat verdiğin müddetçe!

Sen ilişkide 'ideal sevgili'nin sözlükteki karşılığısın!

Aşkı yaşamaksa yaşamak, kendine zaman ayırmaksa zaman ayırmak kısacası sende ne ararsan var. Hem sevgilini ihmal etmeden ve onu çok da bunaltmadan ilişkini sürdürüyorsun hem de kendini bir ilişkinin içinde kaybetmeyerek ihtiyacın olan bireysel zamanı da çok güzel değerlendiriyorsun. Bir insanın isteyebileceği en ideal sevgilisin yani, bravo sana!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
queen_of_the_7_kingdoms

Sen bağımsızlığına çok düşkün bir sevgilisin! İlişkilerinde hiçbir zaman günümün her saatini sevgilimle geçireyim, yanından ayrılmayayım diyen birisi olmamışsın. Bağımsızlığına düşkünsün ve sağlıklı bir ilişkinin ayrı ayrı vakit geçirmeyi becerebilmekte yattığını düşünüyorsun. Haksız da sayılmazsın ama aradaki dengeyi koruman lazım. Bağımsızlığa olan düşkünlüğün sana bir sevgilin olduğunu unutturmasın!

queen_of_the_7_kingdoms

Sen sevgilisine zamk gibi yapışan türden birisin! Bir ilişkinin olması çok güzel bir şey elbette ama sen ilişkilerini adeta iliklerinde hissediyorsun. Fırsatın olsa bütün vaktini sevgilinle geçirir, yanından bir adım bile ayrılmazsın. Tamam, sevmek ve sevilmek istemene sözümüz yok ama tek başına bir birey olduğunu da hatırlamalısın. Hayatının merkezine ilişkini oturtursan bu kez sen kaybolup gidersin, aradaki dengeyi tutturmaya bak!İkisinden de var oyüzden bulaşmıyorum böyle şeylere..

yaren-ermis

en sevgilisine zamk gibi yapışan türden birisin!/ bu testi boşuna çözmüşüm sevgilim yok.

arzu-guner

Sen ilişkide 'ideal sevgili'nin sözlükteki karşılığısın! Aşkı yaşamaksa yaşamak, kendine zaman ayırmaksa zaman ayırmak kısacası sende ne ararsan var. Hem sevgilini ihmal etmeden ve onu çok da bunaltmadan ilişkini sürdürüyorsun hem de kendini bir ilişkinin içinde kaybetmeyerek ihtiyacın olan bireysel zamanı da çok güzel değerlendiriyorsun. Bir insanın isteyebileceği en ideal sevgilisin yani, bravo sana!

reflex

"Sen bağımsızlığına çok düşkün bi sevgilisin!" Kesinlikle,öyleyim!ben bağımsızlığıma düşkün bir insanım, diyelim.bu sebeple de,hayatım da bir sevgiliye yer yok.kişiliğimi,üstümü başımı,fikirlerimi değiştirmeye çalışacak insanı,ne yapayım.madem kendisi gibi birini istiyor,gitsin,kendisiyle sevgili olsun.hayatına biri girer,her şeyine müdahale eder.bu aşk değil,bu sevgililik değil,bu bencillik.sürekli seni değiştirmeye,hükmetmeye çalışır,sonra da,kendini eleştiren birinin kölesi olurlar.ben almayayım.:) sevmek,özgür bıramaktır,sadık olmaktır!köle gibi davranıp,ihanet etmek değil!

kalasnikofcuk

yaaaaaaa ben onu yerim o benim ask böceüüüüümmmmmmmm askım sen beni seviomsn bimiorm ama ben sana asık oldummmmm :(((((

Görüş Bildir