İkiz Kardeş Olmanın Kimi Zaman Hayat Kurtarıcı Kimi Zaman Utandırıcı Olduğunu Gösteren 19 İtiraf

-
Abone ol

Ben ağlarım ikizimin yerine...

Kaynak: https://www.buzzfeed.com/shelbyheinrich/...

1. "Bir gece kulübündeki yürüyen merdivenlerden inerken ikiz kardeşimi gördüm ve dikkatini çekmek için ona seslendim...

Meğersem seslendiğim kişi de baktığım kişi de benmişim. Ayna olduğunu anlamam uzun sürdü."

2. "Eşimle nişanlandığımız zaman Facebook'a fotoğraf yükledim. Hesap, otomatik olarak nişanlımın ikiz kardeşini etiketlemiş. Ve ben bunu fark etmeden paylaştım."

3. "İkiz kardeşlerimin sevgililerinden biri, diğerine poposundaki beni göstermiş...

İkisinin de tepkileri aynı olduğu için yanlış kişiye gösterdiğini anlamamış ve o anda babam içeri girmiş. Çocuk da poposu yarı dışarıda kaçmaya başlamış."

4. "Babamın arkadaşının ikizi vardı ve birisi Şikago'da yaşıyorken diğer Boston'daydı. Aynı gün ikisi de merdivenden düşmüş ve aynı bacaklarını kırmışlar."

5. "Günlük hayatımda müzikallerde yer alıyorum. Bir gün ikiz kardeşim beni izlemeye geldi...

Performans sonrasında başroldeki kadın oyuncuyu tebrik etmeye gitti fakat gittiği kişi, gösterideki kişinin kendisi değil ikiz kardeşi olduğunu söylemiş. İşin garip yanı ise gittiği kişinin de kardeşime aynı şeyleri söylemesi fakat müzikalde benim rol almamdı."

6. "Babam ve amcam da mühendislik okuyormuş ve iyi oldukları derslere göre sınavlara giriyorlarmış."

7. "Eski erkek arkadaşımla Facebook profilime bakarken çok seksi olduğumu söyledi fakat bahsettiği kişi ben değildim."

8. "Bir gün teyzemler bize yemeğe geldi ve teyzem mutfakta iş yaparken babam arkasından sarılıp boynundan öptü...

Teyzem ise 'yanlış kardeş' diyerek dalga geçti. Fakat babam olayın etkisinden bir süre çıkamadı ve çok utandı."

9. "Yıllar önce flörtleştiğim çocuğun ikiz kardeşi vardı fakat çok iyi geçinemiyorlardı...

Aynı okulda ve farklı bölümde başladıkları okulu aynı bölümden mezun olarak bitirdiler. Okul bittikten sonra gidecekleri iş görüşmelerini bile birbirlerine haber vermediler. Erkek arkadaşım işe başladığı gün oturacağı yer gösterilirken ikiz kardeşi de birkaç metre ötesinde oturuyormuş."

10. "Arkadaşımın babasının cenazesine gitmiştim fakat babasının ikizi olduğunu bilmiyordum ve tabutunun başında onu görünce altıma s*çtım."

11. "Eski kız arkadaşımın ikiz kardeşi vardı ve sevgilisinden yeni ayrılmıştı...

Eski erkek arkadaşı ve annesi bir gün parkta gezerken beni ve kız arkadaşımı öpüşürken gördü. Daha sonrasında oğluna dönüp 'senden neden ayrıldığı belli' dedi."

12. "Sevgilimin ikiz kız kardeşi var. Bir sabah seviştikten sonra bana bakarak sevgilimin mimikleriyle 'sakın ona söyleme' dedi...

O an başımdan aşağı kaynar sular döküldü ve yataktan fırladım. Daha sonrasında kız arkadaşım kıkırdamaya başladı. O an şeytanla birlikte olduğumu anladım."

13. "Orta okuldaki öğretmenimin ikiz kardeşi iç çamaşırı mankenliği yapıyormuş. Kardeşinin fotoğraflarını gören okuldaki herkes beyin a*cıklaması yaşamıştı...

Daha sonrasında ailecek çektikleri fotoğrafı gördüğümüzde her şey açığa kavuştu."

14. "Eşim, ikiz erkek kardeşlerle birlikte liseye gidiyordu ve evlendikleri kişiler de ikiz kız kardeşti."

15. "İkiz kardeşimle gözlük almaya gitmiştik...

Büyük bir mağazaydı ve ikimiz de ayrı ayrı seçim yaptık. 3 saatin sonunda kasaya ödeme yapmaya gittiğimizde, kasadaki satıcı aynı modelleri tercih ettiğimizi söyledi. İkiz olmak böyle bir şey galiba."

16. "Saçlarından belli olmasa da ikiz kardeşlerimin kafalarında bir düzlük var...

Bunu sebebi ise annemin karnındayken tekme sandığımız hareketlerin kafayla gerçekleşmesiymiş."

17. "Arkadaşım, ikiz kardeşiyle birlikte üniversitede oynanan bir oyuna gittiler...

Kardeşi, sınıfların oradan salona geçen bir kestirme olduğunu söylemiş. Arkadaşım, söylenenin mantıksız olduğunu düşündüğü halde kardeşini takip etmiş ve bir sınıfa girdiklerinde etrafta kendisinin nude çizimleri olduğunu görmüş. Aslında hepsi kız kardeşinin planıymış. Eğlenceli olabileceğini düşündüğü için sürpriz yapmış."

18. "İkizimle birlikte markete alışverişe gitmiştik. Arka taraftan bakınca birbirimize benziyoruz fakat aynı şeyi cinsiyetlerimiz farklı olduğu için ön taraftan bakınca söyleyemeyeceğim...

Her neyse işte markette alışveriş yaparken kardeşimin sevgilisi arkamdan geldi ve popoma vurarak 'hey yavru' dedi. Arkamı dönerek ben de aynı şeyi söyledim fakat yüzünün hali bile pişman olmama yetti."

19. "İkiz kız kardeşim okuldaki topluluk başkanıyla flörtleşiyordu. Ben de topluluktan bir çocuğa kuruluyordum...

Bir gece kardeşim de ben de ayrı ayrı randevuya çıktık. Gece sonunda flörtümle ayrıldıktan sonra kardeşimin sarhoş sevgilisi elini belime attı ve beni öpmeye çalıştı. Çok karanlık olduğu için bizi karıştırabileceğini düşündüm fakat sonrasında üçlü teklif etti. Bunun için hala kendimi kötü hissediyorum."

Sizlerin ikizinizle yaşadığı garip anılar var mı? Yorumlarda buluşalım...

View this post on Instagram

İKİZ🤔

A post shared by Bedirhan Soral (@bedirhansoral) on

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
akatsuki1971

şu emilia clarke ne güzel gülüyor bayılıyorum

selen-ergunalp

yok yanlışlıkla diğer ikiz kardeşle olmuş karıştırmış fin mumkun değil. styling uzmanıyım, gecen sene bir marka icin 1 ay boyunca eş yumurta ikizi modellerle çalışmam gerekti. 1 haftanın sonunda kızları kendım doğurmuş gibi ayırt edebiliyordum walla. sevgilini/eşini herturlu ayırt edersin. ufak ani karışıklıklar olabilir mutfakta yasanan gibi ama yatakta yemeyin bizi. ikizler die birebir aynı sevişecekler die birsey yok.

tipikbikova

Keşke ikizim olsaydı

palimoglu

Bu tür araklama içerikler için bir metin editörü işe alın. O kadar karmaşık yazılmış ki anlamak mümkün değil. İçerik temasına gelince seks üzerine kurulu, basit, bayağı, uydurma.

ezgi-kaya

ikizi olan üstüne ikiz erkek kardeşlere sahip biri olarak tipimizi karıştırma imaknları yok cinsiyetimiz farklı ama kardeşlerimi ayırt etmek aşırı zor lisede ayrı sınıfa düstüler geçen sene birinin matematiği diğerine göre kötü olunca yer değiştiler sonuç 95 di.

Görüş Bildir