Hitay Holding, Milli Dayanışma Kampanyası'na 1 Milyon Liralık Çekilişle Katılıyor

19PAYLAŞIM

Bilyoner.com üzerinden düzenlenen çekilişe, 5 TL’lik online bilet ile BMW 320i otomobil kazanma şansı sunulurken diğer yandan 1 milyon TL değerindeki bağışa halkın katılımı sağlanarak Milli Dayanışma Kampanyası için daha büyük fon oluşturulacak.

Bilindiği gibi, koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında ihtiyaç sahiplerine ilave destekler sunmak amacıyla ‘Milli Dayanışma Kampanyası" başlatıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından “Biz Bize Yeteriz” sloganıyla başlatılan kampanyaya ilk günden itibaren ilgi büyük.

Hitay Holding de bu kampanyaya bir çekiliş düzenleyerek katılıyor.

Halkın katılımını daha da artırmak amacıyla düzenlenecek olan çekilişe katılanlar iki adet BMW 320i model otomobilden birini kazanma şansı yakalayacak.

5 TL’ye lüks otomobil kazanma şansı!

Hitay Holding’in Bilyoner üzerinden düzenlediği ve BMW 320i kazanma şansı sunacak olan çekilişe vatandaşlar yalnızca 5 TL’lik online bilet alarak katılabilecek. Üstelik şansı artırmak için birden fazla bilet almak da mümkün.

Çekilişin bağış amacıyla düzenlenmesi nedeniyle kazanan talihliler otomobil için hiçbir vergi ödemeyecek.

Tüm gelirinin Milli Dayanışma Kampanyası’na bağışlanacağı çekilişin tanıtımı 15 Nisan’da Hitay Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hitay ile Milli Piyango Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Yardımcısı Ergun Gürel’in düzenlediği online basın toplantısıyla yapıldı:

View this post on Instagram

Bmw 3.20i Kazanma Şansı!

A post shared by Onediocom Resmi Hesabı (@onediocom) on

"Hitay Holding olarak, bir kurumun içinde bulunduğu toplum kadar güçlü olduğu inancıyla zor zamanlarda devletimizle dayanışma içinde olmayı ve toplumu desteklemeyi öncelikli görevimiz kabul ediyoruz. Bu bakış açısıyla, milletimize karşı duyduğumuz sorumlulukları yerine getirmek üzere, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası’na katkıda bulunuyoruz. Bu amaçla Milli Dayanışma Kampanyası için bağışladığımız 1 milyon TL değerinde ki iki adet otomobili halka açık olarak çekilişe sunuyoruz. Milli Piyango ile iş birliği içinde düzenlenen çekilişin amacı, yaptığımız 1 milyon TL değerindeki bağışa halkın katılımını sağlamak ve Milli Dayanışma Kampanyası için daha büyük fon oluşturmaktır. Elde edilen gelirin tamamı Milli Dayanışma Kampanyası’na aktarılacak. Dayanışma ve iş birliği ile her türlü zorlukla mücadeleden başarıyla çıkacağımıza inanıyorum. Çekilişin milletimize hayırlı olmasını diliyorum."

Biletler Bilyoner üzerinden satılmaya başlandı ve 15 Mayıs 2020 tarihine kadar online olarak satılacak.

Kazananlar, 16 Mayıs 2020 tarihinde halka açık olarak noter huzurunda gerçekleşecek çekilişte belirlenecek.

Çekilişe bilet almak için: Bilyoner | Milli Dayanışma Kampanyası’na Destek Çekilişi

Görüş Bildir