Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Herkesin İçinde Bir Işık Var! İçindeki Karanlığı Çizim Yaparak Aydınlatan Gencin İlham Veren Eserleri

203PAYLAŞIM

Sief Hamza adında bir genç, yaklaşık 1 yıldır depresyondaydı ve çizim yaparak bu ruh halini atlattı. 

Bu sözleri söyleyerek iç durumunu açıklıyor: "İlk başta benim için basit bir durumdu, çizerken tüm düşüncelerimi ve duyguları yansıtmaya başladım.Karanlıktan çıkmanın farklı yolları vardı ve bu sanat benim yolum oldu. Umarım siz de bir şey hissedersiniz."

Gelin hep birlikte çizimlerine göz atalım, umarız bu durumda olan insanlar için bir ilham kaynağı olur.

Kaynak: https://www.boredpanda.com/digital-illus...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
fuliben

muhtesem !!! Oyle ozeniyorum ki resim yapabilenlere , kiskaniyorum desem yeridir .

canbaz67

Böyle yeteneği olan insanlara çok imreniyorum ya, böyle saygı duyuyorum falan. Askerde bir devrem vardı, ressam olan. Komutanlar buna bir oda verdiler, ama öyle ardiye, ambar gibi bişey, gerçi sanatçı adama farkeder mi ? her neyse.. Demişler ki sen burda akşama kadar resim yap, çanakkale, kurtuluş savaşı vb temalı resimler. Bizde bölüğe asalım. Gittim yanına izlemeye, adam tuvale boyaları gelişi güzel savuruyo eliyle, dedim devrem içine ettin tuvalin, napıyosun, -sen dedi 1-2 saat sonra gel.. neyse gittim, çok güzel bir tablo çıkmıştı ortaya. Ama adam bize göre çatlaktı sanki, belkide ona göre biz çatlağızdır :D

Görüş Bildir