Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Herkes Bunu Konuşuyor! 18 Temmuz Pazar Günü Dünyayı Uzaylılar mı İşgal Edecek?

50PAYLAŞIM

Reddit'te 2013 yılında ortaya atılan bir iddia üzerine harekete geçen pek çok insan bugün ve yarın UFO'ları görebileceğimizi ve uzaylıların dünyayı işgal edeceğini düşünüyor. Peki 'uzaylılar dünyayı işgal edecek mi?' ya da 'uzaylılar gerçekten var mı?' gibi sorularınıza yanıt arıyorsanız buyrun içeriğe...👇

Kaynak

Sizleri uzun süredir Reddit’te konuşulan ve hatta bu iletilerinin üstüne gruplar kurulan Throawayalien adlı kullanıcıyla tanıştıralım. Kendisi 19 Aralık 2013 tarihinde yayınlamış olduğu bir iletiyle görenleri şaşkına çevirmeyi başardı.

Şimdi gelin önce neler söylemiş onlara bakalım:

“İlk kez 1987 yılında ‘kaçırıldım’. 12 yaşındaydım. ‘Kaçırıldım’ dedim ama durum pek öyle değildi. Aslında kendi rızamla gittim. Hem ürkütücü hem de heyecan vericiydi. Size kendinizi her şeyin yolunda olduğuna inandırıyorlar.”

“Sonrasında kendinizi kötü ya da yıpranmış hissetmiyorsunuz. Sizi derinlemesine incelemiyorlar. Taciz ya da buna benzer şeyler yapmıyorlar ama bunu yapan makineleri var.”

“Aslında bunlar tam olarak birer makine değil, daha ziyade her şeyin halledildiği odalar. Açıklaması epey zor ama x-ray makinelerine benzeyen duvarlar hayal edin. En rahat bu şekilde tarif edebilirim.”

“Bazen başkaları da oluyor ve onları da inceliyor ve kesip içlerine bakıyorlar ama bu çok fazla olan bir durum değil. Tahminimce hepimizden doku örneği alıyorlar ama bunu yaparken size anestezi veya türevi bir şey vermiyorlar.”

“Sadece araştırıyorlar. Tıpkı okyanusun derinliklerinden aldıkları örnekler gibi. Sizden birtakım parçalar alıyorlar ve bunu genelde kalça ve sırt bölgenizin alt kısmından yapıyorlar.”

“Benimle epey konuştular. Bende gördükleri, televizyonda gördükleri her şeyi bana sordular. Sanırım bu bahsettiğim duvarlar sizin tepkilerinizi de ölçümleyebiliyor. Tam olarak bilmiyorum ama bu şekilde hissettim.”

“Sizin kendilerine soru sormanızı veya ne yaptıklarınızı sorgulamanıza asla ama asla izin vermiyorlar. Hatta bir keresinde içlerinden biri diğerlerine göre daha arkadaş canlısıydı, o bile soruları yanıtlamadı ve hatta sormama izin dahi vermedi. Bu durumdan nefret ediyorlar.”

“Dillerini anlayamıyorsunuz. ‘Hmmmmmmmmm’ gibi sesler çıkarıyorlar. Onlarla onların dilinde iletişim kuramayacağımızdan eminim.”

“Gerçekten de bahsedildikleri gibi gri olduklarını söyleyebilirim ama daha çok bej rengine yakınlar. Çıplak değiller, kıyafetleri var. Onlardan başkaları da var mı bilemiyorum. Bana bu kadar olduklarını söylemişlerdi ama emin değilim sadece onlarla tanıştım.”

“Her neyse, siz onları anlayamıyorsunuz ama onlar sizi anlıyorlar. Aklınıza düşüncelerini yerleştirebiliyorlar ama düşüncelerinizi okuyamıyorlar. Onlarla konuşmanız gerekiyor.”

“Ya çok iyi duyamıyorlar ya da İngilizceleri pek iyi değil çünkü konuşurken epey yüksek sesle ve yavaş konuşmanız gerekiyor. Başka dilleri anlayabiliyorlar mı bilmiyorum ama anladıklarından neredeyse eminim.”

“Hepimizle ve var olan her şeyle ilgileniyorlar. Kültürümüzle ilgili şeyler de hoşlarına gidiyor. Bazı müzik türlerimizi seviyorlar. Bluegrass (Country müzik türü) gördüğüm kadarıyla en sevdikleri.”

“13 telli olan bir Afrika müzik aletini çok seviyorlar ancak düdük ya da korna gibi seslerden hoşlanmıyorlar. Klasik müzik ve jazz sevmiyorlar. Onların dili borazana benziyor. Yani ben öyle düşündüm ama onlara hiç soramadım.”

“1987 yılından bu yana beni her iki yılda bir alıyorlar. Yani tahminen. Bazen daha da fazla olabiliyor. Mesela 1995 ve 2000 yılları arasında hiç gitmedim. Gittiğimde koca bir gün gibi hissettirse de 4 saat geçmiş oluyor. Yani genellikle. Orada en fazla 3 hafta kaldım.”

“Bu süreç boyunca benden telefon görüşmeleri yapmamı ve sanki kaçırılmamışım gibi davranmamı istediler. Aslında o kadar da kötü değiller… hatta neredeyse onlara ‘insan diyecektim’. O kadar da kötü insanlar değiller yani neyse ne.”

“Diğerlerine göre içlerinde daha yakın olduklarım bana isimlerinin Jack ve Gina olduğunu söyledi. Kadınlar mı yoksa erkekler miydi bilmiyorum, hatta farklı cinsiyetler var mı onu da bilmiyorum. Ama onların gerçek isimlerinin bu olmadığını biliyorum. Bunlar yalnıza bana söyledikleri isimlerdi.”

“2021 yılında dünyayla büyük bir temasa geçecekler. 2021 onların bu dünyaya geleceği, istila edeceği ya da her neyse işte o yıl. Tam olarak planlarının ne olduğunu bilmiyorum. Tehlikeli ya da kötü görünmüyorlar.”

“Bana söylediklerine göre gezegenleri epey uzakmış. Bana ne kadar uzak olduğunu söylemediler çünkü benim anlayabileceğim uzaklıkta değilmiş. ‘Yana yakın’ olduğunu söylediler. Bunun ne demek olduğu hakkında hiçbir fikrim yok ama bu söyledikleri sırtıma yük oldu diyebilirim.”

“’Evimiz senin anlayabileceğinden çok daha uzak, yana yakın’ dediler. Bizde onların istediği hiçbir şey yok, bana öyle dediler. O yüzden tam olarak neden gelecekler, yıllardır neden bizleri kaçırıyorlar ya da neden benimle bu kadar yakın oldular hiçbir fikrim yok.”

“İnsan yemiyorlar. Bizimle üremeyi ya da genetiğimizle oynamak istediklerini düşünmüyorum. Tam olarak ne istiyorlar onu da bilmiyorum. Ama dünyaya sanırım her 10-20 bin yılda bir geliyorlar.”

“Tarihim pek iyi olmadığından bilmiyorum ama ellerinde videolar var. Bana neandertallerin (250 bin yıl önce yaşamış insan türü), cro-magnonun (modern insanın atası) ve pek çok insan türünün videolarını izlettiler.”

“Ayrıca piramitlerin yapımını da izledim. Bu devasa taş binaların yıkıldığını öğrendim. Sanırım yeri de Avrupa’daymış. Tüm dünya tarihi boyunca var olan her çeşit insanla videoları var.”

“Hatta bana da bu videoları izletip sorular sordular ama ben ne dediklerini anlayamadım çünkü izlettikleri videolar bundan 200- 300 yıl öncesine ait İngilizceydi. Son gidişimde üç hafta kaldım. Oraya birkaç yıl içinde tekrar gideceğime eminim.”

“Yapmış oldukları tüm bu program ya da her ne demek isterseniz 2021 yılının Temmuz ayında değişecekmiş. Sanırım 8’i dediler ama 18’i de demiş olabilirler tam olarak duyamadım. Beni inandırmaya ya da uyarmaya çalışmadılar, bu yüzden endişelenmemizi gerektirecek bir durum olduğunu düşünmüyorum.”

“Umarım benim videolarımı da kimseye göstermezler çünkü çok gençtim ve korkuyor, utanıyordum.”

Peki bu adamın söylediklerine inananlar yarın yani 18 Temmuz 2021 için ne yapıyorlar?

  • Farklı zaman dilimlerinde dünyayı gözlemleyecekler.

  • 18 Temmuz’da bir canlı yayın açarak konuyu tartışacaklar.

  • Bir önceki gece, 17 Temmuz'da yani bugün NUNO etkinliği (Ulusal UFO Gecesi Gecesi) düzenlenecek. Birçok insan dışarıda yıldızları izleyerek UFO’ları gözlemeyeceğini iddia ediyor.

  • Toplu meditasyon grupları oluşturulacak. Katılmak isterseniz buraya da bırakalım.😅

Siz ne düşünüyorsunuz? Haydi yorumlara!

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Kalkın Gidiyoruz! İtalya’da Cinsel Gücü ve Libidoyu Arttırdığı Düşünülen Volkanik Adalara Turistler Akın Etti - onedio.com
Kalkın Gidiyoruz! İtalya’da Cinsel Gücü ve Libidoyu Arttırdığı Düşünülen Volkanik Adalara Turistler Akın Etti - onedio.com
Polis Üstsüz Güneşlenen Kadını Uyarınca Tüm Kadınlar Çıplak, Erkeklerse Sütyenleriyle Caddeleri Doldurdu! - onedio.com
Polis Üstsüz Güneşlenen Kadını Uyarınca Tüm Kadınlar Çıplak, Erkeklerse Sütyenleriyle Caddeleri Doldurdu! - onedio.com
Oldukça Masum Görünseler de Ardındaki Hikayeleri Duyduğunuzda Boğazınızı Düğümleyecek 23 Fotoğraf - onedio.com
Oldukça Masum Görünseler de Ardındaki Hikayeleri Duyduğunuzda Boğazınızı Düğümleyecek 23 Fotoğraf - onedio.com
Sorunlarından Kaçmak İçin Düzenli Olarak Çamaşır Deterjanı ve Sabun Yiyen Kadının Bi' Acayip Hikayesi - onedio.com
Sorunlarından Kaçmak İçin Düzenli Olarak Çamaşır Deterjanı ve Sabun Yiyen Kadının Bi' Acayip Hikayesi - onedio.com

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
speedymustafa

ben içeriği yeni gördüm :( noldu 2 gün önce işgal edildik mi ?

kaneki_tokyo.ghoul

19 temmuzdan selamlar sağ kaldım

samet-dincer3

28 idir o 18 i olsa duramazssın

ozgur.1907

Ayyy yetişemedim kız. Geldilermi?

arda-eser

ben polisi arıyorum. galiba başlarına birşey geldi.

Görüş Bildir