Hem Komik Hem Üzücü! İlk Randevularının Ne Kadar Kötü Olduğunu Paylaşan 25 Talihsiz Kişi

120PAYLAŞIM

1. "İnternetten tanıştığım biriyle çok keyifli bir randevudaydım ve iyi vakit geçirmiştim. Yemekten sonra telefonuna baktığında ailesi tarafından 15 kere arandığını gördü. Annesi beni Google'da aratmış ve kuzen olduğumuzu keşfetmiş..."

2. "Arkadaşlarım benim için tanımadığım biriyle randevu ayarlamıştı. Ayarladıkları kişi ev sahibim çıktı ve geçen ayın kirasını ödememiştim."

3. "Restoranın ortasında göğüslerime dokunmasına izin vermediğim için sinir krizi geçirdi. Kendisi 25 yaşındaydı ve veterinerdi..."

4. "Bir şeyler içmek için buluşmuştuk, yemek yerken bir anda 'Ereksiyon sorununa yol açan bir pankreas ameliyatı oldum.' dedi. Boğuluyordum."

5. "Öpüşmeye başlamıştık ve bu bizim ilk öpücüğümüzdü, bir anda durup 'Üzerime işe. Şu an.' demişti. Arabamın ön koltuğundaydık."

6. "80'li yıllarda tanımadığım biriyle bir randevum vardı. Arabasına bindim ve bana 3 tane emniyet kemeri taktırdı. Polis radyosunu açtı ve bütün gece boyunca polis arabalarını hızla takip ettik. Kendisi polis değildi bile."

7. "Daha önce tanımadığım biriyle buluştum ve beni aile yemeğine götürdü. Beni uzun süredir birlikte olduğu kız arkadaşı olarak tanıttı. Bütün gece yanlış bir şey söyleyeceğim diye korktum. Daha sonra büyükannesi yanıma geldi ve yaptığım doğumlara rağmen vücudumun çok iyi olduğunu söyledi..."

8. "Yüzüme bile bakmadan 'Wow! Göğüslerin kocaman.' dedi. Buluşmamız sadece 5 dk sürdü ve kalkıp gittim."

9. "Biriyle bir sanat müzesine gitmiştik, kendisi çıplaklık içeren bir resim gördüğünde çocuk gibi gülüyordu. Hatta çıplak bir heykel gördüğünde alkışlamaya başladı."

10. "Randevumuzdan sonra evime geldik ve odamda televizyon izliyorduk. Bir anda sırt çantasından 3 tane sosisli çıkardı ve yemeye başladı. Yatağımın üstünde. Bana ikram etmedi bile."

11. "İlk buluşmamızda eşiyle tanıştım. Evli olduğunu bilmiyordum."

12. "İlk buluşmamızda bütün gece boyunca eski sevgilisinin onu nasıl üzdüğünü anlattı. Daha sonra ağlamaya başladı ve eski sevgilisine benzediğimi söyledi."

13. "Sinemaya sadece 5 dakika geç kaldım. Sabırsızlanıp salona tek başına girmiş. Aynı filmi izledik ama farklı koltuklarda, sonunda tanışıp el sıkışıp daha sonra ayrıldık."

14. "Biri onunla randevuya çıkmam için aylarca ısrar etmişti. Sonunda kabul ettim ve yemeğe annesiyle birlikte geldi."

15. "İlk buluşmamızda bir barbekü restoranına gitmiştik. Kendisi büyük bir kase sos sipariş etti daha sonra çorba içiyormuş gibi kaşıkla sosu içmeye başladı. Sandviçimi bitirdim ve kalktım."

16. "Birlikte film izlemek için evime davet etmiştim ancak kendisi bütün geceyi kız kardeşimle flört ederek geçirdi."

17. "Yemeğe bisiklet ayakkabılarıyla geldi. Yemek esnasında çıkarttı ve ayağını yanımdaki sandalyeye uzattı."

18. "Garson içecek siparişlerimizi almak için geldi ve kendisi çikolatalı süt istedi."

19. "Randevu için bir et restoranına gitmiştik, ben sipariş olarak orta pişmiş bir et istedim. Kendisi bir anda garsona dönüp benim siparişimi çok pişmiş olarak değiştirdi. Bir daha kendisiyle buluşmadım."

20. "1 şişe şarabı bitirdi ve benim bardağımdakini de hiçbir şey olmamış gibi kendi bardağına boşalttı."

21. "Alışveriş merkezinin yemek katında bir anda evlenme teklifi etti. Ben randevumuz olduğunu bile bilmiyordum. Kendisi en yakın arkadaşımın kız kardeşi ile birlikteydi. Bunun konusunu açtığımda ise 'Onu terk etmeden önce senin cevabını merak ettim.' demişti."

22. "Sinemada bir randevum vardı. Yiyecek ve içeceklerin parasını ödedim, para üstü için kasiyere elini uzattı ve paraları cebine koydu. İkinci buluşmamızda ise yemeğe çıktık, garsona bahşiş bıraktığım paraları aldı ve cebine koydu. Bir daha buluşmadım."

23. "Daha ilk buluşmamızda onun için mağazaya gidip silah satın alıp alamayacağımı sordu. Bir daha buluşmadım."

24. "Yemekteyken bir geyiğin derisini nasıl yüzebildiğini detaylı bir şekilde anlattı. Daha sonra sinemaya gittik ve bütün film boyunca boş bardağa tükürdü. Arabadayken beni öpmeye çalıştı ama kafamı kaçırdım."

25. "Bütün randevu boyunca telefonuna baktı, tam ben kalkacakken onunla eve gitmem için ısrar etmeye başladı."

Siz ilk buluşmalarınızda en komik ne yaşadınız? Yorumlarda buluşalım...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir;

Sahip Oldukları Birbirinden Değişik Genetik Mutasyonları Paylaşırken Gören Herkesi Şaşırtan 19 Takipçimiz - onedio.com
Sahip Oldukları Birbirinden Değişik Genetik Mutasyonları Paylaşırken Gören Herkesi Şaşırtan 19 Takipçimiz - onedio.com
Çıktıkları İlk Randevuda Yaşadıkları Olaylardan Sonra İlişki Yaşamaya Tövbe Etmiş 14 Kişi - onedio.com
Çıktıkları İlk Randevuda Yaşadıkları Olaylardan Sonra İlişki Yaşamaya Tövbe Etmiş 14 Kişi - onedio.com
Flörtünle Randevuya Çık, Bu İlişki Yürüyecek mi Söyleyelim! - onedio.com
Flörtünle Randevuya Çık, Bu İlişki Yürüyecek mi Söyleyelim! - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
msea-bak

5 ve 25 emin olun yaptılar

gencfbli_07

Heeepsini anladım da çikolatalı süt ne alaka, sen de iç. 🤣🤦

ali-efe-ince

#6 çok iyiymiş lan asdjkfhalsdkljlfhaskdljkfk

kaan-ergen

Hava karardıktan sonra sokakta buluştuk, cafe falan istemiyordu oldukça çekingendi, kafası hafif güzel geldi zaten utangaçlığını yenmek için. Oturacak yer olarak bir caminin önündeki bankları bulduk ve oturduk. Bir süre sonra bankların arkasındaki çim alanı gösterdi, "burda şimdi beni hemen becersen nasıl olur?" gibi bir cümle kurdu :) Ben tabi dumur oldum. Sadece dudağından öpmekle yetindim. :)

badcatsero

#18 de ne varki çikolatalı süt istemişse. ayıp mı?

Görüş Bildir