Görüş Bildir
Haberler
Hekimoğlu 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Hekimoğlu 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve kadrosunda birbirinden ünlü oyuncuların yer aldığı Hekimoğlu, dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin sıkı takipçileri, Hekimoğlu yeni bölüm fragmanını merak ediyordu. Hekimoğlu 44. bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu 44. bölümde ilik nakli sırasında yaşanan bir enfeksiyon, tüm planları alt üst ediyor. İşte Hekimoğlu 44. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti…

İçeriğin Devamı Aşağıda

Hekimoğlu 44. Bölüm Fragmanı

Hekimoğlu Son Bölüm Yaşananlar

Hekimoğlu Son Bölüm Yaşananlar

Ailesini küçük yaşta kaybeden Nur Yiğityürek, hayatın acımasız yüzüyle çok erken yaşlarda tanışmıştır. Onlarca işe girip çıkan genç kadın, yaşamını idame ettirmek için sokakta ‘Bul Karayı Al Parayı’ oynatan dolandırıcıyla iş birliği yaptığı sırada önce aklı karışır, sonra kendinden geçer ve hastaneye kaldırılır.  Karar verme yetisini kaybeden Nur, ilginç bir vaka olarak Hekimoğlu’nun dikkatini hemen çeker.

Ekip ve Hekimoğlu’nun vakayı çözme sürecinde içgüdülerini dinleyip insiyatif alan Mehmet Ali, hiç ummadığı bir sonuçla yüzleşmek zorunda kalır.  Orhan ve İpek’in birlikte baş başa zaman geçirmelerinden farklı anlamlar çıkaran Hekimoğlu, ikiliyi yakın takibe alır. Bu takip Hekimoğlu’nu Orhan’ın eski evliliğinin derinlerine kadar götürecektir. Ayrılık konuşmasından sonra Zeynep’in beklediği kadar kötü olmayan Emre’nin ikili konusunda başka planları vardır. Kendi geçmişi ve vaka arasında benzerlikler fark eden Mehmet Ali, genç kadına karşı ister istemez önyargılar geliştirir. Objektifliğini kaybedip Hekimoğluculuk oynamak Mehmet Ali’ye pahalıya patlayacaktır.

HEKİMOĞLU 43. BÖLÜM İZLE

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın