Görüş Bildir
Haberler
Hayatının Aşkıyla Nerede ve Ne Zaman Karşılaşacağını Söylüyoruz!

etiket Hayatının Aşkıyla Nerede ve Ne Zaman Karşılaşacağını Söylüyoruz!

Ebru Çiftçi
05.02.2019 - 15:09 Son Güncelleme: 10.02.2019 - 19:18

Eğer sen de hayatının aşkıyla nerede ve ne zaman karşılaşacağını merak ediyorsa;

Haydi teste!

İçeriğin Devamı Aşağıda

1. Cinsiyetini öğrenelim.

2. Kaç yaşındasın bakalım?

3. llk olarak, hiç tanımadığın biri sana aşık olduğunu söylese ne yaparsın?

4. Peki senin için hangi mevsimde aşk başkadır?

5. Sen de bu olayı yaşayanlardan mısın?

5. Sen de bu olayı yaşayanlardan mısın?
İçeriğin Devamı Aşağıda

6. Şimdi de bize burcunu söyle bakalım. 😉

7. Ve son olarak, seni seveni mi yoksa senin sevdiğine mi gidersin?

7. Ve son olarak, seni seveni mi yoksa senin sevdiğine mi gidersin?
Yorumlar ve Emojiler Aşağıda

4 yıl içerisinde katılacağın bir yemekte karşılaşacaksın!

66.media.tumblr.com

Anladığımız kadarıyla şu an hayatından memnunsun ve bekarlığın tadını çıkarıyorsun. Sevgilim olsun diye çok zorlamıyorsun kendini. Böyle rahatsın! 4 yıl içinde gerçekten ne istediğini bildiğin bir anda karşına birisi çıkacak ve sen onun doğru insan olduğunu hemen anlayacaksın. Bu karşılaşma tam olarak katılacağın bir yemekte olacak. Kalabalığın arasından ikiniz de birbirinizi bulup herkesten ve her şeyden sıyrılacaksınız. O yüzden kafan bu konuda rahat olsun. Zaten u an hayatının tadını çıkarmakla meşgulsün. Ve bizce en güzelini yapıyorsun. Sonuçta her şeyin bir zamanı vardır. Sen de o zamanı güzelce beklemeye karar vermişsin. Hiçbir şeyi erken yaşamaya gerek yok. Değil mi? Zaten karşına çıkacak olan her türlü sen istemesen de çıkar. O yüzden bu hayatın keyfini sürmeye devam etmelisin. Çünkü hayatının aşkı seni tam 4 yıl sonra katılacağın bir davette bulacak. Bizden söylemesi. :)

2 yıl içinde arkadaşının doğum günü partisinde karşılaşacaksın!

gifimage.net

Şu an farklı insanlarla birliktesin ve onun doğru kişi olduğundan pek emin değilsin. Gerçekten ne aradığını biliyorsun ve denemekten vazgeçmiyorsun. İşte bu insanlar sen farkında olmadan sana yol gösteriyor. Ne için mi? Gerçek aşkını bulman için! 2 yıl içerisinde hayatının aşkıyla arkadaşının doğum günü partisinde karşılaşacaksın ve ömür boyu mutluluğa adım atacaksın. Geçmiş ilişkilerinde kendini biraz yıpranmış hissediyorsun. O yüzden biraz ara verip kafanı dinlemeye karar vermişsin. Fakat bu sırada yeni gelen insanlara da şans vermeyi düşünmüyor değilsin. Sonuçta herkes aynı olacak diye bir durum yok. Sen de bunu çok iyi biliyorsun. Hadi bakalım , 2 yıl sonra arkadaşının doğum günü partisinde seni mutluluk dolu bir aşk bekliyor. Bizden söylemesi. :)

Hayatının aşkıyla çoktan karşılaşmışsın!

media1.tenor.com

Aslında sen hayatının aşkıyla çoktan tanışmışsın ama farkında değilsin! Bu belki aynı ortamda tanıştığın biri ya da şu an varsa flörtleştiğin biri olabilir. Birbirinizi fark ettiğinizde, her şey mükemmel olacak, bizden söylemesi! Her anın tadını doyasıya çıkarın. Aslında senin fark etmen için elinden geleni yapıyor. Fakat sen gözlerini o kadar kapatmışsın ki etrafa karşı onun sana karşı duygularının olmasına ihtimal vermiyorsun. Ama bunu öğrendiğinde çok şaşıracaksın. Geçen sene arkadaş ortamındayken tanışmışsınız aslında o an bir şeyler hissetmişsiniz ama farkında değilsiniz. Karşındaki insan sana duygularını açmak için doğru zamanı bekliyor. 1 ya da 2 ay sonra sana karşı duygularını açtığında ayakların yerden kesilecek. Hazırlıklı olsan iyi olur..:)

1 ay sonra gideceğin bir gezide karşılaşacaksın!

Hayat sana büyük sürprizlerle geliyor, hazırlıklı ol! Bir ay içerisinde ayaklarını yerden kesecek biriyle tanışacaksın ve o zaman anlayacaksın beklediğine değdiğini! Gözlerini açık tut, duygularını belli etmekten kaçınma ve kalbinin sesini dinle. Büyük mutluluklar kapında! Bu mutluluk senin gerçekten daha önce yaşadığın hiçbir ilişkiye benzemeyecek. Kendi kendine neyin içerisinde olduğunu anlamayacaksın. Çünkü kendini resmen  hayal dünyasındaymış gibi hissedeceksin. Ve yaşadığın aşka inanamayacaksın! Yaklaşık 1 ay sonra gideceğin bir gezide karşılacaksın. Her taraf yemyeşil ve siz o muhteşem doğanın içerisinde birbirinizi bulacaksınız. Gördüğünüz o ilk andan itibaren tutulacaksınız. Bizden söylemesi. :)

1 yıl sonra gideceğin bir konserde karşılaşacaksın!

Önümüzdeki yıl sana büyük bir aşkla geliyor! Mutluluk, aşk, kelebekler, mide krampları... Tam 1 yıl sonra gideceğin bir konserde arkadaşının vasıtasıyla hayatının aşkını bulacaksın. Hepsine hazırlıklı olsan iyi edersin; çünkü önümüzdeki yıl senin yılın! Kalbinin sesini dinlemekten asla vazgeçme ve doğru insanı bulduğunda ona duygularını belli et. Duygularını belli etmediğin zaman daha önce neler yaşadığını gördün. Karşındaki insana onu sevdiğini ve değer verdiğini hissettirmek bambaşka bir şey. Çünkü mutluluğunu görüp kendi içinde daha da mutlu oluyorsun. Bu paha biçilmez bir şey. O yüzden hayatının aşkını bulduğunda ona karşı duygularını açmaktan sakın çekinme! Önümüzdeki yıl senin yılın olsun. 😊

6 ay sonra tiyatro salonunda karşılaşacaksın!

'Nerede artık bu doğru insan, gelsin bir an önce!' dediğini duyar gibiyiz! Önümüzdeki ilk altı ay içerisinde o doğru insan senin karşına çıkacak! Hem de hiç beklemediğin bir anda kalbinde kelebekler uçuşacak. Tam 6 ay sonra tiyatroya gideceksin ve onunla orada karşılaşacaksın. Hatta daha önce hiç olmadığın kadar mutlu olacaksın aşk konusunda. Kıymetini bil, kalbinin sesini dinle ve kendini tutma! Yoksa olacaklardan biz sorumlu değiliz. Haberin olsun. :) Seni bu kadar güzel bir aşk beklerken sakın ola kendini geri plana atma. İçinde ona dair ne varsa aç, dökül. Çünkü hayat çok kısa ve bu mükemmel aşkı yaşamak için kısıtlı zamanımız var. O yüzden bizden sana tavsiye hayatını içinden geldiği gibi doya doya yaşamalısın!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
480
376
275
159
104
80
75
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?