Görüş Bildir

etiket Hayalindeki Evi Tasarla, Ruh Yaşını Hesaplayalım!

Haberler
> Test
> Hayalindeki Evi Tasarla, Ruh Yaşını Hesaplayalım!

Hayalindeki hayatın ruhunu yansıttığını biliyor muydun? Hep içinde yaşamak istediğin evi tasarla, ruhunun kaç yaşında olduğunu söyleyelim.

Kaynak: http://www.playbuzz.com/alexandrajone...

1. Can boğazdan geçer! Mutfakla başlayalım...

2. Peki ya bu oturma gruplarından hangisi?

3. Ekstradan yemek odan da olsun!

4. Şimdi de hangi yatak odasının sana yakışır olduğuna karar ver.

5. Banyosuz ev mi olur?

6. Hayal değil mi? Çalışma odan da var.

7. Biraz da hayalindaki bahçeye göz atalım.

8. Son olarak 'lüks'ü evine getir desek hangisini seçerdin?

Ruh yaşın: 71

Artık hayatı öğrenmişsin! Bildiklerinden daha fazlasına ihtiyacın olmadığının farkındasın. Gönlündeki memnuniyetin sebebi sahip oldukların değil; şimdiye kadar kendin için yaptıkların!

Ruh yaşın: 59

Sahip oldukların ile çok mutlusun! Ve hayatta istediğin her şey için etkileyici bir güven seviyen var! Kısacası bir şeye ihtiyacın olduğunu hissedersen, sen o şeyi alırsın!

Ruh yaşın: 45

Hayattaki ideallerini yeniden canlandırmayı düşünüyorsun. Senin için her zaman her şeyin daha iyisi olabilir! E haliyle hayatını da bir üst seviyeye taşıyabileceğini biliyorsun. Bu aralar işinle ya da yaşadığın yerle ilgili bir takım değişiklikler seni bekliyor olabilir.

Ruh yaşın: 33

Nispeten daha rahat adımlar atıyorsun. Hayatta nelere sahip olman gerektiğinin farkındasın. Ve en önemlisi senin için neyin önemli olup olmadığını ayırt edebiliyorsun!

Ruh yaşın: 26

Hayattan beklentilerin ve umutların var. Hangi konularda uzlaşmacı olman gerektiğini fark etmeye başladığın bir dönemdesin. Aynı zamanda sahip olmak zorunda olduğun şeylerin de bilincine varıyorsun.

Ruh yaşın: 18

Sen kendi hayalleri olan idealist bir insansın. Bunları nasıl başaracağından tam olarak emin olmasan da hepsini deneyeceğinden eminsin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
881
375
234
130
74
69
38
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?