Hastalarının Davranışları Yüzünden Kafayı Bir Miktar Çizen Doktorlardan Yüzünüzü Gülümsetecek 15 Paylaşım

771PAYLAŞIM

Hastalar olarak doktorları psikolojik olarak biraz fazla hırpalıyoruz gibi. Yaptığımız hareketlerle, bilmediğimiz konular hakkında fazla bilmiş gibi konuşmalarımızla zaten zor olan mesleklerini bir parça daha zor hale sokabiliyoruz. Hastalarının davranış ve hareketleri yüzünden kafayı bir miktar çizen doktorlardan yüzünüzü gülümsetecek 15 paylaşım izlerle. :)

1. Fazlaca film izlenmiş, belli.

2. Oy oy oy kıyamayız...

3. Çiğ et de ver. :)

4. Uzun sürdü ama hadi neyse...

5. O "bi de" lafı...

6. Çok konforlu olunca...

7. "Bak 6. hissim kuvvetlidir."

8. Adalet yazısına değil, "Acil" yazısına artık...

9. Son raddeye gelmiş. :)

10. Sinirlendirmeyeceksin...

11. Artık büyüklerden ne kadar çektiyse. :)

12. Bu cevap karşısında insan nasıl sakin kalsın. :)

13. Komple ortopedi yok ortalıkta hocam.

14. Çok önemliydi bu bilgi...

15. Ha acilse sıkıntı yok, biz bekliyoruz burada...

Bu içerikler de ilginizi çekebilir:

Bu içerik tamamen eğlence amaçlı üretilmiş olduğundan kullanılan görsel ve metinler haber değeri taşımamaktadır.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
susmam

Ne yani, illa beyin kanaması falan mı olmalı? Beyin kanaması olsa eliniz ayağınız dolaşır bir halt yapamaz çoğunuz , öldürürsünüz hastayı.. Tek bildiğiniz aynı tip ilaç ve iğneler .. Herkesin canı değerli.. Biz sağlık çaşılanlarını anlamaya çalışıyoruz , sabır diliyoruz ama sizde artık kibrinizi törpüleyin, hastanın psikolojisinden anlayın. Şiddete karşıyım ama bazen o kadar insan dışı tavırlarınızı görüyorum ki benim bile dalıp dövesim geliyor resmen patakla beni bir güzel diyen tavırlarınız oluyor. Üniversiteler Tıpta 50.000 le almaya başlarsa böyle ergen , embesil çalışanlar olur.

Gizli Kullanıcı

bence sen ağır gerizekalısın

susmam

Tipe bak. Gurur duydum öyleyse...

dincer-kok

Anlayıştan bahseden arkadaş, adamın tipine laf söylüyor :::::D

susmam

Zekana hayran kaldık.

Gizli Kullanıcı

umarım beyin kanaması geçirmezsin ve umarım ergen, embesil dediğin bu yüce görevi icra eden neferler seni kurtarmak zorunda kalmazlar... Sen nesin ki bu yorumu yapmak cüretinde bulunabiliyorsun ? diye yazmıyorum buraya. Çünkü, sen hasta olduğunda sana sormayacaklar ne olduğunu, ne olursa olsun sana yardım etmeye çalışacaklar. Ben de sana aynı hoşgörüyle yaklaşmak istiyorum. Ama sen gördüğün bir veya iki örnek ile olanca tıp camiasını asıp kesebilecek haddi kendinde görüyorsun. Anlamaya çalışmıyorsun dostum sadece bunu söylemek seni rahatlatıyor. Sana naçizane tavsiyem, Haddini bil ve daha önemlisi ölüm döşeğinde belki de elini tek tutabilecek kişiye karşı sevgi duyabilme kabiliyetini edin. Kısacası hoş görülü ve ketum ol...

susmam

Öncelikle dost değiliz,bana gerizekalı diyen biriyle dost olacak kadar yada gerizekalı olarak gördüğüm birine dostum yazack kadar şuursuz değilim.Ailesinde ve yakın çevresnde doktorlr var olan birisi olarak hatta şuan 2 ameliyt birdn olup istirahate çekilmş biri olark yazdm.Akla sağlık çalışanlarıyla sorunu olan bir tipte gelmesn aksine aram çok iyidir htta onları gülümsettiğim,işin stresindn uzak tuttuğum için teşekkür ednler olmuştur.Hiçbrine karşıda ikili oynamadm,sohbetlerimz sırasnda aynı yorumlrda bulundum inanamayacaksn çoğuda katıldılar çünkü onlrda yeni nesil sağlık çalışanlarındn pekte memnun değillr.Hakkıyla yapan yok mu?Var ama onlarda fenomen olma derdiyle sürekli mesleğiyle ilgili paylaşımda bulunmuyorlr zaten işine odaklı sağlık çalışanınn bunlara ayıracak vakti yok.Sana naçizane tavsiyem;hangi meslek ve iş olursa olsun kendindn başka tek bir kimseye yada insanlığa en ufak bir faydası,o iş kutsal ve yücedir.Bir de o işi hkkıyla ve helaliyle yapıyorsn,seviyorsan ne mutlu!

koray-polat

Ulan ben ölecek duruma gelmeden gitmiyorum hastaneye, hasta olacak gibiyim diye acile gidiyor millet. Valla anlam veremiyorum.

pelipeli

Aşağıdaki yorumları okuyorum da. Kusura bakmayın ama acile gidip de 'Hasta olacak gibiyim bi şey yapamaz mısınız?' ya da 'Burnumun ucu acıyor, sarsanız mı?' derseniz sizle dalga geçerler arkadaşım :D Hastalık hastası onlar hasta değil. adkslkfjsadf

night-king

İnsan görünümlü beyin mutasyonuna uğramış yaratıklarla uğraşmak çok zor.

dirdir

ahahaha güzel

Görüş Bildir