Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hanımcı Olan da Var, Öpüşmeyi Tercih Eden de! Ünlü Çiftlerden Hepinizi Şaşırtacak Mutlu Evlilik Sırları

4PAYLAŞIM

Evliliği yürütmek çok da kolay değil, malum... Ama bu ünlüler formüllerini açıkladılar!

Gelin hep birlikte bir göz atalım...

1. Nicole Kidman-Keith Urban

12 senelik mutlu evliliklerinin sırlarını şöyle açıklamış Nicole Kidman: "Asla birbirimize mesaj atmıyoruz.". İlginç bir yöntem tabii. 🤔

2. Pınar Altuğ-Yağmur Atacan

Kısa süre önce evliliklerinin 10. yılını kutlayan Pınar Altuğ, "En zor zamanlarda eşim 'Benim seninle geçinmeye gönlüm var' der. Mutlu evliliğin sırrı karşılıklı anlayış." demiş ve sırlarını açıklamıştı.

3. Hugh Jackman-Deborra-Lee Furness

Hugh Jackman "Hayatta her şeyden önce eşimin mutluluğunu koyuyorum. Mutlu eş, mutlu hayat." diyor ve ekliyor; "Hayatta başıma gelen en iyi şey eşim."

4. Yasemin Ergene-İzzet Özilhan

Yasemin Özilhan için mutlu evliliğin sırrı 3 kelime: "Saygı, dürüstlük ve sadakat"

5. Shakira-Gerard Piqué

"Ben sevgilimi her konuda özgür bırakıyorum. Onun kendi dünyası var ve bence de bu bir ilişkide olması gereken en sağlıklı ayrıntı. Biliyorum ki Gerard sadece beni sevdiği için birlikte. Benden kadınlığımdan başka bir şey istemediğini biliyorum." diyor Shakira. ❤️

Gerard Piqué ise mutlu bir ilişkinin sırrının Shakira'nın büyüleyici kalçalarında gizli olduğunu söylüyor. 😂

6. Victoria Beckham-David Beckham

Birlikte 19 yılı deviren ünlü çiftin sırrını Victoria Beckham "Halen bu kadar mutlu olmamızın nedeni birlikte çok eğlenebiliyor olmamız." diyerek açıkladı...

7. Sarp Apak-Bengisu Uzunöz

"Evde karımın sözü geçer" diyor ve ekliyor Sarp Apak: "Şov yapmıyorum, bildiğiniz hanımcıyım. Bundan da hiç gocunmuyorum. Bizim evde de böyleydi. Babam çok mutludur mesela, kafası hep rahat! Eşim mutluysa, ben de mutlu olurum. Huzur için tüm erkeklere hanımcılığı tavsiye ediyorum.”‬

8. Jessica Biel-Justin Timberlake

"Justin ile aynı değerlere sahibiz; sadakat ve dürüstlüğe inanıyoruz. İkimiz de eğlenmeyi seviyoruz, aynı şeylerden keyif alıyoruz. Ayrıca ikimiz de kariyer odaklı kişileriz. Tüm bu değerleri paylaşabileceğiniz birini bulduğunuzda, 'İşte skor' diyorsunuz." diyor ünlü oyuncu.

9. Julia Roberts-Daniel Moder

“Bunun sırrı muhtemelen öpüşmektir, öyle değil mi?” diyor ve eşiyle çok da eğlenceli bir çift olmadıklarının altını çiziyor Julia Roberts.

10. Hülya Koçyiğit-Selim Soydan

"Bir nevi sarhoşluk gibi bir şeydir. Gözün hiçbir şeyi görmüyor. Bu duygu yerini zamanla saygıya, sevgiye, takdire ve sabra bırakıyor. Elbette tek taraflı bir özveri olmaz. İki tarafın da aynı özveride bulunması gerekiyor. Kadın olarak yaradılışımız gereği zaten fedakar insanlarız. Evimizin işini de yapmayı, çocuğumuza da bakmayı, alışveriş de yapmayı biliyoruz. Bütün bunları zaten yapıyoruz ama eşimiz bize aferin, ne kadar düşüncelisin, ne kadar güzel yapmışsın, sana nasıl yardımcı olabilirim dese hayat daha kolaylaşacaktır."

11. Sir Michael Caine-Shakira Caine

İlginç bir bakış açısı ama “Gerçekten başarılı bir evlilik iki banyoyla başlar. Asla eşinizle banyoyu paylaşmayın. Aksi halde, diş fırçanız ve tıraş bıçağınızın olduğu küçük bir köşeniz olur ve oraya asla ulaşamazsınız. İki banyoyla eşit partnerler olursunuz; ben ve eşim her şeyde eşitiz.”  diyor İngiliz aktör Sir Michael Caine...

12. Neslihan Atagül-Kadir Doğulu

"Kadir bana dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor." diyor Neslihan Atagül.

13. Mehmet Aslantuğ-Arzum Onan

Mehmet Aslantuğ ise noktayı koyuyor: "Sır filan yok; sevgi ve özveri var!"

14. Demet Akbağ-Zafer Çika

Demet Akbağ ve Zafer Çika'nın mutlu evlilikleri herkes tarafından biliniyordu. Zafer Çika, geçtiğimiz yıl  bir trafik kazasında hayatını kaybetti. Demet Akbağ öncesinde ilişkilerini şu sözlerle anlatmıştı. 

"Biz arkadaşız, arkadaş olabildiğimiz için sahipleniyoruz birbirimizi. Şansımıza tesadüfen iyi arkadaş olduk. Birbirinden etkilenen, aşık olan, flört eden, o hevesle bir anda evlenip de hüsrana uğrayan çok insan oluyor. Bunun böyle olmasının tek nedeni; sonradan arkadaş olamamak. Yani şöyle bakacaksınız; ben bu adama aşık olmasaydım ve evlenmeseydim bu benim arkadaşım olur muydu? Bence insanın kendisine bu soruyu sorması lazım. Ben soruyorum ve bize nikah düşmeseydi de karşılaşsaydık; Zafer benim arkadaşım olurdu çünkü çok aynı yerden bakıyoruz hayata. Bizim sırrımız bu; birbirimizi eğlendiriyoruz. Bir de çok erken yaşlarda tanışmadık, belki onun da etkisi vardır. Sizi aile yapan çocuktur aslında, birlikte ürettiğiniz şey bu! Çocuk da bizi birbirimize bağladı, birleştirici oldu. Hep ortak fikirlerle ve aynı anlayış ile büyüttük onu." 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Görüş Bildir