Hangi Yeşilçam Aktörü Senin Sevgilin Olurdu?

-

Yeşilçam filmleri bir başka! Diyelim ki, sen de oradan bir yakışıklıya gönlünü kaptırdın. Bakalım hangi aktör senin sevgilin olabilirmiş?

1. Yeşilçam'da bir aktrissin diyelim, hangisi olurdun?

Gülşen Bubikoğlu
Emel Sayın
Ayşen Gruda
Müjde Ar
Filiz Akın
Türkan Şoray

2. Şimdi de günümüzden bir aktör seç!

Kıvanç Tatlıtuğ
Mehmet Günsür
Kenan İmirzalıoğlu
Aras Bulut İynemli
Çağatay Ulusoy
Kerem Bürsin

3. Aileyi bir kenara bırakırsak, senin için hayattaki en önemli şey nedir?

Mutluluk
Başarı
Namus
Huzur
Adalet
Aşk

4. En sevdiğin film türü hangisi?

Romantik komedi
Fantastik/Bilim kurgu
Komedi
Aksiyon
Dram
Tarihi

5. Asla affetmeyeceğin şey ne?

Haksızlığa uğramak
Terk edilmek
Ciddiye alınmamak
Toplum içinde küçük düşürülmek
Aldatılmak
Yalan söylenmesi

6. Hangisi daha kötü sence?

Nuri Alço
Aliye Rona
Lale Belkıs
Erol Taş
Turgut Özatay
Bilal İnci

7. Hayatının aşkını bulduğunu düşünüyorsun fakat sana hiçbir şekilde yakın davranmıyor. Açılır mısın yoksa ondan bir adım mı beklersin?

Kesinlikle açılırdım.
Biraz daha beklerim, bir şey olacaksa olur.
Karşıdan bir adım görmeden açılamam ben.

8. Son olarak, bir ilişkiden beklediğin temel şey ne?

İletişim
Uyum
Güven
İtaat
Sabır
Sadakat

Kemal Sunal!

Sen dünyanın en tatlı, en güzel insanlarından biri olan Kemal Sunal'la sevgili olurdun! Çünkü sen de böylesin, dünyaya bir kez geldiğini biliyorsun ve her şeye sevgiyle yaklaşıyorsun. Yaşadığın her şeyden mutluluk çıkarmayı biliyorsun. Örnek olman gereken o kadar çok insan var ki, olduğun gibi kal daima.

Kadir İnanır!

Sen Yeşilçam'ın en karizmatik aktörlerinden Kadir İnanır'la sevgili olurdun. Birbirinize de çok yakışırdınız hani :) Sen bazen küçük şeyleri kafana takıyor ve bunların büyük sonuçlar doğurmasına sebep oluyorsun gibi. Kendini bu konuda biraz törpülesen iyi olur, hayat pişmanlıklar için o kadar da uzun değil.

Ediz Hun!

Sen Yeşilçam'ın en beğenilen aktörlerinden Ediz Hun'la sevgili olurdun! Hayatı dolu dolu, aşkla yaşamayı o kadar iyi biliyorsun ki... Sana da duygusallık ve romantiklik timsali Ediz Hun yakışırdı açıkçası. Ama bazen bu duygusallığı fazla kaçırıyorsun galiba. Her şeye duygularınla yaklaşma, hatta fazla gurur yapma bize kalırsa. Mantığını da kullanmanda fayda var.

Tarık Akan!

Sen Yeşilçam'ın en yakışıklı isimlerinden biri olan Tarık Akan'la sevgili olurdun! Bütün gözler de üstünüzde olurdu açıkçası :) Senin için hayat hep bahar, renkleri ve güneşi öyle çok seviyorsun ki. Bunun için yanında hayatı seninle dolu dolu yaşayacak birine ihtiyacın var. İyi kalpliliğinle de daima iyi insanları çekiyorsun yanına. Dolu dolu yaşamaya devam et!

Cüneyt Arkın!

Sen Yeşilçam'ın en konuşulan, en beğenilen oyuncularından biri olan Cüneyt Arkın'la sevgili olurdun! Hayat senin için de aslında bir miktar macera. Yani, bu yolculuğu macera olarak görüyorsun ve adrenalinle yaşamayı da seviyorsun. Tabii bunu sadece heyecan olarak görme, aşk da var içinde, coşku da, başarı da... Her şeyi harmanlamayı öyle iyi başarıyorsun ki!

Sadri Alışık!

Sen Yeşilçam'ın en hayat dolu, en güzel insanlarından Sadri Alışık'la sevgili olurdun! Hayatı tadında yaşamayı öyle iyi beceriyorsun ki! Küçücük şeylerden bile mutluluk çıkarmayı biliyorsun. Ayrıca bu mutluluğu çevrendeki herkesle paylaşmayı biliyorsun. Hatta pek çok kişi için mutluluk sebebisin. Olduğun gibi kal ve hayatın tadını çıkarmaya devam et!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmet-uzun14

yalnız ben erkegım be aq

ahmet-uzun14

Kadir İnanır! Kadir İnanır! Sen Yeşilçam'ın en karizmatik aktörlerinden Kadir İnanır'la sevgili olurdun. Birbirinize de çok yakışırdınız hani :) Sen bazen küçük şeyleri kafana takıyor ve bunların büyük sonuçlar doğurmasına sebep oluyorsun gibi. Kendini bu konuda biraz törpülesen iyi olur, hayat pişmanlıklar için o kadar da uzun değil.

banu2019

Tarık Akan!

baharltlp

Kadir İnanır! Kadir İnanır! Sen Yeşilçam'ın en karizmatik aktörlerinden Kadir İnanır'la sevgili olurdun. Birbirinize de çok yakışırdınız hani :) Sen bazen küçük şeyleri kafana takıyor ve bunların büyük sonuçlar doğurmasına sebep oluyorsun gibi. Kendini bu konuda biraz törpülesen iyi olur, hayat pişmanlıklar için o kadar da uzun değil.

ahmet-osm

tarık akan çıktı ama erkeğim

Görüş Bildir