Hangi Yeşilçam Aktörü Senin Sevgilin Olurdu?

96PAYLAŞIM

Yeşilçam filmleri bir başka! Diyelim ki, sen de oradan bir yakışıklıya gönlünü kaptırdın. Bakalım hangi aktör senin sevgilin olabilirmiş?

1. Yeşilçam'da bir aktrissin diyelim, hangisi olurdun?

Emel Sayın
Türkan Şoray
Gülşen Bubikoğlu
Müjde Ar
Ayşen Gruda
Filiz Akın

2. Şimdi de günümüzden bir aktör seç!

Kerem Bürsin
Çağatay Ulusoy
Aras Bulut İynemli
Mehmet Günsür
Kenan İmirzalıoğlu
Kıvanç Tatlıtuğ

3. Aileyi bir kenara bırakırsak, senin için hayattaki en önemli şey nedir?

Mutluluk
Başarı
Adalet
Aşk
Huzur
Namus

4. En sevdiğin film türü hangisi?

Aksiyon
Dram
Komedi
Romantik komedi
Tarihi
Fantastik/Bilim kurgu

5. Asla affetmeyeceğin şey ne?

Yalan söylenmesi
Ciddiye alınmamak
Aldatılmak
Toplum içinde küçük düşürülmek
Terk edilmek
Haksızlığa uğramak

6. Hangisi daha kötü sence?

Aliye Rona
Lale Belkıs
Nuri Alço
Bilal İnci
Erol Taş
Turgut Özatay

7. Hayatının aşkını bulduğunu düşünüyorsun fakat sana hiçbir şekilde yakın davranmıyor. Açılır mısın yoksa ondan bir adım mı beklersin?

Karşıdan bir adım görmeden açılamam ben.
Biraz daha beklerim, bir şey olacaksa olur.
Kesinlikle açılırdım.

8. Son olarak, bir ilişkiden beklediğin temel şey ne?

Sadakat
İtaat
İletişim
Sabır
Güven
Uyum

Kemal Sunal!

Sen dünyanın en tatlı, en güzel insanlarından biri olan Kemal Sunal'la sevgili olurdun! Çünkü sen de böylesin, dünyaya bir kez geldiğini biliyorsun ve her şeye sevgiyle yaklaşıyorsun. Yaşadığın her şeyden mutluluk çıkarmayı biliyorsun. Örnek olman gereken o kadar çok insan var ki, olduğun gibi kal daima.

Kadir İnanır!

Sen Yeşilçam'ın en karizmatik aktörlerinden Kadir İnanır'la sevgili olurdun. Birbirinize de çok yakışırdınız hani :) Sen bazen küçük şeyleri kafana takıyor ve bunların büyük sonuçlar doğurmasına sebep oluyorsun gibi. Kendini bu konuda biraz törpülesen iyi olur, hayat pişmanlıklar için o kadar da uzun değil.

Ediz Hun!

Sen Yeşilçam'ın en beğenilen aktörlerinden Ediz Hun'la sevgili olurdun! Hayatı dolu dolu, aşkla yaşamayı o kadar iyi biliyorsun ki... Sana da duygusallık ve romantiklik timsali Ediz Hun yakışırdı açıkçası. Ama bazen bu duygusallığı fazla kaçırıyorsun galiba. Her şeye duygularınla yaklaşma, hatta fazla gurur yapma bize kalırsa. Mantığını da kullanmanda fayda var.

Tarık Akan!

Sen Yeşilçam'ın en yakışıklı isimlerinden biri olan Tarık Akan'la sevgili olurdun! Bütün gözler de üstünüzde olurdu açıkçası :) Senin için hayat hep bahar, renkleri ve güneşi öyle çok seviyorsun ki. Bunun için yanında hayatı seninle dolu dolu yaşayacak birine ihtiyacın var. İyi kalpliliğinle de daima iyi insanları çekiyorsun yanına. Dolu dolu yaşamaya devam et!

Cüneyt Arkın!

Sen Yeşilçam'ın en konuşulan, en beğenilen oyuncularından biri olan Cüneyt Arkın'la sevgili olurdun! Hayat senin için de aslında bir miktar macera. Yani, bu yolculuğu macera olarak görüyorsun ve adrenalinle yaşamayı da seviyorsun. Tabii bunu sadece heyecan olarak görme, aşk da var içinde, coşku da, başarı da... Her şeyi harmanlamayı öyle iyi başarıyorsun ki!

Sadri Alışık!

Sen Yeşilçam'ın en hayat dolu, en güzel insanlarından Sadri Alışık'la sevgili olurdun! Hayatı tadında yaşamayı öyle iyi beceriyorsun ki! Küçücük şeylerden bile mutluluk çıkarmayı biliyorsun. Ayrıca bu mutluluğu çevrendeki herkesle paylaşmayı biliyorsun. Hatta pek çok kişi için mutluluk sebebisin. Olduğun gibi kal ve hayatın tadını çıkarmaya devam et!

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
serkancaca

kadir ve tarık 10 numara

ahmet-uzun14

yalnız ben erkegım be aq

ahmet-uzun14

Kadir İnanır! Kadir İnanır! Sen Yeşilçam'ın en karizmatik aktörlerinden Kadir İnanır'la sevgili olurdun. Birbirinize de çok yakışırdınız hani :) Sen bazen küçük şeyleri kafana takıyor ve bunların büyük sonuçlar doğurmasına sebep oluyorsun gibi. Kendini bu konuda biraz törpülesen iyi olur, hayat pişmanlıklar için o kadar da uzun değil.

banu2019

Tarık Akan!

baharltlp

Kadir İnanır! Kadir İnanır! Sen Yeşilçam'ın en karizmatik aktörlerinden Kadir İnanır'la sevgili olurdun. Birbirinize de çok yakışırdınız hani :) Sen bazen küçük şeyleri kafana takıyor ve bunların büyük sonuçlar doğurmasına sebep oluyorsun gibi. Kendini bu konuda biraz törpülesen iyi olur, hayat pişmanlıklar için o kadar da uzun değil.

Görüş Bildir