Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Saç Modeliyle Erkekleri Peşinden Sürükleyeceksin?

-

Hangi saç modeliyle olursa olsun en başta şu kararı verelim, hepimiz güzeliz. Sadece erkekleri peşinden koşturacak saç modellerinden hangisinin sana gittiğini seçiyoruz. Hangi saç modeliyle erkekleri peşinden sürükleyeceksin?

Teste başla!

1. Saçlarını ne sıklıkla yıkarsın?

Günlük yıkarım
2 günde bir yıkarım
4 günde bir yıkarım
Haftalık yıkarım

2. Saç problemlerin var mı?

Kırıklarım çok fazla
Uzamıyor
Dökülmelerim çok sık
Hayır yok

3. Saçlarının bakımı için ne kadar vakit harcıyorsun?

Haftalık 5 - 6 saat
Haftalık 1 - 2 saat
Haftalık 8 - ... saat
Bilmiyorum

4. Saçlarınla başa çıkabiliyor musun?

Kendi bildiğini okuyor
Asla şekil almıyor
Dediğimi yaptırırım
Zorla yapıyorum, çok uğraşıyorum

5. Saç rengin hangisine daha yakın?

Siyah ve türevleri
Sarı renk ve türevleri
Rengarenk
Gri ve türevleri

6. Saçlarının en kötü hali nasıl oluyor?

Tüy tüy oluyor
Kabarıyor
Yapışıyor
Daha farklı şeyler

7. Sence bu saç stillerinden hangisi daha kötü?

8. Saç bakım ürünlerinin işe yaradığını düşünüyor musun?

Evet düşünüyorum
Hayır düşünmüyorum
Bazıları yarıyor gibi
Sadece gibi olanlar var

9. Kendini en rahat ve güzel hissettiğin saç modeli hangisi?

Doğal haline salınmış saçlar
Duştan çıkmış saçlar
5 saat bakım sonrası saçlar
Ev topuzu yapılmış saçlar

Sade, kumral ve doğal dalgalı saç!

Senin peşinden koşturacağın saç modelin, doğal dalgalarla oluşturduğun saçlar olacak. Sanki üzerinde çok oynanmamış fakat bakımlı görünen. Rengi ise kendinden böyle bir kestane görünümü olan saçlar. Bu tarzla bu senenin modasını yeni baştan oluşturacaksın. Uzun ve dalgalı saçların modası geçti diyenlere inat. Saçlarını dalgalı olması için mutlaka uğraş fakat hafif dalgalı. Çok vakit harcamaktan hoşlanmıyorsun saçlarınla belli sen yine de biraz özenle bu hale getirebileceğine inanıyoruz. Harika görünüyorsun. Peşinden gelmeyecek kişi yok. Mevzu erkek tavlamak mı? En iyisini başarırsın sen. Tarzınla gerçekten herkesi kendine hayran bırakacaksın.

Doğal, koyu renk ve düz saçlar!

Senin için seçilen bu tanrıça saçları hayatını yeni baştan yazmana sebep olacak. Düz ve koyu renge boyanmış, her daim fönlü bir görünüm oluşturman gerekiyor. Ortamların en havalısı olacaksın ve peşinden koşanların haddi hesabı olmayacak. Açık renk saçların daha büyük yaş gösterdiğini unutma. Yaşından biraz daha küçük göstermen her zaman avantaj. Düz ve fönlü saçlarınla havalı görünümünün yanında bir de cool bakışların girdiğinde işin içinden çıkılmaz oluyor. Kıyafet seçimlerini buna uyumlu hale getirdiğinde gerçekten tadından yenmez bir tarzla herkese ''Merhaba'' diyeceksin. Herkesi kendine hayran bıraktığını ve erkeklerin ciğerini yaktığını görebiliyor musun? Göreceksin. Her şey daha güzel olacak.

Küt saçlar ve kestane tonları!

Küt saçlar senin için iyi bir tercih olabilir. Koyu renk ağırlıklı seçmek ten rengine de iyi gidecek gibi duruyor. Ortamların en havalısı olmak senin elinde ve tarzını konuşturuyorsun. Peşinden koşacaklar fakat yetişemeyecekler. Erkekleri bu konuda kandırmak kolay. Sadeliğin ve doğallığınla zaten gönüllerde taht kurmuş durumdasın. Perçemle birleştirebileceğin bu saç modeli seni en iyi anlatan tarz olacak. Hem saçları yenilemek her zaman iyi gelmez mi? Bence bir an önce tarzını yenile ve peşinden koşacakları sırala... Zekan ve hazır cevaplılığınla herkesin dikkatini çekerken şimdi bir de tarz işin içine girince ortalık kasıp kavrulacak.

Kısa saç ve kızıl tonlar!

Kısa saç oldum olası erkeklerin hep dikkatini çekti. Sana gidecek en iyi tarz kısa saçın dağınık, doğal bırakılmış hali. Şöyle bir karıştırıp dışarı çıktığında yürüdüğün yerde ot bitmeye başlıyor. Bu tarz seni yenileyecek ve sana güven gelmesini sağlayacak. Erkekleri en çok etkileyen tarzlardan birisi. Takılarla kombinledin mi gerçekten harika duruyor. Kısa saç cesaret ister ve yüz hatlarının buna uygun olması gerek. Bence seninkinden daha iyi yüz hatları olamaz. Gerçekten kısa saç yüzüne ve güzelliğine çok iyi gidecek. Hangi erkeği yoluna koymak istiyorsan onu seçeceksin. Hadi bir cesaret git ve yeni kısa saçlarınla meydanları alevlendir.

Bonus dalgalı saçlar!

Harika bir görünüme sahip olacaksın. Bu saçla tavlayamayacağın erkek yok. Zor bir tarz. Bakım ve uğraşmak gerekiyor. Fakat yaptığında da gerçekten göz kamaştırıcı. Çılgın bir tarz. Erkekler umursamazlığa bayılır. Bu tarz gerçekten umursamadan da güzel olabileceğinin kanıtı olabilecek durumda. Kıvırcıklığından bir şey kaybetmemiş saçlarla kendini pistlerin en harikası hissedeceksin. Koca kafalı gözükürüm diye düşünme bu tarz gerçekten kıyafetlerle de kombinledin mi harika duruyor. Kim istemez ki kocaman dalgalı saçları olsun. Koca buklelerinle göz kamaştıracaksın.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sbin-liyeva

sade, kumral ve doğal dalgalı.. benim saçlarım zaten bu şekilde

nurcii

Sade, kumral ve doğal dalgalı saç! Saç yüzünden peşimden koşacak adamı napayım ben yahu bu mudur yani? :))

aysenur-ulutas1

Doğal, koyu renk ve düz saçlar!

defne-demircay

nasıl o çıktı ben bir türlü bulamadım

mira-yildirim1

sade kumral ve doğal dalgalı saçlar benim saçımla aynı sadece saçım koyu kumral

assistant

#5 kızıl ve tonları niye yok..beyaz tenli çilliyim koyu renk diyor, siyah yaptım daha önce rus oldum :))beğenmedim!

Görüş Bildir