Hangi Para Birimi Senin Ruh Eşin?

53PAYLAŞIM

Bakalım senin de ruh eşin ne kadar yükselişte?

1. Cinsiyetini seçer misin?

2. Yaşını da seç.

3. Gerçekten bir ruh eşinin olduğuna inanıyor musun?

Evet, onu buldum bile.
Kesinlikle bir gün tanışacağız.
Yok öyle bir şey.

4. Peki hangi işletim sistemine sahip telefonu kullanıyorsun?

5. Ruh eşin olan para birimiyle hangi şehirde yaşamak isterdin?

İstanbul
Roma
Paris
Amsterdam

6. Pekii maaşını hangi para birimiyle alıyorsun?

Türk Lirası
Dolar
Euro
Afrika Randı

7. Sen kurla ne kadar ilgilisin? Bizim için puanla!

Niye ilgileneyim maaşımı dolarla mı alıyorum?
Sürekli kontrol ederim!

8. Son olarak istediğin arabayı almak için ne kadar çalışmalısın?

10 ay
3 yıl
10 yıl
Bir ömür çalışsam da alamam!

Dolar!

Senin ruh eşin olan para birimi Dolar! Hayatındaki olaylara ve gelişmelere çoğunlukla agresif bir tavırla yaklaşıyorsun. Ama bu aslında kendince, kendini korumak ve sakınmak için geliştirdiğin bir yöntem. Yani karşındakine zarar verme amacında değilsin, hatta seni tanıdıklarında da çok seviyor insanlar. Bu yüzden aslında sinirine biraz daha hakim olsan, çevrendekilere kendini daha fazla açsan ve aslında ne kadar temiz ve sevgi dolu bir kalbe sahip olduğunu göstersen fena olmaz.

Euro!

Senin ruh eşin olan para birimi Euro! Sen çevrendeki insanlara yardım etme, herkesin imdadına yetişme ve her şeye karşılık beklemeden sevgiyle yaklaşma konusunda oldukça başarılısın. Bu zamanda bunların hepsini yapabilecek pek fazla insan yok, aslında bunu senin de bildiğinden eminiz. Ama sen bunları zaten içinden geldiği için yapıyorsun, çıkar ya da şov yapma gibi bir amacın yok kesinlikle. Bu yüzden çok seviliyorsun ve çok da dikkat çekiyorsun aslında. İnsanlar senin gerçek olamayacağını düşünüyorlar...

Türk Lirası!

Senin ruh eşin olan para birimi Türk Lirası! Sen dünyadaki bütün olumsuzluklara rağmen her zaman umutla dolup taşan ve etrafına güzellikler yayan bir insansın. Kendini karşılaştığın kötü şeylere odaklayıp aşağıya çekmek yerine, enerjisi bol bir hayat sürmeye adamış gibisin adeta. Çevrendeki herkes de hayran sana haliyle hem kendi hayatına sunduklarından hem de onlara kattıklarından.

Pound!

Senin ruh eşin olan para birimi Pound! Sen son derece azimli ve tuttuğunu koparan bir insansın. Hayatta pek çok zorlukla karşılaşmışsın ve yaşamanın aslında bu şekilde süreceğini de biliyorsun. Ama bu düşünceler ve zorluklar seni yapmak istediğinden alıkoymuyor asla. Yeri geliyor dibe vurduğunu hissediyorsun ama adeta küllerinden doğuyorsun yeniden. Bu da seni her seferinde daha da güçlendiriyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pelin-bagriacik1

Pound!

senemengl1

Hayret bi şey ha,kurla niye ilgileniyim dolarla mı maaş alıyorumu buraya da eklemişler!

0nur0zdemir

Kuveyt Dinarı! 😄 Derrrrmişim değil tabii ki Euro! Senin ruh eşin olan para birimi Euro! Sen çevrendeki insanlara yardım etme, herkesin imdadına yetişme ve her şeye karşılık beklemeden sevgiyle yaklaşma konusunda oldukça başarılısın. Bu zamanda bunların hepsini yapabilecek pek fazla insan yok, aslında bunu senin de bildiğinden eminiz. Ama sen bunları zaten içinden geldiği için yapıyorsun, çıkar ya da şov yapma gibi bir amacın yok kesinlikle. Bu yüzden çok seviliyorsun ve çok da dikkat çekiyorsun aslında. İnsanlar senin gerçek olamayacağını düşünüyorlar...

gzm-ynklr

Pound Senin ruh eşin olan para birimi Pound! Sen son derece azimli ve tuttuğunu koparan bir insansın. Hayatta pek çok zorlukla karşılaşmışsın ve yaşamanın aslında bu şekilde süreceğini de biliyorsun. Ama bu düşünceler ve zorluklar seni yapmak istediğinden alıkoymuyor asla. Yeri geliyor dibe vurduğunu hissediyorsun ama adeta küllerinden doğuyorsun yeniden. Bu da seni her seferinde daha da güçlendiriyor.

oktay-yurukcu

SENSİN TÜRK LİRASI KENDİNE GEL

Görüş Bildir