Hangi Osmanlı Padişahı Senin Ruh İkizin?

-

Ceddin deden neslin baban..

1. Zor bir tercihle başlıyoruz! Zaman makinesi sana iki fırsat sunuyor..

2. Şimdi de Türk Bayrağından bir rengi seç.

Beyaz
Kırmızı

3. Şu anki ruh halini anlatan bir emoji seç.

4. Peki seni hangisi daha çok mutlu eder?

Çok zengin olmak
Aşık olmak

5. Şu an dünyanın ihtiyacı olan ne?

6. Hangi anı izlemek daha keyifli?

Güneş doğarken
Güneş batarken

7. Peki işte veya okulda takım oyuncusu musun? Yoksa tek tabanca takılanlardan mısın?

8. Bu ebru desenlerinden hangisini odana asmak isterdin?

Fatih Sultan Mehmed!

pbs.twimg.com

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Fatih Sultan Mehmed! Her şeyden evvel seni tanımlayan kelime: Zeki. Herkesin imkansız dediği şeyleri gerçekleştirebilecek zeka, öngörü ve cesaret sende mevcut. İşlerin en sıkıştığı zamanda ortaya çıkıp parlak zekanla herkesi hayretler içinde bırakabiliyorsun. Senin  sözlüğünde imkansız kelimesi yok.  Gün gelir gemileri karadan yürütürsün gün gelir Roma'yı titretirsin...

Kanuni Sultan Süleyman!

img7.mynet.com

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Kanuni Sultan Süleyman! Senin beynin çok hızlı çalışıyor. Her işi çok hızlı yapıyorsun. İnsanların ''Bu iş bitmez'' dediği projeleri sana teslim edip arkaya yaslanmak lazım.  En hızlı biçimde işleri yoluna koyuyorsun. Muhteşem sıfatı kolay alınmıyor ;)  İnsanların bu halinize bile yüksek dozda şaşırtırken kararlılığın karşısında yapraklar kımıldamıyor!  Sen isteyince İran da titrer, Viyana da titrer.  Sen yeter ki o kararı al :)

II.Abdülhamid!

pbs.twimg.com

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin II.Abdülhamid!  Olaylara karşı dar bir pencereden bakmayan son derece şüpheci bir karakterin var. Seni aldatmak oyuna getirmek neredeyse imkansız.  Neden böylesin? Elbette çevrende sıkıntı var.  Çevrenle uğraşırken senin önündeki en önemli engel çabuk öfkelenmen. Bu ani ve hatalı kararlar almana neden olmasa da sana zarar veriyor.  Sanıldığının aksine içine kapanık tutucu biri değilsin. Son derece modern, dünyadaki gelişmeleri takip eden iyi bir  okursun. Sen istesen 10 yıllar sürebilecek atılımları bir iki aya sığdırabilirsin. Sende o vizyon var lakin biraz çevreni dinlemelisin ;)

II.Mahmud!

pbs.twimg.com

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin II.Mahmud!   Sen var ya sen asırlardır süregelen düzeni yıkıp yerine yenisini koyabilecek cesarete ve birikime sahipsin. Aldığın kararları uygulamada son derece kararlısın. Ülkenin ya da ailenin çıkarları için kimsenin gözünün yaşına bakmazsın. Bunun yanında  geleneğine sımsıkı sarılıyorsun ama yüzün tamamen bilim tekniğe dönük. Senin göbek adın değişim olabilir.  Hiç durmadan değişim ama geleneğe bağlı kalarak. Çevren biraz baskı kuruyor yoksa bambaşka bir insan olabilirsin. ;)

Sultan Abdülaziz!

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Sultan Abdülaziz!   Sen sanatçı ruhlu bir insansın.  Belki sıkıcı masa başı işiyle uğraşıyorsun ama sen yenetekli ve becerikli bir insansın. Benzetmek ne kadar doğru olur bilmem ama Kurtadam gibisin. Bir yandan inanılmaz sanatçı bir yandan işinin ehli bir yönetici kabiliyeti. İnsanları her zaman şaşırtabiliyorsun. Herhangi bir olay karşısında tepkilerin sıradan değil. Herkesin yorumunu beklediği ince birisin. Senin için hayat iyi ve kötüden, siyah ve beyazdan  oluşmuyor. Birçok fikir, düşünce duyuguyu yaşamın her alanına yansıtabiliyorsun. ;)

Osman Gazi!

www.biriz.biz

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Osman Gazi!  İnsanların olmaz o kadar dediği çok büyük hayallerin var. Belki çok güçlü olmayabilirsin çevrende dostun az olabilir ama cesaretin ve fırsatları değerlendirme kabiliyetinle imkansızı başarabilecek cevher sende mevcut. Adını dağlara taşlara yazmana hiç gerek yok. Gün gelecek adını duyan tir tir titreyecek. ;)

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ilhami-ucmak

OSMAN GAZİ

jhj

Verdiğin cevaplara göre senin ruh ikizin Kanuni Sultan Süleyman! Senin beynin çok hızlı çalışıyor. Her işi çok hızlı yapıyorsun. İnsanların ''Bu iş bitmez'' dediği projeleri sana teslim edip arkaya yaslanmak lazım. En hızlı biçimde işleri yoluna koyuyorsun. Muhteşem sıfatı kolay alınmıyor ;) İnsanların bu halinize bile yüksek dozda şaşırtırken kararlılığın karşısında yapraklar kımıldamıyor! Sen isteyince İran da titrer, Viyana da titrer. Sen yeter ki o kararı al :)

sciencesoldier

2. Mahmut guzel guzel bende bir ordu kurayim

serkan-osmanoglu

Kanuni Sultan Süleyman çıktı

abatay

Hayaller Fatih, Hayatlar 2. Abdülhamid :)

ladystoneheartt

o da yüce gönüllü bir padişah mutlu olmalısın

ilhami-ucmak

tarihi bilmeden salak salak konuşma 2.ABDÜLHAMİT mükemmel bir padişahtır. O yüzden böyle yorumlar yaparken bazı araştırmalar yapabilirsin. CAHİL

Görüş Bildir