Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Münir Özkul Karakterisin?

 > -
Abone ol

Münir Özkul harika oyunculuğuyla sinemamızın en büyük ustalarından biri. Peki sen hangi Münir Özkul karakterisin?

1. Başlayalım. Sence İstanbul manzarası en güzel nereden izlenir?

Pierre Loti
Galata Kulesi
Yuşa Tepesi
Bebek Sahili

2. Söyle bakalım. Nasıl bir öğrenciydin/öğrencisin?

Çalışkan
Haylaz
Tembel
Popüler

3. Yakın bir arkadaşının doğum günü var. Hediye olarak hangisini seçerdin?

CD
Kitap
T-shirt
Parfüm
Dekoratif eşya
Kalem seti

4. Doğum gününü ilk kiminle kutlarsın?

5. Sevgiline sürpriz yapacaksın. Bu sürpriz için çok uğraştın ama yakın bir arkadaşın ağzından kaçırdı. Tepkin ne olurdu?

Sinirlenirdim
Önemsemezdim
Üzülürdüm
Trip atardım

6. İlkbahar mevsimi sana ne ifade ediyor?

Bahar temizliği
Kuşlar, çiçekler, böcekler...
Montla pişmek, montsuz üşümek
Gevşeyen gönül yayları

7. Sence her insan ikinci bir şansı hak eder mi?

8. Bir film çekmek istesen bu ne tür bir film olurdu?

Polisiye
Korku
Aksiyon
Bilim kurgu
Romantik
Dram

9. Bu filmde başrol oyuncusu olarak kimi seçerdin?

Robert Downey Jr
Scarlett Johansson
Vin Diesel
Angelina Jolie
Christian Bale
Natalie Portman

10. Geldik son soruya. Turşunun hası neyle yapılır?

Limon
Sirke

Yaşar Usta!

Sana iki çift lafım var. Herkesin bu hayatta önem verdiği, uğruna fedakarlıktan çekinmediği bir şey vardır. Kimine göre aşk, kimine göre maddiyat, kimine göre şöhret ama senin fedakarlıktan çekinmeyeceğin tek şey ise ailen. Ailen için feda etmeyeceğin hiçbir şey yok. Onlar için gerekirse tüm dünyayı karşına alır ve savaşır; ardına dönüp bakmazsın.

Mahmut Hoca!

İdealistsin. Hedeflerin uğruna tüm zorluklara katlanmaya hazırsın. Çünkü insanoğlunun içine düştüğü durumdan böyle çıkacağına dair inancın tam. Dürüstlüğe önem veriyorsun. Bunun yanında kendi çevrendeki insanların da dürüst olması için elinden gelen gayreti gösteriyorsun. Birçok insana göre sertsin ama seni yanlış tanıyorlar ve içinde nasıl büyük bir vicdan var görmüyorlar. Zaten vicdanın şovu yapılmaz, zor anlarda, zorlu kararlar verilirken ortaya çıkar.

Baba Yaşar!

Sevecensin. İnsanlarla bir araya gelmeyi, onların sevinçlerini, üzüntülerini paylaşmayı seviyorsun. Dost canlısısın. Dostların için girişmeyeceğin fedakarlık yok. Eğer birisine güvendiysen onun için karşılık beklemeden her türlü zorluğa göğüs geriyorsun. Açıkçası biraz da delisin. Ruhun hep genç kaldığı için seni mutlu edecek hiçbir şeyi kaçırmamaya özen gösteriyorsun.

Mehmet Çavuş!

Meraklısın. Merak edip de öğrenemeyeceğin, radarından kaçan tek bir olay yok. Bu da seni hayata bağlayan özelliklerinden. Nerede ne oluyor, kim ne diyor herkesten önce bilmek istiyorsun. Maceracı bir yapın var. Durgunluk sana göre değil. Misafirperversin. Bir konuğun olduğunda onları nasıl rahat ettirebilirim diye didiniyorsun.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
milkandthechese

Mahmut Hoca! İdealistsin. Hedeflerin uğruna tüm zorluklara katlanmaya hazırsın. Çünkü insanoğlunun içine düştüğü durumdan böyle çıkacağına dair inancın tam. Dürüstlüğe önem veriyorsun. Bunun yanında kendi çevrendeki insanların da dürüst olması için elinden gelen gayreti gösteriyorsun. Birçok insana göre sertsin ama seni yanlış tanıyorlar ve içinde nasıl büyük bir vicdan var görmüyorlar. Zaten vicdanın şovu yapılmaz, zor anlarda, zorlu kararlar verilirken ortaya çıkar.

pambikli-seker

Mahmut Hoca

osuran-boga03

bak beyim

ibrahimberkkisa

Mahmut Hoca!

aysegul-duman1

Yaşar Usta! Yaşar Usta! Sana iki çift lafım var. Herkesin bu hayatta önem verdiği, uğruna fedakarlıktan çekinmediği bir şey vardır. Kimine göre aşk, kimine göre maddiyat, kimine göre şöhret ama senin fedakarlıktan çekinmeyeceğin tek şey ise ailen. Ailen için feda etmeyeceğin hiçbir şey yok. Onlar için gerekirse tüm dünyayı karşına alır ve savaşır; ardına dönüp bakmazsın

Görüş Bildir